dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 964 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

199 964 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

553 724 zł40 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W inwestycji dostępne mieszkania od 39 m2 - 121 m2. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 39,58 m2 na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pruszcz Gdański,pomorskie

617 508 zł61 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rotmanka ul. Bajki I Stan Deweloperski | 3 pokoje | 1 piętro I Komfortowa Lokalizacja Idealny wybór dla osób lubiących zarówno beztroski wypoczynek w otoczeniu przyrody, jak i aktywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wodociągowa

Klepacze,podlaskie

499 000 zł3 193 m² 156,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowych zlokalizowanych w Klepaczach - gm. Choroszcz Oferta dotyczy działek o nr. geodezyjnych: 1. 587/1 - powierzchnia: 549.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wisznia Mała

Wisznia Mała,dolnośląskie

473 000 zł1 214 m² 389,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Płaska, niemal prostokątna działka blisko Wrocławia. Działka położona w Wiszni Małej objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego w którym przewidziano dla niej możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

382 702 zł58 m² 6 551,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł40 m² 15 196,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe (40,14 m2), nowocześnie urządzone mieszkanie położony na ul. Buforowej we Wrocławiu. - prywatny ogródek, - umeblowane i wyposażone, - niskie koszty utrzymania. Mieszkanie: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł52 m² 21 153,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m , zlokalizowane w Miasteczku Wilanów. Najważniejsze cechy nieruchomości: powierzchnia mieszkania: 52 m - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

1 499 000 zł133 m² 11 270,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:30 m²

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna doomu na kredyt : Krótko: luksusowy segment z 2022r. | centrum Miasta |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasztanowa

Daszewice,wielkopolskie

497 000 zł1 555 m² 319,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronną działkę budowlaną położoną w Daszewicach, gmina Mosina przy ul. Liściastej - okolice ul. Kasztanowej. Działka na planie zbliżonym do prostokąta o froncie 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Artylerzystów

Kielce,świętokrzyskie

850 000 zł67 m² 12 724,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowego, gotowego mieszkania w pożądanej lokalizacji w niesamowitej okolicy! Nie masz ochoty szukać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 57m2 zlokalizowane na Os. Młodych, usytuowane na II piętrze. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Szczecin,zachodniopomorskie

599 999 zł48 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 47,5 m z ogródkiem. Najważniejsze atuty nieruchomości: -Mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gniechowice

Gniechowice,dolnośląskie

1 347 000 zł144 m² 9 380,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Dom wolnostojący, jednokondygnacyjny. Przez większość dnia pokoje są intensywnie doświetlone. Niezaprzeczalnym atutem tej nieruchomości jest duża działka, o pow. 1.122 mkw. Dzięki temu zmieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Jowisza

Straszyn,pomorskie

879 000 zł100 m² 8 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomości w malowniczym Straszynie, zlokalizowanej na Osiedlu Modrym. Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 74,88m2. Atuty: -Instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

625 500 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem w zielonym otoczeniu Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

575 000 zł51 m² 11 296,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W samym sercu katowic tylko 500 M do rynku Nowoczesny superbudynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym, miejskim parterem, wygodnymi apartamentami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

235 000 zł46 m² 5 066,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46,38 m2, położone na I piętrz w niskim bloku. Mieszkanie położone w super lokalizacji! Okolice parku miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

999 500 zł87 m² 11 497,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 86,93m2 z ogrodem 30m2 i tarasem 9m2! Mieszkanie znajduje się w nowym kompleksie budynków w zabudowie willi miejskich, które przypominają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

169 000 zł2 800 m² 60,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlano rolna - Wola Zabierzowska 28 ar. Alokum nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlano- rolną położoną w gminie Niepołomice w Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kaźmierz,wielkopolskie

779 000 zł100 m² 7 756,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:356 m²

Opis: zapraszam do umówienia się na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości! To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się o jej atutach. Dzięki spotkaniu na miejscu, zobaczysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Falenty

Falenty,mazowieckie

799 000 zł81 m² 9 825,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szukasz kompaktowego segmentu w zielonej i spokojnej okolicy? Zależy Ci na dobrym dojeździe do centrum i okolicznych miejscowości? Zapoznaj się z poniższą ofertą Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kryniczno

Kryniczno,dolnośląskie

1 500 000 zł5 307 m² 282,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Zapraszam do zakupu działki budowlanej i usługowo- rekreacyjnej z dużym potencjałem inwestycyjnym. Oto kluczowe informacje: przeznaczenie: działka jest przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chyby

Chyby,wielkopolskie

3 380 000 zł240 m² 14 083,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentuję do sprzedaży wyjątkową nieruchomość wykończoną w bardzo dobrym standardzie. Dom o powierzchni 240m kw. , zlokalizowany na działce o pow. ok.800m kw. , który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lipowa

Lipowa,śląskie

140 000 zł825 m² 169,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka budowlana położona w Lipowej Działka budowlana o powierzchni 825 m2 przeznaczona pod budownictwo mieszkaniowe. Wymiary 25x35 metrów Nieruchomość jest dobrze nasłoneczniona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Brzozowa

Nowa Sól,lubuskie

59 000 zł16 m² 3 731,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży garażu o powierzchni 15.81m2 przy ul. Brzozowa w Nowej Soli. Garaż wyróżnia się nowo położoną papą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł57 m² 12 982,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

| trzypokojowe, ustawne, mieszkanie o powierzchni 57mkw, położone na 4. piętrze w budynku z windą. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju i dobrej komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Nowy Sącz,małopolskie

715 000 zł102 m² 6 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w budynku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 102,20m2 plus taras 24,10m2 po generalnym remoncie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

637 193 zł75 m² 8 826,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Święta Katarzyna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

1 000 000 zł6 028 m² 165,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka przemysłowa przy aow W ofercie dwie działki. Obecnie jako pr - teren rolny. W studium ( już zaakceptowanym) - przeznaczenie pod aktywność gospodarczą. Działki znajdują się tuz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bieniewice

Bieniewice,mazowieckie

1 450 000 zł196 m² 7 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

Nowoczesny dom w cichej okolicy. Przedstawiamy dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni ok 196m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 1400m2. Podana cena dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Raciborskiego

Gdańsk,pomorskie

1 600 000 zł252 m² 6 359,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:203 m²

Dom szeregowy z potencjałem - Gdańsk ul. Raciborskiego lokalizacja: miasto: gdańsk Dzielnica: piecki Migowo Adres: ul. Raciborskiego 4,7km pkp Gdańsk Główny, 1km od Galerii Morena z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Łódź,łódzkie

205 000 zł25 m² 8 167,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Marzysz o własnym mieszkaniu które możesz urządzić od podstaw i stworzyć przestrzeń idealnie dopasowaną do swoich marzeń? Oto propozycja właśnie dla Ciebie kompaktowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 250 000 zł41 m² 30 310,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko u nas! Biuro Union House ma przyjemność przedstawić mieszkanie na sprzedaż w kameralny budynku mieszczącego się przy ulicach Orawska, spiska. Lokalizacja: budynek położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

384 000 zł30 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Termin oddania - Sierpień 2026 Kompaktowa kawalerka z balkonem 3,3 m2 Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł64 m² 11 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola!.|. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł42 m² 13 951,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Popowicach. Informacje podstawowe: cena : 579 000 zł do negocjacji Metraż :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Opole

Opole,opolskie

620 000 zł73 m² 8 508,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni użytkowej 72,87 m2, położone na drugim piętrze w bloku w Opolu, dzielnica Kolonia Gosławicka. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł33 m² 15 996,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z ogródkiem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Katowice

Katowice,śląskie

432 956 zł33 m² 12 958,90 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 zł prowizji - bez ukrytych opłat bez podatku pcc 2% - Zakup mieszkania z balkonem od Developera Dzwoniąc na to ogłoszenie bezpłatnie zyskujesz: - profesjonalną obsługę kredytową, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubomierz

Lubomierz,dolnośląskie

799 000 zł180 m² 4 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 050 m²

Sprzedam gospodarstwo rolne o powierzchni 3,05 hektara na Pogórzu Izerskim, położone w jednej ze wsi w gminie Lubomierz w bliskim otoczeniu lasów i jezior (jezioro Złotnickie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

555 000 zł37 m² 15 036,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Luksusowe mieszkanie w nowej inwestycji, przy ul. Młyńskiej w Kołobrzegu. Pełna własność z udziałem w gruncie. Mieszkanie 2 pokojowe, na II piętrze, składa się.