dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 311 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

730 000 zł114 m² 6 403,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera Czwarty etap inwestycji Przyjazne Dobrzykowice. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będzie z 68.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 500 zł62,45 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Lokal użytkowy o powierzchni 62,45 m2 składający się z sali sprzedażowej, zaplecza oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł41,37 m² 14 986,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 42m2 z wyposażeniem i miejscem postojowym w cenie. Zapraszam do obejrzenia nowego mieszkania o pow. 42m2 świeżo wykończonego, z piękną podłogą, dużą łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł1 197 m² 299,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy do zaoferowania działki położone w Ojrzanowie. Do wyboru 5 działek o powierzchniach; 1. Pow. 1325 m2 w cenie 397 500 zł 2. Pow. 1197 m2 w cenie 359 000 zł 3. Pow. 1236 m2.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł163,90 m² 5 369,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:390 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w Polkowicach, na spokojnym i kameralnym osiedlu Dąbrowskiego. Nieruchomość znajduje się w cichej zatoczce wśród zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł97 m² 7 206,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, położone na nowym, kameralnym osiedlu Nad Skawinką w Skawinie zaledwie 20 minut od centrum Krakowa. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł41 m² 23 878,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż stylowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 41 m , położone w ścisłym centrum Krakowa - przy ul. Wita Stwosza 24, zaledwie kilka kroków od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł117 m² 4 700,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe, w bloku z cegły , rok 2003, na 4 piętrze i 5 do góry pod dachem. Osiedle Korczak w Kaliszu. Po podłodze około 160-170 m. Na 1 poziomie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy dom szeregowy, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

1 120 878 zł138,38 m² 8 100 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Nowy, 3-poziomowy dom w zabudowie szeregowej położony na terenie otoczonego zielenią osiedla Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich. Oferowana nieruchomość w części położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

424 788 zł50,57 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Dobrze doświetlone, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brylantowa

Bytków Siemianowice Śląskie

510 853 zł61,18 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Słoneczne, ustawne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze nowego budynku z windą w inwestycji deweloperskiej Brylantowa Enklawa w Siemianowicach Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zgodnie z nowym mpzp - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy usługowej. Działka w kształcie trapezu, przylegająca do drogi asfaltowej. Po obu stronach wytyczona droga.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dobrcz

Dobrcz,kujawsko-pomorskie

2 500 000 zł491,18 m² 5 089,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 092 m²

Idea nieruchomości oferuję wyjatkową ofertę obok której nie przejdziesz obojętnie Tylko w naszym biurze. Domy: na sprzedaż wyjątkowa posiadłość zlokalizowana w miejscowości Dobrcz,.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł191 m² 2 094,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:890 m²

Idea nieruchomości przedstawia kolejną oferte na wyłączność Tylko u nas! domy: na sprzedaż dom wolnostojący podpiwniczony z garażem w bryle budynku w miejscowość Błądzim. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Łochowo

Łochowo,kujawsko-pomorskie

2 190 000 zł274,90 m² 7 966,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 907 m²

Niezwykła nieruchomości na sprzerdaż W łochowie Zapraszam do zapoznania się z tą niecodzienną ofertą. Jeden dom , dwa mieszkania z osobnym wyjściem, duża działka. Ogromny wachlarz.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł350 m² 428,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko U na nas! Klimatyczna działka rod ,delfin, na sprzedaż! Sezon działkowy uważam za rozpoczęty. Działki: na sprzedaż działka rod o powierzchni 350 mkw położona na terenie ogrodów.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł40,28 m² 6 454,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Idea nieruchomości przedstawia Niezwykłą ofertę sprzedaży mieszkania- dzielnica Muzyczna w Bydgoszczy. Tylko u nas, zapraszam do zapoznania się z ofertą. Mieszkanie: marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 862 zł50,04 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w budynku B inwestycji Novaforma w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

376 482 zł36,91 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczące się w budynku B inwestycji Novaforma w Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

326 150 zł29,65 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 450 124 zł91,78 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament na kameralnym osiedlu w zabudowie willowej. Nasze wynagrodzenie pokrywa sprzedający. Nie ma pcc. Lokal 4 pokojowy z ogrodem o powierzchni 108,65m2 Pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł39 m² 17 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kraków, bronowice, ul. Armii Krajowej english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe, mieszkanie z loggią o powierzchni około 39 m2, zlokalizowane przy ul. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł5 700 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rabka-Zdrój, rabka Zaryte 57 ar działka budowlana / rolna Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni około 57 ar, położoną w miejscowości Rabka-Zdrój,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł56 m² 13 196,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Kraków, bronowice, ul. Na Błonie Z przyjemnością prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone przy ul. Na Błonie w dzielnicy Bronowice w Krakowie,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł881 m² 215,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Metropolia Nieruchomości oferuje na sprzedaż - działkę ewidencyjną zabudowaną budynkiem letniskowym , położoną w miejscowości Krzywaczka , gmina Sułkowice, powiat Myślenice.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł38,10 m² 9 973,75 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią Poznań, os. Przyjaźni. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,1 m , położone na 1. piętrze w 12-piętrowym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł246 m² 11 382,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:335 m²

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości położonej w sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych Parku Szczęśliwickiego miejsca, które łączy spokój kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 980 000 zł151 m² 19 735,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowy, przestronny apartament położony w kameralnej inwestycji na warszawskich Zawadach, przy ul. Bruzdowej 102. Nieruchomość o powierzchni 151 m wyróżnia się komfortowym układem,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł38 m² 13 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na Targówku, przy ul. Rembielińskiej. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z: pokoju, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł71,65 m² 6 685,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65,35 m , położone na 2 piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu Szczecina zaledwie kilka minut spacerem od Jasnych Błoni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Witkowo Drugie,zachodniopomorskie

799 000 zł72,73 m² 10 985,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom na sprzedaż w spokojnej okolicy Stargardu. W pełni wykończony, ogrzewany pompą ciepła gotowy do wprowadzenia. Parter: na parterze życie toczy się wokół salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł75 m² 10 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 242 m²

Otoczony starodrzewem, zrewitalizowany dom na dużej działce w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym! 80km od Warszawy! Tylko u nas! Bez prowizji! Dom w Zarzetce kilka lat temu zyskał nowe.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł5 420 m² 46,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna | 5 420 m widok na góry | potencjał inwestycyjny ratułów | gmina czarny dunajec grunt Z potencjałem W malowniczej części podhala Na sprzedaż działka rolna położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł103,60 m² 16 409,27 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994