dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

199 966 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

199 966 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bytom,śląskie

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Treść ogłoszenia: dzień dobry, zamienię mieszkanie własnościowe - 28m2, parter - na większe 50-80m2. Mieszkanie jest po kompleksowym remoncie (nowa instalacja elektryczna, nowa łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

389 700 zł51 m² 7 641,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Polkowic 51 m , parter, po kapitalnym remoncie! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów remontowych?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie 68 m. kw. na osiedlu Batory IV. II piętro, duży balkon od strony zachodniej, 4,5 x 1,2 m. Przedpokój zabudowany praktycznymi szafami i pawlaczami. Duża kuchnia ( 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

735 000 zł134 m² 5 485,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:591 m²

Polecamy do sprzedaży dom wolnostojący usytuowany w Chojnowie. Bardzo dobra lokalizacja nieruchomości, cisza i spokój, wokół osiedle domków jednorodzinnych. Bardzo blisko do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Absolutnie wyjątkowa lokalizacja. Obok Park Wodziczki i Sołacki, infrastruktura handlowo/usługowa, autobus i więcej, do przystanku tramwajowego pst kilka minut spacerkiem. Kameralny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bukowiny

Bukowiny,pomorskie

99 000 zł1 000 m² 99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż kilka działek inwestycyjnych i budowlanych - Bukowiny, gmina Osiek Na sprzedaż 15 000 m gruntu obj. Bukowiny , w gminie Osiek, starogard Gdański. Podział działek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Walidrogi

Walidrogi,opolskie

365 000 zł120 m² 3 041,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Do sprzedania ok. 120 metrowy dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi, usytuowany na działce o powierzchni 1252 m2 zlokalizowanej w otoczonej lasami miejscowości Walidrogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł27 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

850 000 zł155 m² 5 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:715 m²

Wyjątkowy dom przy ul. Jeziornej - komfort, nowoczesność i cisza w jednym miejscu! Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny, 118 m dom z licznymi udogodnieniami, położony na urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł62 m² 12 331,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Powstańców/hallera | 3 pok | Loggia | Piwnica! Polecam na sprzedaż mieszkanie przy ul. Powstańców Śląskich o powierzchni 61,63 m2 do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gliwice

Gliwice,śląskie

1 795 000 zł154 m² 11 655,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjny lokal trzykondygnacyjny z dużymi witrynami i oknami oraz z wejściem bezpośrednio od ulicy przy gliwickim rynku. Nieruchomość w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

506 933 zł36 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowy lokal z funkcją mieszkalną o powierzchni projektowej 36,47 m2 na 3p w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 17,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Radom,mazowieckie

600 000 zł55 m² 10 936,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Radomiu na ulicy Wyścigowej Mieszkanie do zamieszkania od zaraz. Okna pcv. Klatka czysta, zamykana na domofon, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Białystok,podlaskie

455 000 zł49 m² 9 323,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecamy dwupokojowe mieszkanie 48,8 m2, na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku w mistrzowskiej lokalizacji przy ul. Lipowej 34. Budynek z cegły po termomodernizacji. Lokal w 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 389 000 zł247 m² 5 623,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Makler z przyjemnością poleca: lokal handlowo- usługowy w Bydgoszczy, znajdujący się w dzielnicy Wilczak o powierzchni użytkowej 208 m2. Budynek dwukondygnacyjny, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Warmińska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

570 000 zł100 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w ścisłym centrum Olsztyna. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Warmińska i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

758 000 zł75 m² 10 106,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | blisko Parku Południowego | Osobne wc | 15min mpk do centrum |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mała Nieszawka

Mała Nieszawka,kujawsko-pomorskie

310 000 zł2 800 m² 110,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana w Małej Nieszawce dojazd od ulicy Piaskowej 2800 m2 z mpzp. Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o wielkości 2800 m2 w pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł67 m² 7 750,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 66,96 m2 | ul. Króla Augusta | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 66,96 m2. Wszystkie pomieszczenia niezależne (wejścia z przedpokoju). Położone jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarasowa

Reda,pomorskie

313 260 zł34 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy profesjonalną i kompleksową obsługę sprzedaży ich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

360 000 zł32 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Gold House oferuje Państwu do sprzedaż kawalwerkę znajdującą się na niskim parterze budynku .Nieruchomość składa się z z pokoju dziennego w którym mieści się aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł42 m² 14 568,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,49 m , położone przy ul. Marywilskiej w Warszawie. Lokal jest idealny dla pary, małej rodziny lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostatnia

Kraków,małopolskie

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2-pokojowe mieszkanie 52,5 m świetna lokalizacja, idealne dla rodziny lub pod inwestycje Lokalizacja: doskonale skomunikowana dzielnica, blisko centrum. Mieszkanie: - 52,5 m , funkcjonalny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tuwima

Łódź,łódzkie

575 874 zł49 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Nie zwlekaj wykorzystaj moment na korzystny zakup mieszkania. Mieszkanie w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Brzeszcze,małopolskie

285 000 zł59 m² 4 830,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowane W ofercie mieszkanie w Brzeszczach na os. Paderewskiego, o powierzchni 59 m2 z przynależną piwnicą. Na 3 piętrze czteropiętrowego bloku w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dobroszów Oleśnicki

Dobroszów Oleśnicki,dolnośląskie

980 000 zł120 m² 8 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:513 m²

Szczodre, dobroszów oleśnicki, długołęka, dom wolnostojący przy parku Dom położony na zamkniętym osiedlu (ogrodzonym i oświetlonym) Sąsiedztwo Parku miedzy Szczodrem / Dobroszowem Oleśnickim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zegarmistrzowska

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł919 m² 858,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zielona działka przy Sułowskiej/media/zieleń/cisza Polecamy na sprzedaż ładną działkę o powierzchni 919 mkw-Widawa / Lipa Piotrowska ul. Zegarmistrzowska. Możliwość zabudowy jednorodzinnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

383 000 zł28 m² 13 581,60 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,2 *mieszkanie składa się z: -Łazienki -pokoju -oddzielnej kuchni *mieszkanie w dobrej lokalizacji blisko dworzec, galeria, uniwersytet *do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Chodkiewicza

Wołomin,mazowieckie

729 000 zł100 m² 7 290 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:618 m²

Wyłącznie W nieruchomości rosińscy Prezentujemy Państwu mieszkanie czteropokojowe, które spełnia funkcję domu. Mieszkanie mieści się na parterze budynku i ma powierzchnię 100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł38 m² 17 733,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 37,5 m z balkonem i piwnicą - doskonała lokalizacja! Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kryształowa

Gdańsk,pomorskie

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż śliczne mieszkanie! Lokalizacja: gdańsk, łostowice Powierzchnia: 52 m2 Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym - przestronne, nowoczesne wnętrze idealne do codziennego funkcjonowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

345 000 zł44 m² 7 876,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nie masz czasu i pomysłu na remont ? Chciałbyś wejść do swojego własnego M z walizką własnych marzeń? Ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedania kompleksowo wyremontowane dwu-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracka

Łódź,łódzkie

310 000 zł33 m² 9 337,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam przytulna wyremontowaną kawalerkę ( bezpośrednio właściciel) o powierchni 33, 2 m z balkonem i piwnicą. Polozona na 2 piętrze w bloku mieszkalnym na ul.Brackiej.Cicha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł64 m² 11 338,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż bez pośredników urokliwe mieszkanie w zabytkowej kamienicy, zlokalizowane we Wrocławiu, w samym sercu miasta, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Letnia

Goczałkowice-Zdrój,śląskie

1 050 000 zł123 m² 8 537,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:133 m²

Oferuję na sprzedaż odebrany we wrześniu 2024 roku, wykończony w wysokim standardzie dom z pełnym wyposażeniem. Zlokalizowany jest on w kameralnej inwestycji "domów na letniej".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jana Pawła II

Wasilków,podlaskie

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:508 m²

Dom wolnostojący o pow. 100m2 do sprzedania, posadowiony na działce o pow. 508m2 położonej przy najpiękniejszej ulicy w Wasilkowie: jana Pawła II, pobudowany w roku 1975, ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Conrada-Korzeniowskiego

Wrocław,dolnośląskie

466 054 zł29 m² 16 324 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w nowym budownictwie, do własnej aranżacji, w sąsiedztwie rzeki! Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nowa inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskim Kleczkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 700 000 zł2 938 m² 1 599,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 2900m z pozwoleniem na budowę budynku magazynowo-biurowego o powierzchni 1500m, obejmującego: część magazynową 753m część biurową 417m część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł36 m² 17 217,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Oferujemy przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze czteropiętrowego bloku z 1962 roku, bez windy. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum Warszawy oraz dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 249 900 zł135 m² 9 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Duża działka! Przedstawiam do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 135 m2 posadowiony na dużej działce o powierzchni ok. 700 m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

304 521 zł28 m² 10 926,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie zwlekaj! Mieszkania gotowe już w tym roku! Pracujemy 7 dni w tygodniu od 8:00 20:00 Napisz wiadomość- prześlę Ci ofertę promocyjną! Twoje nowe, inteligentne mieszkanie w samym sercu.