dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 32m | 4. piętro | Wysoki blok z windami | Świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 32 m , zlokalizowana na 4. piętrze wysokiego bloku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickmana

Gdynia,pomorskie

539 000 zł42 m² 12 815 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjna Cena || 2 Pokoje || Balkon || 1 Piętro z 4 || Miejsca Przed Budynkiem || Piwnica Opis: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią przy ulicy Dickmana w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

179 000 zł52 m² 3 409,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Podpisana umowa przedwstępna! Szukasz mieszkania w fajnej lokalizacji Boguszowa-Gorc? Mam dla Ciebie 2 pokojowe słoneczne mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w bocznej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Koziegłowy

Koziegłowy,wielkopolskie

3 490 000 zł1 174 m² 2 972,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Koziegłowy gmina Czerwonak k/poznania. Polecam na sprzedaż hale produkcyjno-magazynowo-usługową o pow. 840m2 + pow. biurowo-socjalna 334m2. Obiekt starszego typu, do częściowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Newtona

Poznań,wielkopolskie

645 000 zł68 m² 9 485,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 68 m do wprowadzenia Przedstawiamy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m , zlokalizowane w Poznaniu przy ul. Izaaka Newtona 3b. Lokal znajduje się na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Wrocławia - Idealne do życia i inwestycji. Lokalizacja Prezentowana nieruchomość położona jest w najbardziej pożądanej części Wrocławia - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

395 000 zł792 m² 498,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania bardzo dobrze położona działka budowlana w Adamowiźnie. Wszystkie media- prąd, woda, kanalizacja, gaz. Działka położona bezpośrednio przy drodze asfaltowej (rzadko uczęszczanej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przyborów

Przyborów,lubuskie

390 000 zł160 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom wolnostojący o pow. 160m2, do remontu. Usytułowany na dużej działce o nieregularnym kształcie o pow. 2700 m2. Dom wybudowany w latach50, składający się z 5 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

3 499 000 zł360 m² 9 719,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Tylko U nas! Luksusowy dom na prestiżowym zamkniętym osiedlu monitorowanym w miejscowości Bezrzecze. Dom wybudowany i wykończony z najwyższej klasy materiałów, bardzo ekonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Czarne Dolne

Czarne Dolne,pomorskie

130 000 zł2 600 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2600 mkw w miejscowości Czarne Dolne (działka nr 266). Województwo Pomorskie, powiat Kwidzyński, gmina Gardeja. Działka o powierzchni 2600.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

427 986 zł55 m² 7 804,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilkanaście minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,87 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

809 000 zł33 m² 24 279,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 33,32 m , znajdujący się w nowoczesnej inwestycji przy ul. Rakowickiej. To doskonała propozycja zarówno dla osób szukających własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

800 000 zł51 m² 15 686,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Piltza na Ruczaju. Apartament: mieszkanie z ekspozycją wschodnią zlokalizowane jest na 4 piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

352 400 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skośna

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 165 000 zł3 870 m² 301,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowalna położona w centrum Kamieńca Wrocławskiego przy ulicy Skośnej nr 15. Teren składa się z dwóch działek 251/1 o powierzchni 1370 m2 oraz 251/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

383 848 zł50 m² 7 741,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja murapol. Na Wzgórzu - Oglądasz okolicę z góry. Najwyżej położone miejsce w Sosnowcu. Zielona, przyjazna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł59 m² 10 661 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej na parterze z dużym ogrodem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

739 000 zł63 m² 11 730,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , usytuowane na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Lokal znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Długa

Teresin,mazowieckie

739 000 zł181 m² 4 078,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:614 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w Teresinie pomiędzy Sochaczewem a Błoniami. Nieruchomość znajduję się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 340 000 zł152 m² 8 824,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:306 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

698 900 zł160 m² 4 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:706 m²

Przedstawiamy do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 160 m 2, posadowiony na działce ok. 700m2, zlokalizowany w miejscowości Międzyborów. Rozkład pomieszczeń parter - 3 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

855 000 zł61 m² 13 947,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferuję trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Nowe Miasto. Sześciopiętrowy budynek z windą z 2020 roku, lokal usytuowany na 5. piętrze. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

371 864 zł43 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne I gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szklarska Poręba,dolnośląskie

980 000 zł84 m² 11 708,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

*** Oferta na wyłączność** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż duże mieszkanie stanowiące połowę domu usytuowane na pierwszym piętrze w centrum Szklarskiej Poręby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Środkowa

Legnica,dolnośląskie

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka, 28 m , ul. Środkowa Jeśli szukasz kompaktowego mieszkania w dogodnej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy kawalerkę o powierzchni 28 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Słone

Słone,lubuskie

185 000 zł901 m² 205,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana W miejscowości słone. Działka o powierzchni 901m2, usytuowana bezpośrednio przy lesie. Przeznaczenie: wydane były warunki zabudowy media: prąd, woda- własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

769 000 zł41 m² 18 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane przy ul. Ugorek w Krakowie. Mieszkanie: oferuję na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 41 m2 + piwnica 3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radziejowice

Radziejowice,mazowieckie

939 900 zł180 m² 5 222 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przestronny Dom w Pięknej Okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Parterowy Dom Wolnostojący o powierzchni ok. 180 m2, posadowiony na przestronnej działce ok. 1000m2, usytuowany w przepięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kąck

Kąck,mazowieckie

360 000 zł4 766 m² 75,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atuty - Działka jest idealna dla ludzi ceniących sobie cisze, spoko oraz piękno natury. - dzięki wybudowaniu nowej obwodnicy można postawić dom nie tylko wyjazdy, ale do stałego zamieszkania. - ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Brelików

Brelików,podkarpackie

150 000 zł55 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

> krótki opis nieruchomości: na sprzedaż bliźniak w Bieszczadach w miejscowości Brelików w gminie Ustrzyki Dolne. Nieruchomość do generalnego remontu o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Konin,wielkopolskie

230 000 zł39 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się na parterze w wieżowcu, przy ulicy 11 Listopada. Rozkład pomieszczeń: mieszkanie rozkładowe niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pawlikowskiego

Kraków,małopolskie

450 000 zł26 m² 17 301 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka W centrum krakowa, ulica pawlikowskiego Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 26,01 m2, znajdujące się na wysokim parterze (okna zaczynają się na wysokości 2m), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

449 970 zł42 m² 10 607,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 42,42 m , usytuowanego na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku na Retkini. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Konstantynów

Konstantynów,mazowieckie

2 200 000 zł95 000 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Teren inwestycyjny -> na sprzedaż -> powiat płocki Możliwość dokupienia działek sąsiadujących -> Oferujemy ponad 100.000 m2 (~11 ha) terenu z głównym przeznaczeniem na przemysł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzyżewice

Strzyżewice,lubelskie

350 000 zł7 073 m² 49,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż nieruchomość gruntową o pow. 7073 m2, położną w Piotrowicach (gm. Strzyżewice). Nieruchomość składa się z trzech działek 1398 m2, 1227 m2, 3963 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł69 m² 10 565,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament przy ul. Łukasiewicza w Rzeszowie z tarasem! Mieszkanie posiada powierzchnię 62 m2 i usytuowane jest na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

550 000 zł38 m² 14 473,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje , jasna kuchnia , loggia! bieńczyce! lokalizacja: nieruchomość położona na os. Przy Arce w Bieńczycach. Dzielnica ta posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

199 000 zł1 928 m² 103,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Ostatnie tak dobrze położone działki w Gryfowie Śląskim. Na sprzedaż działki budowlane,regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta. Zgodnie zapisami mpzp działki oznaczone symbolem 27mn/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

599 000 zł51 m² 11 738,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem (loggia) o powierzchni 51,00 m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Powstańców w dzielnicy Prądnik Czerwony. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jasna Rola

Poznań,wielkopolskie

540 000 zł42 m² 12 925 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecamy na sprzedaż bardzo zadbane, wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w kompleksie mieszkaniowym z 2015r. położonym tuż przy lesie Żurawiniec. Uwaga: mieszkanie sprzedawane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gierczak

Szczecin,zachodniopomorskie

525 000 zł73 m² 7 191,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2, idealne dla rodziny z dziećmi, położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 90-tych.