dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Golub-Dobrzyń,kujawsko-pomorskie

318 000 zł53 m² 6 037,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa oferta sprzedaży tylko U nas *** rezerwacja *** Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w bloku położonym przy ul. Żeromskiego w Golubiu-Dobrzyniu. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

636 000 zł53 m² 11 905,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, jakość i spokój, to ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie w sercu Białegostoku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Legnica,dolnośląskie

329 000 zł46 m² 7 105,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na poddaszu budynku mieszkalnego przy ul. Wileńskiej. Budynek po instytucji wojskowej, całkowicie odrestaurowany około 2009 r., aktualnie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona

Rybniki,podlaskie

656 550 zł4 377 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna pod inwestycje, położona nieopodal Białegostoku w Rybnikach. Działka o powierzchni 4377 m2 stanowi idealną okazję dla osób poszukujących przestrzeni pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Kielce,świętokrzyskie

447 100 zł45 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,71 m, położonego na 10. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1966 roku. Nieruchomość jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna Wilda

Poznań,wielkopolskie

459 000 zł44 m² 10 338 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Polecam na sprzedaż znakomicie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe w odległości ok 400m od Starego Browaru położone przy ul. Górna Wilda. Lokal mieści się bardzo blisko ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowy Sącz,małopolskie

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni użytkowej około 120 m2, położony na działce o powierzchni 7 ar w samym centrum Nowego Sącza przy ulicy Szkolnej. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Łódź,łódzkie

335 000 zł49 m² 6 769,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 50 m , usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Łokietka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaczmarka

Komorniki,wielkopolskie

548 500 zł66 m² 8 294,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do kupna lokal mieszkalny w zabudowei szeregowej w stanie deweloperskim z ogródkiem położony przu ulicy Kaczmarka na osiedlu Soplicowo w Komornikach. Mieszkanie o powierzchni 66,13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowa Sól

Nowa Sól,lubuskie

999 000 zł155 m² 6 445,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:948 m²

Zapraszamy serdecznie na Dom Otwarty! Open House 1 lutego, sobota godzina 11:00 - 14:00 Oferta dostępna wyłącznie w biurze Effect Home Nieruchomości Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

477 462 zł47 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Deweloper lublin bez podatku pcc - 2% bez prowizji biura nieruchomości! ostatnie wolne mieszkania O metrażu niemalże 47 m2 dostępne od 1 do 3 piętra nowoczesnego budynku! ceny mieszkań zaczynają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 040 000 zł58 m² 17 845 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż do własnej aranżacji o powierzchni 58,28 m . To doskonała propozycja dla rodzin oraz osób ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

999 000 zł146 m² 6 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Twój nowy adres: bagnówka! Skrajny segment z dużą działką czeka! (bez pcc!) Idealna Inwestycja dla Ciebie! Wyobraź sobie. Przestronny dom z ogrodem, w cichej i spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

590 000 zł79 m² 7 459 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż znakomicie zlokalizowany lokal mieszkalny położony na os. Orła Białego na Ratajach w Poznaniu. Mieszkanie w perspektywie przeznaczone jest do remontu. Jest to idealna oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

433 335 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży ostanie wolne mieszkania na nowym osiedlu przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Dostępne mieszkania o metrażu 41,27 m2 oraz 65m2 i 75 m2. Atuty nieruchomości - pasaż usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł125 m² 7 612,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:190 m²

W ofercie lokale w zabudowie bliźniaczej 4- lokalowej w Grodzisku Maz. w atrakcyjnej lokalizacji blisko przystanku wkd. Wyjątkowe miejsce, inwestor z dużym doświadczeniem, solidnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Promienna

Łódź,łódzkie

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania ostatni dom na zamkniętym osiedlu położonym w Krzywcu przy ul. Promiennej 19. Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m2 (pow. użytkowa 103,80 m2). Domy są usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

585 000 zł36 m² 16 027 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy Krakowa, ta Alternatywa jest właśnie dla Ciebie! Jest możliwość negocjaci ceny. Możliwość dobudowy balkonu oraz instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Gliwice,śląskie

2 200 000 zł720 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 765 m²

Oferuję na sprzedaż atrakcyjnie położoną i świetnie skomunikowaną nieruchomość w Gliwicach przy ul. Rybnickiej. Kamienica posiada 2 piętra, posiada 10 lokali mieszkalnych rozmieszczonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Burzyńskiego

Gdańsk,pomorskie

439 000 zł27 m² 17 037 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka o powierzchni 26,80 m , usytuowana na 7. piętrze w dzielnicy Gdańsk Zaspa - Rozstaje, zaledwie kilka minut od plaży i mola w Brzeźnie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zwycięstwa

Gliwice,śląskie

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Gliwice Ul. Zwycięstwa: proponujemy do sprzedaży lokal biurowy o powierzchni 110 mkw. Lokal wykończony w wysokim standardzie, nieumeblowany. Cały lokal posiada alarm oraz monitoring wewnątrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jesionowa

Ozimek,opolskie

599 000 zł119 m² 5 020,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Budynek oddany do użytkowania prosty I elegancki dom O współczesnej stylistyce! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy dom w zabudowie bliźniaczej , usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zdrojowa

Myślenice,małopolskie

699 000 zł5 726 m² 122 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 0,5726ha położoną w Myślenicach przy ul. Zdrojowej. Nieruchomość znajduje się w terenach zabudowy mieszkaniowej i usług (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

708 000 zł59 m² 11 975,60 zł/m²

 

Piętro:8/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Gdańsk,pomorskie

949 000 zł50 m² 18 980 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Morenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konieczyńskich

Rogoźno,wielkopolskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 081 m²

DO sprzedaży atrakcyjna nieruchomosć W doskonałej lokalizacji W rogoźnie przy ulicy konieczyńskich 22. Dom o powierzchni około 70 metrów kwadratowych wraz z zabudowanaimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zosieńki

Łódź,łódzkie

925 000 zł125 m² 7 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowoczesny dom Bliźniak 125,5m2 z Garażem przy ul. Zosieńki (łódź-Widzew) Doskonała nieruchomość dla osób szukających nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiśniowa

Konarzewo,wielkopolskie

860 000 zł127 m² 6 771,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:292 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam dom lub zamienie na dom pod Warszawą. Dom w zabudowie bliźniaczej położony w Konarzewie przy ul. Wiśniowej (ulica utwardzona kostką brukową).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana Pawła II

Łaziska Górne,śląskie

790 000 zł100 m² 7 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:151 m²

Pasywna szeregówka w Łaziskach Górnych Lokalizacja: marzysz o domu w otoczeniu zieleni i pełnym udogodnień? Ten 100-metrowy dom w Łaziskach Górnych spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kwiedzina

Kwiedzina,warmińsko-mazurskie

290 000 zł1 150 m² 252,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oto działka, która daje Ci więcej niż tylko przestrzeń - daje Ci możliwości. Na 1150 m możesz zbudować to, o czym marzysz: dom wśród natury, miejsce do odpoczynku lub przestrzeń pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

778 000 zł42 m² 18 666 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje wyremontowane, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Dobra propozycja pod wynajem, dla studenta, bądź singla. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł54 m² 5 875,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja 3 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze na Górczynie. Na sprzedaż dwustronne z funkcjonalnym układem mieszkanie o powierzchni 53m2 położone na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa Kostrzyn

Kostrzyn,wielkopolskie

3 173 250 zł25 386 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obniżona cena! Na sprzedaż świetnie zlokalizowany grunt pod magazyny, hale, produkcję lub usługi o powierzchni ok 2,53 ha, przy drodze krajowej nr 92. Brzeźno, gm. Kostrzyn. Na terenie obowiązuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł47 m² 11 793,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,4 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku przy ul. Staszica w Rzeszowie. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących wygodę, bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

620 426 zł82 m² 7 566,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami -finał akcji promocyjnej teraz 5 luty Przestronny apartament 5 pokojowy w dużym potrójnym balokonem na chwile prywatnego relaksu. Zadzwoń i dopytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Suwałki,podlaskie

439 000 zł60 m² 7 348,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,74 m , położone w samym centrum Suwałk, tuż obok galerii Suwałki Plaza. Idealne dla rodziny, pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bytyń

Bytyń,wielkopolskie

205 800 zł1 470 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe położone w okolicach Jeziora Bytyńskiego (gm. Kaźmierz) w odległości ok 15 km od Tarnowa Podgórnego oraz ok 30 km od Poznania. Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rosochy

Rosochy,opolskie

798 000 zł130 m² 6 138,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 055 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Rosochy o konstrukcji drewnianej szkieletowej, 2-kondygnacyjny bez podpiwniczenia o pow. ok. 130 m (dół około 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wadowice

Wadowice,małopolskie

435 000 zł44 m² 9 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2. Mieszkanie posiada duży zadaszony balkon oraz sporą piwnicę. Mieszkanie znajduję się na osiedlu 20-lecia Konstytucji rp .Drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

99 000 zł20 m² 4 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż ul. Staszica, rzeszów Oferuję na sprzedaż dwa garaże o powierzchni 20 m każdy, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Dąbrówki. Szczegóły oferty: powierzchnia: 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzywoń

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł72 m² 12 831,20 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie. Na powierzchnie mieszkania sklada się: -4 pokoje-16,2m2, 12m2, 10,7m2, 11,7m2 -.