dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

715 000 zł67 m² 10 740,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,57 m na Nowym Dworze. Opis mieszkania: salon: 19 m z balkonem (4,5 m ) Sypialnia 10 m . Sypialnia 9,5 m . Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Laski Wielkie

Laski Wielkie,warmińsko-mazurskie

269 000 zł121 743 m² 2,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka 121 743 m - Laski Wielkie, powiat ełcki, gmina Kalinowo Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki w miejscowości Laski Wielkie, gmina Kalinowo. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królowej Jadwigi

Kraków,małopolskie

1 849 100 zł91 m² 20 319,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,67 m2 + balkon oraz taras na dachu z roku 2023 znajdujące się w prestiżowej dzielnicy - Woli Justowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

365 000 zł46 m² 7 986,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! tylko U nas - oferta na wyłączność! Dużym atutem mieszkania są 3 osobne pokoje na powierzchni 45,40 m2 oraz usytuowanie na 2 piętrze w bloku bez windy, położonym przy ul. Lecha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Błonie,małopolskie

228 000 zł1 520 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 15,2 a, położona w urokliwej miejscowości Błonie koło Zgłobic niedaleko Tarnowa. Teren działki jest płaski, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

222 000 zł27 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka 26,68m2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Pokój, kuchnia, łazienka z wc, z balkonem. Balkon zadaszony. Okna plastikowe. Mieszkanie do remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł77 m² 11 148,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 949 000,20 Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł39 m² 13 138 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum miasta zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Zapraszam na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sieraków

Sieraków,wielkopolskie

990 000 zł175 m² 5 644,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Kprzy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Przedmieście Czudeckie,podkarpackie

121 000 zł1 100 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną na sprzedaż o powierzchni 11 ar, zlokalizowaną w malowniczym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

725 000 zł39 m² 18 608,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tak. To ten adres:) Zamieszkaj w inwestycji, która sprosta gustom wymagających klientów! Polecam Państwu kompaktowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,96 mkw., położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

87 000 zł16 m² 5 520,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

.Oferujemy do sprzedania garaż na os.Europejskim w bloku z 2021r. w hali garażowej w bezpiecznym miejscu. Garaż ma 15,76m2 i jest zamykany bramą uchylną natomiast główna brama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Wilkasy

Wilkasy,warmińsko-mazurskie

460 000 zł6 000 m² 76,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W otoczeniu przyrody, zaledwie kilka kroków od jeziora, ta działka o powierzchni 6 000 m to idealna przestrzeń do realizacji Twoich planów. Malownicza okolica i pełne możliwości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w rozwijającej się okolicy o powierzchni 50,65 m2. Inwestycja znajduje się w dynamicznie rozwijającej się lokalizacji przy ul. Stefana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

1 500 000 zł4 706 m² 318,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferta inwestycyja - doskonała dla małego dewelopera atrakcyjna cena! Grunt z możliwością podziału (jest projekt) na cztery mniejsze działki, na których można by wznieść (łącznie) do 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Pilchowo

Pilchowo,zachodniopomorskie

349 999 zł2 100 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2100 m2 w cichej części Pilchowa. Gaz, prąd i woda w drodze. Teren częściowo zadrzewiony. Miejski Plan Zagospodarowania Przestrzennego: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Opole

Opole,opolskie

2 583 000 zł792 m² 3 262,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 636 m²

Na sprzedaż budynek biurowy w Opolu, o powierzchni 791,80 m2, na działce 16,36 ara. Budynek biurowy, dwupiętrowy, podpiwniczony, składający się z 24 pomieszczeń od 8 m2 do 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł80 m² 8 738 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 m²

Mamy przyjemność zaprezentować dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 80 m2 w stanie deweloperskim z dwoma przynależnymi miejscami postojowymi, fotowoltaiką i rekuperacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

493 210 zł58 m² 8 455,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

435 000 zł64 m² 6 796,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na IV piętrze niskiego bloku na Os. Zachód w Stargardzie. Pow. użytkowa 62 m2 + piwnica. W skład mieszkania wchodzi: - słoneczny salon z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orłowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

319 000 zł36 m² 8 836,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na parterze w 4 piętrowym bloku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokalizacja Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł52 m² 9 342,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Gumieńcach, blisko Centrum Handlowego Ster Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,34 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

260 000 zł1 050 m² 247,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni około 10,5 ar Położona w Woli Batorskiej, kilka minut jazdy od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zegrzyńska

Jachranka,mazowieckie

799 000 zł148 m² 5 384,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dobra cena! Proponujemy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jachrance przy ul. Zegrzyńskiej. Nowoczesna bryła budynku i doskonale wykorzystana przestrzeń wpłyną na harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Olkusz,małopolskie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości Vestalia Property, oferuje na sprzedaż mieszkanie M3, położone w świetnej lokalizacji w Olkuszu przy ul. Legionów Polskich, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Bolesława Chrobrego

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 732 027 zł4 713 m² 367,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Opis działki: - oferujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 4713 m , położoną w malowniczej miejscowości Kobylanka. Działka znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

649 000 zł141 m² 4 615,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1917

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - duże, przestronne mieszkanie o powierzchni 140,62 m , usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum miasta. Układ pomieszczeń: 5 przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowiańska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł58 m² 10 960,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Explore the offer of a unique apartment with an area of 58.30 m , located in a tenement house on Słowiańska Street. The kitchen, bathroom, and hallway were thoroughly renovated in 2020,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Warszawa,mazowieckie

5 600 000 zł4 708 m² 1 189,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezposrednio i bez prowizji bielany ul. Arkuszowa Oferta sprzedaży działki o powierzchni 4708m2 z wz na 15 domów w zabudowie jednorodzinnej. Szacowany pum ok.3000m2 Działka nr. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

139 000 zł522 m² 266,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w miejscowości Ciele. o powierzchni 522 m2, z wydanymi warunkami zabudowy, gotowym projektem budowlanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

409 000 zł50 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m 2 położonego w Tarnowie przy ul. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

421 000 zł27 m² 15 523,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnej kawalerki o powierzchni 27,12 m2 usytuowanej na drugim piętrze w kamienicy rewitalizowanej na Jeżycach w Poznaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

370 900 zł39 m² 9 526,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania I miejsca parkingowe ) w Dni otwarte pt/so U Nas najtaniej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Opole

Opole,opolskie

1 250 000 zł180 m² 6 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:753 m²

Sprzedaż dom - nowy, wolnostojący, parterowy, niepodpiwniczony, o pow. mieszkalnej ok.180 m2. - opole - Grudzice. Proponujemy Państwu nowy /rok budowy 1997/, wolnostojący, parterowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Bielsko-Biała,śląskie

285 000 zł35 m² 8 096,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W naszym biurze! Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,2 m 2 przy ulicy Spółdzielców 18. Mieszkanie znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł117 m² 6 427,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:172 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 w malowniczej okolicy w południowej części Rzeszowa, blisko ul. Jana Pawła II. Osiedle położone jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

605 228 zł53 m² 11 353 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 53,31m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach/ Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gliwice

Gliwice,śląskie

1 420 000 zł200 m² 7 084,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 440 m²

Polecam serdecznie nowy, dziesięcioletni dom wolnostojący W gliwicach posadowiony na dużej działce. Dom wybudowany z porotermu, ocieplony styropianem, ze spadzistym dachem krytym dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

1 139 657 zł84 m² 13 590 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 83,86 m2 na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku na Czechowie. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 31,32 m2.