dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 968 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 968 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

849 000 zł70 m² 12 129 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Znakomita alternatywa dla osób, które poszukują wygodnej miejscówki na lata. Z ogromną przyjemnością przedstawiam mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,04 m , (po podłodze 70 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Głogów Małopolski,podkarpackie

419 000 zł123 m² 3 420,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szukasz domu w spokojnej okolicy- w otoczeniu zieleni? Jednocześnie, zależy Ci na komfortowym metrażu i szybkim dojeździe do kluczowych punktów miasta? Sprawdź tą ofertę! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł61 m² 9 493,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

polecam do sprzedaży duże mieszkanie , z balkonem w kamienicy w super lokalizacji przy ul. Wyszyńskiego Nieruchomość na 3/5 pięter. Kamienica z 1905 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Wrocław,dolnośląskie

955 000 zł95 m² 10 038,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym domu z dużym ogrodem! brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Zapraszam na prezentację nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Borki

Borki,warmińsko-mazurskie

1 181 000 zł6 904 m² 171,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mazury! Puszcza Borecka! Borki! Piękna działka budowlana o powierzchni 6904 m2, z własną linią brzegową Jeziora Litygajno o długości około 80 metrów. Działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Konin

Konin,wielkopolskie

399 000 zł73 m² 5 465,75 zł/m²

 

Piętro:11/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkania dwupoziomowe na sprzedaż! Oferujemy do sprzedaży mieszkania dwupoziomowe na nowo powstającym osiedlu w miejscowości Posada, ok. 3 km od Konina. Ceny już od 399 000 zł! 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł147 m² 7 818,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 147,08 m , usytuowane na 2 piętrze pięciokondygnacyjnego budynku przy ul. Nowowiejskiej 67 we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

584 930 zł69 m² 8 433,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 502 000 zł117 m² 12 837,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Bemowo I metro I 4 pokoje I gotowa inwestycja Na sprzedaż przestronny, słoneczny Apartament znajdujący się na II piętrze w czterokondygnacyjnym Budynku z 2024 roku Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane na Woli / Mirów. Nieruchomość jest położona na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czerniec

Czerniec,dolnośląskie

459 000 zł81 m² 5 642,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na wsi Z działką! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie na wsi- czerniec Gmina Lubin, które łączy w sobie urok sielskiego życia z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł1 292 m² 1 006,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam działkę budowlano-usługową o powierzchni 12.92 a położoną w Witkowicach, w administracyjnych granicach m. Krakowa. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Leszno

Leszno,wielkopolskie

2 350 000 zł6 816 m² 344,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja, super położona działka przemysłowo - usługowa. Polecamy do sprzedaży nieruchomość położoną w strefie przemysłowej w dzielnicy Zatorze, niedaleko firmy Eurocomfort, bardzo łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wielkopolska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł59 m² 9 369,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 57,8 m2, położonego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Kołobrzegu! Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł37 m² 8 648,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ogloszenie prywatne, bez prowizji dla biura. Chciałbym Państwu zaproponować możliwość zakupu mieszkania 37m2 plus piwnica w bardzo atrakcyjnej okolicy os. Mokre Chrobrego 19. Mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Józefowska

Katowice,śląskie

490 000 zł63 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 10 piętrze budynku przy ul. Józefowskiej. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i gotowy do zamieszkania bez żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Księginice

Księginice,dolnośląskie

561 000 zł1 964 m² 285,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Atrakcyjne działki pod zabudowę indywidualną lub inwestycję deweloperską. Jeden z sześciu sąsiadujących ze sobą gruntów z możliwością (zgodnie z mpzp) zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nietrzebki

Żyrardów,mazowieckie

499 000 zł60 m² 8 386,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,50 m , położone w malowniczej, zielonej części Żyrardowa, przy ulicy Marii Nietrzebki. Opis mieszkania: zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

1 217 528 zł127 m² 9 586,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej położone na wrocławskim Jagodnie. Nowe osiedle domów szeregowych w niskiej zabudowie, wokół pełna infrastruktura: sklepy, usługi, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Luborzyca

Luborzyca,małopolskie

1 300 000 zł197 m² 6 598,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 510 m²

Prezentujemy Państwu przestronny, wolnostojący dom o powierzchni mieszkalnej 197 m , z wbudowanym garażem 18 m2 i częścią usługowo- magazynową ok. 45 m2 , położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Argentyńska

Legnica,dolnośląskie

899 000 zł221 m² 4 067,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej na sprzedaż Legnica, ul. Argentyńska Na sprzedaż komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko U nas wyłączność lokalizacja Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie położone w Jedlinie Zdrój w uzdrowisku. Nieruchomość sprawdzi się też jako lokata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

116 880 zł1 461 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane z wydanymi warunkami zabudowy na domy jednorodzinne, położone w miejscowości Rakszawa, w powiecie łańcuckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góry

Góry,wielkopolskie

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko U nas i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż piękne siedlisko z domem + zabudowania Serdecznie zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Plutona

Straszyn,pomorskie

780 000 zł88 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż stylowo wykończonego mieszkania z przepięknym, słonecznym, 300 metrowym ogrodem na terenie osiedla Modre w Straszynie. Idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Imielno

Imielno,wielkopolskie

180 000 zł3 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej usytuowana na obrzeżach wsi Imielno w gminie Łubowo. Grunt o powierzchni 3000m2 położony jest przy utwardzonej drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

3 550 000 zł124 m² 28 679,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nie współpracuję z agencjami nieruchomości English version below Wyjątkowy projekt i luksusowe wykończenie. Apartament został zaprojektowany przez prestiżowe biuro architektoniczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Długa

Duczki,mazowieckie

176 100 zł1 174 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłacznie W nieruchomości rosińscy Działka położona w Duczkach przy ul. Długiej ( w drugiej linii zabudowy) , 24 km od Warszawy. Przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meissnera

Poznań,wielkopolskie

580 000 zł39 m² 14 788,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szukasz miejsca, które łączy komfort, nowoczesny styl, świetną lokalizację oraz nowe budownictwo? To mieszkanie spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Na sprzedaż jasne, funkcjonalne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Północna

Lublin,lubelskie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim w apartamentowcu "north Park" na granicy dzielnic Czechowa ze Śródmieściem co stanowi idealną lokalizację zarówno jako mieszkanie.