dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rynek

Władysławów,wielkopolskie

45 000 zł25 m² 1 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena 45 000zł mieszkanie 1-pokojowe na pierwszym piętrze dostępne marzec/ kwiecień Na sprzedaż mieszkanie w budynku wielorodzinnym o powierzchni ok 23m2, położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 390 000 zł66 m² 21 115 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! wyjątkowe mieszkanie dla rodziny! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza 53a (od strony patio). Niedaleko również ulice Wolska i Kasprzaka. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

450 000 zł15 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zmiana ceny, zimowa promocja! Polecam Państwu malowniczy las z dwoma stawami o powierzchni półtora Hektara w dzielnicy Ruptawa. Droga dojazdowa asfaltowa, z dwóch stron lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Bytom,śląskie

225 000 zł56 m² 4 039,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Tylko w Realton! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w Bytomiu w Szombierkach na ul. Wyzwolenia 56. Mieszkanie w standardzie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

424 325 zł36 m² 11 708,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Brak podatku pcc 2% (rynek pierwotny) mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. Brak opłaty dla pośrednika ze strony klienta. Możliwość otrzymania rabatu W przypadku zakupu. Tylko U nas!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

474 000 zł39 m² 12 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja W katowicach 2 km do samego centrum lokalizacj A przy skwerze holtzego patio dla mieszkańców kawiarnie I restauracje W budynku 0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lokajskiego

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł48 m² 16 416,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwustronne, ciche, funkcjonalne, jasne, dwupokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 47,58 m2 na Ursynowie na ul. Lokajskiego. Bardzo dobra lokalizacja, 500m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Trawica

Trawica,zachodniopomorskie

750 000 zł475 m² 1 578,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 611 m²

Obniżka ceny! Na sprzedaż nieruchomość o charakterze mieszkalno-usługowym posadowiona w Trawicy, gmina Sianów. Dom podpiwniczony połączony z halą i garażem stanowiącym zwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Podole

Podole,podkarpackie

739 000 zł116 m² 6 371 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Nowoczesny dom parterowy w Podolu na sprzedaż (gm. Przecław | powiat mielecki). Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w sąsiedztwie lasu: oto parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł53 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Makler Nieruchomości zaprasza do zakupu 2-pokojowego, komfortowego, przestronnego, bardzo zadbanego mieszkania o powierzchni 53m2 znajdującego się na 2 piętrze w bloku z 2012 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

390 000 zł60 m² 6 455,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament w Łodzi-Śródmieście, ul. Próchnika 15, o powierzchni ok. 60 m2, usytuowany na II piętrze odrestaurowanej kamienicy. Apartament znajduje się w oficynie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Siennica,mazowieckie

650 000 zł150 m² 4 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Miasto siennica woj.MAZOWIECKIE POWIAT MIŃSK Sprzedam dom wolnostojący murowany o powierzchni mieszkalnej 98m2, położony na działce 800m2, ogrodzonej. Dwa wjazdy na posesję, bramy automatyczne. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciechowskiego

Bytom,śląskie

289 000 zł62 m² 4 631,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie M3 na Osiedlu na Stroszku - Bytom w spokojnym 3 piętrowym bloku Prezentujemy do nabycia duże mieszkanie ok. 60 m2, w spokojnym 3-pietrowym bloku, na osiedlu na Stroszku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

540 000 zł47 m² 11 548 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjne, dwupokojowe, nowe mieszkanie w Górze Kalwarii. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w nowo wybudowanym bloku w odległości około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Agrestowa

Warszawa,mazowieckie

1 350 000 zł203 m² 6 637,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:539 m²

Dom 300 m w Miedzeszynie, 5 sypialni, ogród, garaż Oferta na wyłączność - tylko U nas Oferta na wyłączność - tylko U nas Oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Przypki

Przypki,mazowieckie

750 000 zł4 700 m² 159,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Przypkach koło Tarczyna. Powierzchnia działki: 4700 m2 Kształt działki: prostokąt (wjazd od dłuższego boku) Wymiary: ok. 38,6x122 m Media: prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefitów

Kraków,małopolskie

2 200 000 zł110 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Dzień dobry, oferta tylko U nas! Na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m2 + 3x balkon w kamienicy z lat 30-tych znajdujące się w dzielnicy Krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

712 000 zł87 m² 8 141,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Komfortowe, czteropokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie to przestrzeń stworzona dla rodziny lub pary. Mieszkańcy, oprócz salonu z aneksem kuchennym i 2 sypialni, będą mieli do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zacisze

Konin,wielkopolskie

259 000 zł56 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze 56,3m2 umeblowane i gotowe do zamieszkania! Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 56m , zlokalizowane w cichej ale też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junacka

Poznań,wielkopolskie

480 000 zł45 m² 10 661,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż Zadbane dwupokojowe mieszkanie 45 m - Poznań, ul. Junacka, grunwald Południe Mieszkanie dostępne od Kwietnia 2025 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł77 m² 18 074,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować 4 - pokojową nieruchomość usytuowana w Śródmieściu w kamienicy z 1956r. Mieszkanie usytuowane w bliskiej okolicy od Ogrodu Saskiego oraz Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł44 m² 13 409,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego, nowoczesnego mieszkania na Osiedlu Habenda, ul. Olimpijska 48, które wyróżnia się funkcjonalnością, komfortem i dogodną lokalizacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Tarnowo Podgórne

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

550 000 zł3 006 m² 183 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Brzeźno zlokalizowanej na granicy gminy Kaźmierz oraz gminy Tarnowo Podgórne. Oferowana nieruchomość odznacza się świetnym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Rębiszów

Rębiszów,dolnośląskie

235 000 zł3 799 m² 61,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 3 799 m , położona na Pogórzu Izerskim, w malowniczej miejscowości Rębiszów, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żurawica

Żurawica,podkarpackie

480 000 zł190 m² 2 526,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 489 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny dom o powierzchni całkowitej ok. 190 m2 (ok. 120 m2 powierzchni użytkowej), usytuowany na działce ok. 1489m2 (15 arów) w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Obora

Obora,dolnośląskie

709 000 zł140 m² 5 064,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

5 pokojowy dwupoziomowy apartament w Oborze (obok Lubina) O pow.UŻYTKOWEJ 111m2 (+ zaadoptowane poddasze 60m po podłodze) + taras + 2 miejsca postojowe. Gotowy do zamieszkania. Charakterystyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

455 000 zł65 m² 6 948,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,48 m , położone w Bydgoszczy, na osiedlu Fordon, w bloku zbudowanym z cegły. Idealne dla rodziny z dziećmi, oferujące wystarczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kobielice

Kobielice,śląskie

140 000 zł700 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania piękna, malowniczo położona działka w sąsiedztwie pól i lasów w małej urokliwej miejscowości Kobielice. Idealne miejsce do wypoczynku po ciężkim dniu pracy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 005 680 zł39 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł53 m² 12 951,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 53,5 m z dużym tarasem! Oferujemy funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na zamkniętym osiedlu. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Morgowska

Mysłowice,śląskie

457 140 zł1 203 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam ładną działkę budowlaną położoną przy ulicy Morgowskiej.Media: woda,gaz,energia oraz kanalizacja do doprowadzenia ok.30m.Działka posiada pokrycie MPZP z przeznaczeniem-budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Cianowice,małopolskie

1 350 000 zł238 m² 5 672,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:916 m²

Do sprzedania duży i wygodny dom o powierzchni 237 m2 w Cianowicach gm. Skała, gotowy do zamieszkania od zaraz, posadowiony na działce o powierzchni 916 m2. Lokalizacja domu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Piastów,mazowieckie

850 000 zł59 m² 14 455,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezydencja Orzeszkowej - Piastów ul. Orzeszkowej. Mieszkanie na 1piętrze w niskim bloku z 2009 roku z windą. Na powierzchnie mieszkania składa się: -pokój dzienny ca 16,4 m -pokój 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

859 000 zł86 m² 9 996,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Okazja! Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 85,93 m2 (około 98 m2 powierzchni całkowitej), położone na 2 piętrze, w 2 piętrowym bloku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Świetlna

Kocmyrzów,małopolskie

369 000 zł1 000 m² 369 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie współpracuję z pośrednikami i agentami nieruchomości, proszę nie dzwonić. Ogłoszenie prywatne od właściciela, bez prowizji. Na sprzedaż uzbrojona widokowa działka budowlana 10 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 650 000 zł83 m² 19 784,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

!oferta na wyłączność, którą posiadamy tylko my! Mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu przepiękny apartament o powierzchni 83,40 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

1 390 000 zł110 m² 12 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Zapraszam do zakupu energooszczędnego, pięknie położonego domu usytuowanego w odległości 6 km od Gniezna. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 1100 m2, z materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Topólno

Topólno,mazowieckie

589 000 zł20 200 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna -> przemysłowo - usługowo - mieszkaniowa Idealna do podziału na: * dwie działki: jedna większa budowlano-mieszkaniowo-usługowa z wjazdem z drogi wojewódzkiej, druga.