cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
199 968 ogłoszeń
Od najnowszych
199 968 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej
Wrocław,dolnośląskie
471 500 zł33 m² 14 240,40 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy, ul. Śniadeckich
Koszalin,zachodniopomorskie
698 000 zł165 m² 4 235,44 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego
Kraków,małopolskie
1 130 000 zł51 m² 22 156,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
398 500 zł46 m² 8 569,89 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Miodowa
Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie
1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności
Warszawa,mazowieckie
860 000 zł47 m² 18 297,90 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno
Strzelno,dolnośląskie
9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska
Wrocław,dolnośląskie
698 900 zł49 m² 14 260,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
489 000 zł62 m² 7 887,10 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona Księginice Małe
Księginice Małe,dolnośląskie
185 000 zł950 m² 194,74 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zwycięstwa
Oleśnica,dolnośląskie
315 000 zł41 m² 7 682,93 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań
Poznań,wielkopolskie
596 808 zł46 m² 13 056,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna
Wrocław,dolnośląskie
649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska
Lębork,pomorskie
399 000 zł68 m² 5 867,65 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka
Warszawa,mazowieckie
559 000 zł46 m² 12 047,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa
Warszawa,mazowieckie
998 999 zł37 m² 27 000 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska
Kraków,małopolskie
599 000 zł38 m² 15 930,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego
Warszawa,mazowieckie
713 000 zł48 m² 14 854,20 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia