dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 220 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 220 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka

Kamyk,śląskie

590 000 zł7 841 m² 75,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zabudowa mieszkaniowo-usługowa | mpzp | przy drodze wojewódzkiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą gruntu idealnego pod inwestycję. Można na nim wybudować kameralne osiedle domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Kraków,małopolskie

555 000 zł31 m² 17 903,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe na zdrowej do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położna przy ul. Zdrowa, (dzielnica Prądnik Biały). W najbliższej okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz sportowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurajska

Modlnica,małopolskie

767 700 zł68 m² 11 289,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Klient nie płaci prowizji ani podatku pcc Marzysz o swoim azylu , gdzie odpoczniesz po pracy a zaraz będziesz mieć wszystko w zasięgu ręki ? Ta oferta jest dla Ciebie! Jest to słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Żukowo,pomorskie

850 000 zł234 m² 3 633,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:168 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej przy ul. Mikołaja Reja 18 w Żukowie. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy dom o powierzchni 233,95 m w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Ulim

Ulim,lubuskie

23 380 €1 169 m² 20 €/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena 20 euro/m2 Przedmiotem oferty są działki budowlane o pow. od ok 11,5 do 16,5 ara w miejscowości Ulim. Teren położony nieopodal centrum miejscowości, w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

340 000 zł27 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 mieszące się w Krakowie na Bieżanowie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

443 924 zł38 m² 11 753,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowe mieszkanie o pow. 37,77 m2 w cenie uwzględniającej promocję! Mieszkanie w stanie deweloperskim na Osiedlu jar w Toruniu znajduje się na 1 piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

829 900 zł85 m² 9 741 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 bliźniak - stan deweloperski o pow. ok. 85 m2 posadowiony na ładnej działce o pow. ok 360 m2, położony w atrakcyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

499 453 zł65 m² 7 628,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

oraz podatku pcc 2%. Szukasz mieszkania 4-pokojowego dla siebie i Twojej rodziny lub pod inwestycję? Idealnie trafiłeś! rabat 20% i smart home gratis! Mieszkanie o powierzchni 56,88 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymańskiego

Kraków,małopolskie

556 560 zł46 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, zakup bezpośrednio od dewelopera. 3 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie składa się z : przedpokoju 2 sypialni salonu z aneksem kuchennym łazienki Oferta skierowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł46 m² 18 421 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun Oferty tel. Estetyczne i funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Inwestycja na Ogrodach Hallera. Nieruchomość gotowa do wprowadzenia zlokalizowana jest zaledwie 2km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł70 m² 11 381,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Bulwar Ikara na wrocławskim Gądowie. Pełny rozkład! Mieszkanie w trakcie remontu / odświeżania. Metraż i układ: mieszkanie o powierzchni 70,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

449 000 zł48 m² 9 296,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu doskonałą ofertę mieszkania o powierzchni użytkowej 48,30m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym w poszukiwanej okolicy .Lokal do zamieszkania ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamiennogórska

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł50 m² 12 851,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę, niezwykle jasnego i przytulnego, 3 - pokojowego mieszkania położonego na poznańskim Grunwaldzie - ul. Kamiennogórska. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyłęcka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 611,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

650 000 zł54 m² 12 037 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję do sprzedaży dochodowy apartament na Osiedlu Skalnym. Apartament znajduje sie na parterze kilkulnastoletniego budynku z windą i garażem podziemnym. Lokal o powierzchni 54 m2 skałda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Cisowa

Chomęcice,wielkopolskie

849 000 zł195 m² 4 358 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:646 m²

Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości z 2020r. i 2021r. w Wielkopolsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł35 m² 19 971,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecamy! Mieszkanie 2 pokojowe 34,89 m2 na ul. Żółkiewskiego (dzielnica: grzegórzki-Stare Miasto ). Oferuję Państwu do sprzedaży mieszkanie 34,89m2 , usytuowane na parterze w 3 - piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Opole

Opole,opolskie

560 000 zł120 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

546 052 zł66 m² 8 595,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami -brak podatku pcc_biuro sprzedaży Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piła

Piła,wielkopolskie

349 900 zł39 m² 9 078,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz komfortowego i nowego mieszkania w zielonej części Piły? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Nowo oddane mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,54 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł54 m² 14 123,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jedno z ostatnich dostępnych układów - mieszkanie 3-y pokojowe o powierzchni ok 54m2 w tak niskiej cenie. Kontakt bezpośredni w zakładce obok. Możesz także wysłać wiadomość -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł52 m² 11 538,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy z zapleczem! Lokal znajduje się na parterze 4-piętrowej kamienicy przy ul. Reja (róg z ul. Nowowiejską), naprzeciwko domu studenckiego 'alcatraz'. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chlebowa

Poznań,wielkopolskie

326 000 zł34 m² 9 642,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Dzień dobry, prosty temat: miejsce: poznań, zawady, paczkomat w szczycie bloku. Opis: parter, 33,8 m2 - dwa pokoje, łazienka i kuchnia z holem. Wejście bezpośrednio z ulicy, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

716 929 zł57 m² 12 560,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwa pokoje koło przystanku autobusowego od renomowanego dewelopera gotowe do odbioru na koniec 2025 mamy też lokale gotowe na połowe 2025 istnieje możliwość wykończenia pod klucz bez prowizji zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

1 259 000 zł66 m² 19 212,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w budynku hb1820 - centrum Wrocławia Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku hb1820, położonym w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Lipowa

Lipowa,śląskie

700 000 zł78 m² 8 937,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lipowa koło Żywca gotowy do zamieszkania lokal 78,32 m2 w bliźniaku. Oferta bezpośrednia, pośrednicy wykluczeni. Sprzedam kompletnie zagospodarowany, nowocześnie i ze smakiem umeblowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

431 817 zł26 m² 16 934 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | ostatnie w tej cenie | 2km od Rynku | Okna od południa |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowy Lipsk

Nowy Lipsk,podlaskie

790 000 zł34 m² 23 235,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:94 400 m²

** Niepowtarzalnie duża działka rolno-leśna położona w rejonach Biebrzańskiego Parku Narodowego, nieopodal niej jest kładka Nowy Lipsk Jałowo ciekawa atrakcja turystyczna, mamy też blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szamoty

Szamoty,mazowieckie

1 209 000 zł183 m² 6 606,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:865 m²

Oferta na wyłączność! Tylko u nas! Oferuję do sprzedaży dwukondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 183m2 w tym z garażem dwustanowiskowym o powierzchni 44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

885 240 zł49 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kraków-stare podgórze | nowy apartament | 2 pokoje | widok | mb estates rezerwacja inwestycja Wyjątkowe mieszkanie, które znajduje się w pięknie odnowionej i rozbudowanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

543 000 zł36 m² 14 950,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum 2M z balkonem Kołłątaja+klimatyzacja/winda! Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania położonego w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

890 400 zł51 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

W ofercie sprzedaży mieszkanie o pow. 50,88 m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Rydlówka 19. Na mieszkanie składa się: przedpokój - 6,6 m2, łazienka - 4,33 m2, pokój 10,24 m2, pokój 8,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Kielce,świętokrzyskie

325 000 zł43 m² 7 505,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Oferuje Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Szydłówek. Idealne mieszkanie pod wynajem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Przypki

Przypki,mazowieckie

4 261 660 zł23 036 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

4 261 660 zł I sprzedaż I działka mieszkaniowa 2,3 ha I przypki I gm. Tarczyn Przedmiotem sprzedaży jest działka mieszkaniowa o powierzchni 2,3036 ha, możliwość zakupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł51 m² 11 056,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51.1 m2 sąsiadujące ze Sky Towerem. Usytuowane jest na piętrze 1/10 (winda) bloku z lat 90tych , budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł85 m² 6 731,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 84,77 m2 z z tarasem na dachu o pow. 48,66 m2 (+ aneks kuchenny i toaleta na tarasie). Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

1 075 000 zł58 m² 18 614,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentuję Państwu na sprzedaż piękne, kolorowe, 3 pokojowe mieszkanie w jednej z bardziej zielonych okolic Krakowa! Idealne miejsce dla miłośników natury lub osób próbujących uciec od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł38 m² 11 434,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,48 m2, położone na pierwszym piętrze niskiego bloku z 1942 roku. Budynek jest ocieplony. Elewacja będzie odnawiana w przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłapowskiego

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł59 m² 11 891,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

12 500 000 zł3 135 m² 3 986,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:18 326 m²

Oferta na wyłączność I speak English, spanish and Italian, call for more details! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem.