dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Radonie

Radonie,mazowieckie

1 350 000 zł120 m² 11 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Do sprzedania parterowy dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną działkę i licznymi nasadzeniami. Nieruchomość do natychmiastowego wprowadzenia się. Rozkład budynku: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł2 999 m² 350,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 30 arów, zlokalizowanej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szewce,dolnośląskie

470 000 zł83 m² 5 642,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na I piętrze o powierzchni użytkowej 73,8m2 położone w miejscowości Szewce, gmina Wisznia Mała, pow. trzebnicki. Tuż przy północnej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Duszniki-Zdrój

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

350 000 zł62 m² 5 672,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Wyremontowany lokal handlowo usługowy na Rynku w Dusznikach - Zdroju Lokal usługowy zlokalizowany na malowniczym Rynku w Dusznikach-Zdroju. Po generalnym remoncie. Ogrzewanie gazowe, gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 990 000 zł182 m² 10 934,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Sprzedaż | Konstancin - Jeziorna | dom 182m2 | działka 1341m2 | 1 990 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest nowowybudowany wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 182m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie

Wojciechowice,dolnośląskie

100 000 zł1 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka w miejscowości Wojciechowice niedaleko Kłodzka. Roztaczająca się panorama na kotlinę kłodzką to jeden z jej głównych atutów. Do działki ( 395/41) prowadzi gminna droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

668 992 zł43 m² 15 558 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Worcella/rynek/po remoncie/toplokalizacja/okazja!/rynek/centrum/42,5m2/2pok.! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

507 450 zł50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezposrednio od dewelopera! bez prowizji od kupującego! bez podatku pcc! W ofercie apartamenty o zróżnicowanych metrażach od 41,94 m , lokale 2,3,4 i nawet 5 pokojowe oraz przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 090 000 zł150 m² 7 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Interesujący Dom wolnostojący na 9 arowej działce, na Południe od Centrum Rzeszowa. Sprawdz wideo :) Jeżeli jesteś na etapie poszukiwań nowego miejsca na Ziemi i szukasz Domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł46 m² 16 266,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokojowe mieszkanie na Bemowie (jelonki) o pow. 45,8 m2, usytuowane na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku z lat 80-tych. Budynek kaskadowy. Mieszkanie jest w najniższej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Zabrze,śląskie

214 000 zł52 m² 4 123,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie na sprzedaż w Zabrzu - Rokitnicy przy ul. Andersa. Nieruchomość o powierzchni 51,9 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku. * 2 km (4 min) od Śląskiego Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rusiec

Rusiec,mazowieckie

345 000 zł976 m² 353,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka w Ruścu gm nadarzyn o powierzchni 976m2. Mpzp. Dostępne Media: prąd, gaz, woda, światłowód. W okolicy domki jednorodzinne, autobus, sklep, duża Nowoczesna Szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

482 487 zł37 m² 482 487 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie , zlokalizowane w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych dzielnic Wrocławia Ołtaszynie. Idealne dla osób, które cenią sobie komfort, ciszę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Smardzów

Smardzów,dolnośląskie

639 000 zł193 m² 3 310,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:980 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący jednorodzinny położony na działce o powierzchni 980m2. Powierzchnia użytkowa domu to 173 m2. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Smardzów zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Katowice

Katowice,śląskie

576 828 zł46 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne osiedle w topowej lokalizacji! W pobliżu uczelnie wyższe, katowicki rynek, dolina Trzech Stawów i park na wyciągnięcie ręki! Dzwoń i zapytaj o ofertę Bezpłatna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

690 000 zł57 m² 12 158,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do wydania I zamieszkania Nowe i słoneczne, bardzo wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku z windą! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

995 000 zł5 346 m² 186,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 600 m²

Na sprzedaż obiekt cegielni, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 65, na trasie Olecko - Gołdap. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł74 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Makler poleca Do sprzedania apartament w Bydgoszczy osiedle Bartodzieje.Lokalizacja idealna tereny spacerowe, rowerowe,komunikacja miejska w zasięgu dłoni, przedszkola, szkoły,żłobki.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł34 m² 18 656,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na 2 pokoje Usytuowane na Starej Ochocie w przedwojennej kamienicy z 1937 roku, w pobliżu Placu Narutowicza oraz Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cegielskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 076 668 zł89 m² 12 050 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Dwa mieszkania w jednym na jednej księdze wieczystej, z ogrodem, w zabudowie szeregowej. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: jagodno to okolica, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł52 m² 19 112,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie o powierzchni 52,27 m kw. mieści się na wysokim parterze budynku z 1961 r., zlokalizowanego na Muranowie, u zbiegu ul. Anielewicza i Al. Jana Pawła II. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herberta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

437 000 zł48 m² 9 010 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Chata w Kwadracie przedstawia Państwu urokliwe, parterowe mieszkanie o powierzchni 48 m, usytuowane przy ul. Herberta w Olsztynie. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzymska

Kalisz,wielkopolskie

1 200 000 zł331 m² 3 627,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 327 m²

Dom o powierzchni użytkowej 256,17 mkw (330,82 mkw całkowita) na działce 1327 mkw położony w doskonałej lokalizacji w spokojnym miejscu przy ulicy Rzymskiej między nowymi domami. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 399 000 zł100 m² 13 964,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1889

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o powierzchni 100.18 m2, która znajduje się w sercu Wrocławia, w przedwojennej kamienicy z końca XIX wieku przy kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sosnówka

Sosnówka,dolnośląskie

300 000 zł2 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj się do końca roku! Piękna, zalesiona działka pośród lasów, daleko od głównej drogi w Sosnówce / Twardogóry To może być Twoje miejsce na ziemi - cisza, spokój, czyste powietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Połchowo

Połchowo,zachodniopomorskie

495 000 zł10 950 m² 45,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Połchowo, 11 km od Kamienia Pomorskiego - w ofercie do sprzedaży działka o powierzchni 1,0950 ha objęta planem zagospodarowania przestrzennego, możliwość podziału terenu i zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Sopot,pomorskie

650 000 €119 m² 5 462,18 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Goświnowice

Goświnowice,opolskie

180 000 zł2 000 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona na wzgórzu z widokiem na jezioro /odległość ok. 2km Skorochów , Głębinów/ Na działce znajduje się domek drewniany z tarasem, w domku - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stradomska

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł56 m² 17 679 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękny słoneczny apartament o powierzchni 56m2 w Aninie przy ul Stradomskiej. Mieszkanie składa się: salon z dużym balkonem połączony z pełni umeblowaną i wyposażoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olchowa

Mrzezino,pomorskie

1 350 000 zł238 m² 5 677,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:812 m²

Nowa oferta dostępna W mio casa na sprzedaż dom W malowniczej wsi mrzezino Przedstawiamy Państwu w pełni wyposażony dom o powierzchni 237,77 m , położony w urokliwej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Kasprowicza

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł72 m² 11 048,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

We speakenglish, call for more details. English version below. Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowanena Wrocławskich Karłowicach - doskonała oferta dla pary, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Kraków,małopolskie

738 418 zł35 m² 21 286,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemość zaprezentować na sprzedaż, nowy, nowoczesny apartament o powierzchni 34.69 m z tarasem oraz wyjściem na zielony taras. Apartament zlokalizowany przy ulicy Wita Stwosza, będący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Łużna

Łużna,małopolskie

630 000 zł21 009 m² 29,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkową nieruchomość składająca się z czterech działek budowlanych z aktualnymi planem zagospodarowania mn ( zabudowa mieszkaniowa ) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 480 000 zł247 m² 10 040,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:415 m²

Podstawowe informacje: dom w zabudowie bliźniaczej z ogrodem, położony na eleganckim zamkniętym osiedlu, w zielonej okolicy. Zalety nieruchomości: cicha, zielona okolica z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł48 m² 8 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na os. Orła Białego na Poznańskich Ratajach. Atrakcyjna lokalizacja zapewnia ciszę i spokój oraz dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 000 zł65 m² 7 644 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

makler nieruchomości poleca mieszkanie w kamienicy! Mieszkanie przystosowane pod wynajem dla studentów lub pracowników. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont. Układ mieszkania: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

790 000 zł160 m² 4 938 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Nowy Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni około 160 m2. Przedstawiam do Sprzedaży dom w zabudowie szeregowej z garażem w bryle budynku usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Malczyce,dolnośląskie

110 000 zł130 m² 846 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:130 m²

Przy ul. H. Sienkiewicza 22a na działce gruntu nr 8/21 jest położony budynek w Plombie z projektem budowy 6 mieszkań na 3 kondygnacjach. Według projektu na Parterze jest 6 komórek lokatorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rumia,pomorskie

415 000 zł49 m² 8 395,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie (49,43 m2), 2 pokojowe w pełni wyposażone. Mieszkanie składa się z: - salonu (20 m2) z wyjściem na balkon, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmiała

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł54 m² 16 388,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Okazja dla ceniących klimat Starego Żoliborza! Sprzedaż mieszkania w kamienicy z lat 50 tych. Nieruchomości znajdują się w kameralnej uliczce. Kamienica jest z cegły, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

637 961 zł69 m² 9 259,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

0% prowizji 0% podatku umów się na prezentacje! Oferuję na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie z w cenie promocyjnej. Mieszkanie jest idealną opcją dla rodzin, par, lub osób szukających.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij