dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 294 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 294 ogłoszenia

170 000 zł2 072 m² 82,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Gorąco polecam działkę budowlaną przeznaczoną pod usługi turystyczne objętą planem zagospodarowania przestrzennego oznaczoną symbolem 4.18.UT Działka położone w gminie Lubsza, Dobrzyń, Osada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

314 096 zł44,27 m² 7 095,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

49 900 000 zł9 538 m² 5 231,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:21 500 m²

Do sprzedaży nowoczesna hala magazynowo - biurowa, w miejscowości Modlnica gm. Zabierzów. Budynek łącznej pow. 9538 m , zlokalizowany na działce o pow. 2,15 ha. W mpzp działka.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł2 400 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka rolna położona w miejscowości Kamienica , powiat limanowski, województwo małopolskie. Nieruchomość zlokalizowana pomiędzy masywami Gorczańskego Parku Narodowego.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł140 m² 5 207,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej (140m2), natomiast powierzchnia użytkowa wynosi (107m2) znajdujący się na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 588 130 zł155,36 m² 10 222,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:509 m²

Prezentowany dom ma bardzo wysoki standard techniczny, położony jest w spokojnym otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Warszawy. Połowa nowoczesnego bliźniaka.

Szczegóły ogłoszenia

1 462 000 zł731 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko u nas! Super atrakcyjna działka pod budownictwo wielorodzinne w unikalnej lokalizacji w centrum Pucka w odległości ok. 400m od plaży, zatoki Puckiej i Przystani Jachtowej.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł32,90 m² 5 623,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - Tysiąclecie ul.Kwiatkowskiego. Lokal położony na parterze w budynku wielorodzinnym, doskonale nadaje się na usługi kosmetyczne,.

Szczegóły ogłoszenia

199 500 zł656 m² 304,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Chętnie sprzedam niezabudowaną działkę w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Biskupice, gmina Pobiedziska. Działka z mpzp ( miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego).

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł63,50 m² 7 559,06 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Poznaj ofertę wyjątkowego mieszkania, które spełni oczekiwania zarówno rodzin poszukujących komfortowego miejsca do życia, jak i inwestorów zainteresowanych atrakcyjną nieruchomością pod.

Szczegóły ogłoszenia

839 900 zł2 270 m² 370 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę w Częstochowie w dzielnicy Grabówka przy ul. Radomskiej działka : o pow. 2 270 m2 wymiary : w kwadracie,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa

Płoty,zachodniopomorskie

78 000 zł1 610 m² 48,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecamy Państwu działkę w uroczej miejscowości jaką są Płoty. Nieruchomość o powierzchni 1610 m2 idealna pod budowę domu. Media typu prąd dostępne są przy drodze. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł2 778 m² 93,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej niezabudowanej o pow. 2 778 m2, zlokalizowanej w spokojnej okolicy miasta Bierutów, ul. Żeromskiego. Nieruchomość gruntowa usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł180 m² 13 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:21

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż dochodowy biznes, kompleks drewnianych całorocznych domków nad morzem w Ustroniu Morskim! głównie atuty nieruchomości: - cicha I spokojna okolica - blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł166,36 m² 1 797,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:796 m²

Dworkowa bryła, widok na stawy i budynek z historią sprzed 1945 roku Na działce o powierzchni 796 m znajduje się budynek o powierzchni użytkowej 166,36 m , w całości.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł904 m² 2 212,39 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 394 m²

Na sprzedaż hostel położony w przemysłowej części Torunia, przy ul. Ceglanej 5. To propozycja inwestycyjna dla osób poszukujących nieruchomości o dużej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W kamienicy Jasło na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 63 m2 usytuowane na II piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 000 zł90 m² 4 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:677 m²

Marzysz o swoim domu! To właściwy adres. Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł20 600 m² 48,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę (nr 76/8 i 76/7) o powierzchni 20 600 m , zlokalizowaną w malowniczym Sierosławiu, przy ulicy Morwowej i Krętej. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł35,19 m² 16 169,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Budynek: budynek z 2025 roku wyposażony są w cichobieżna windę, komórki lokatorskie w części podziemnej oraz naziemne miejsca parkingowe. Towarzysząca zabudowa to inne niskie bloki.

Szczegóły ogłoszenia

453 000 zł57 m² 7 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz komfortowego, nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy a jednocześnie blisko Lublina? Poznaj naszą najnowszą inwestycję - kameralne osiedle mieszkań deweloperskich w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł560 m² 4 105,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 308 m²

Wyjątkowa okazja dla inwestora! Na sprzedaż kamienica z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w zielonej i spokojnej części Wrocławia. Budynek o powierzchni całkowitej ok.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł73 m² 4 506,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom Z zabudowaniami gospodarczymi 73 m 14 km od ostrowca świętokrzyskiego Tarnówek 72, gmina Sienno, powiat lipski Master House Nieruchomości z Ostrowca Świętokrzyskiego prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 826 470 zł96,13 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie W naszym biurze - sprzedaż inwestycji "vilanovia park" Brak prowizji od kupującego. Zakup bezpośrednio od dewelopera, kupujący nie płaci podatku pcc. Vilanovia Park - Twoja nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 139 zł72,14 m² 10 190,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

118 860 zł1 698 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie biura działka budowlana, położona w malowniczej miejscowości Pustków (obręb Szczedrzyk). Działka położona jest w bezpośredniej okolicy działek użytkowanych rolniczo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł90 m² 9 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Energooszczędny dom. Biała pod ślężą. Prezentujemy unikatową ofertę - domy o powierzchni 90 m w miejscowości Biała. Położenie u podnóża Góry Ślęży gwarantuje niespotykany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł86 m² 7 313,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Możliwość zakupu przez obcokrajowców | Ostatnie wolne szeregi | Duży ogródek Na sprzedaż nowoczesne 5-pokojowe domy o powierzchni 86 m w cenie od 629 000 zł. Dom zlokalizowany na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 500 000 zł267 m² 16 853,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić: exceptional place to exceptional people - Entwined House English version below atuty - Wyjątkowa nowoczesna architektura, niezwykłość bryły - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy przestronny dom jednorodzinny 150 m2 położony w wyjątkowo zielonej i spokojnej części Lubeni. To nieruchomość, która łączy komfort codziennego życia z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,95 m² 10 705,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2017 r. na osiedlu Wyżyny, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 55,95 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł49 m² 23 041 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mokotowie. Spokój i cisza w środku miasta! Budynek Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Orłowo

Orłowo,kujawsko-pomorskie

550 000 zł5 464 m² 100,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Bemo prezentuje na sprzedaż działkę o powierzchni 5464m2, zlokalizowaną w miejscowości Orłowo, gm. Wielgie. Bardzo malownicza okolica, działka otoczona lasem, doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 000 zł149 m² 5 684,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Domowo Invest prezentuje wyjątkową nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji u podnóża Beskidów Na sprzedaż oferujemy solidnie wybudowany dom jednorodzinny, zlokalizowany bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

3 577 000 zł1 000 m² 3 577 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przystań portowa w Urazie znajdująca się na 275 km biegu Odry pomiędzy Wrocławiem a Brzegiem dolnym. Wyposażona w 55 stanowisk do cumowania łodzi oraz jachtów. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł45,56 m² 10 733,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w Nowej Woli (gmina Lesznowola) idealne dla osób szukających spokoju, zieleni i jednocześnie szybkiego dojazdu do Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 335 000 zł76,84 m² 17 373,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Marzysz, aby mieszkać w cichej i spokojnej okolicy nie rezygnując jednocześnie z uroków miasta? Jesteś w dobrym miejscu! Przedstawiamy inwestycję w krakowskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa