cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 166 ogłoszeń
Od najnowszych
200 166 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Budynek użytkowy, ul. Stara
Frombork,warmińsko-mazurskie
4 550 000 zł602 m² 7 562,16 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zachodnia
Kraków,małopolskie
799 000 zł70 m² 11 414,30 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska
Warszawa,mazowieckie
1 450 000 zł74 m² 19 727,90 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Świedziebnia
Świedziebnia,kujawsko-pomorskie
130 000 zł45 m² 2 888,89 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury
Jelenia Góra,dolnośląskie
350 000 zł38 m² 9 301,09 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka
Sopot,pomorskie
1 190 000 zł50 m² 23 991,90 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego
Białystok,podlaskie
499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²
Archiwalne
Apartament z garażem, ul. Poprzeczna
Olsztyn,warmińsko-mazurskie
699 000 zł60 m² 11 599,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego
Wrocław,dolnośląskie
907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona
Węgorzewo,warmińsko-mazurskie
120 000 zł1 100 m² 109,09 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra
Jelenia Góra,dolnośląskie
330 000 zł43 m² 7 660,17 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór
Warszawa,mazowieckie
629 000 zł57 m² 11 015,80 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Akademicka
Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie
414 900 zł44 m² 9 389 zł/m²
Archiwalne
Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Fabryczna
Czarna Białostocka,podlaskie
290 000 zł1 800 m² 161,11 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie Żarska Wieś
Żarska Wieś,dolnośląskie
99 000 zł1 074 m² 92,18 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska
Milanówek,mazowieckie
699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana przy lesie, ul. Dworcowa
Kaźmierz,wielkopolskie
450 000 zł1 625 m² 276,92 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia