dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 402 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 402 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Skargi

Katowice,śląskie

459 183 zł26 m² 17 432,90 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny! Tylko u nas pełna przejrzystość i wyjątkowe warunki - brak prowizji, zero dodatkowych opłat i żadnych ukrytych kosztów. Dodatkowo, nasi klienci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Czechowice-Dziedzice,śląskie

288 113 zł36 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z radością przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 36,47 m . W jego skład wchodzą: przedpokój, łazienka, salon z częścią jadalnianą, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gliwice,śląskie

619 500 zł82 m² 7 860,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami-brak pcc i prowizji Zapraszamy po dodatkowe rabaty tylko bezpośrednio u Nas w biurze sprzedaży. Dostępni jesteśmy również w weekendy. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

759 000 zł144 m² 5 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Na sprzedaż bliźniak w Rzeszowie na os. Przybyszówka w sąsiedztwie ulicy Dębickiej. Stan deweloperski 0 zł prowizji domy Z gwarancją | osiedle nowych domów opis domu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Droga Królewska

Niepołomice,małopolskie

310 000 zł716 m² 432,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż działkę budowlaną o przeznaczeniu komercyjnym, wielkości 7,16 ara w Niepołomicach. Wyjątkowe położenie w sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sęczkowa

Warszawa,mazowieckie

3 709 910 zł2 669 m² 1 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zielony Wawer pewna inwestycja Szukasz działki pod kameralne osiedle? Idealnego miejsca dla rodzin pragnących spokoju i bliskości natury? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję! Zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

461 390 zł39 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin śródmieście! - Obręb - stare miasto! Klimatyzacja w standardzie każdego mieszkania! - jednostka zewnętrzna oraz wewnętrzna. Możliwość Oglądania mieszkań w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

650 000 zł118 m² 5 485,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:294 m²

Zakup nieruchomości wyłącznie za gotówkę! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na kameralnym i malowniczym osiedlu w Niemczu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tarnów

Tarnów,małopolskie

590 000 zł130 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:130 m²

Na sprzedaż lub zamianę dom w zabudowie bliźniaczej w Tarnowie, zabłocie okolice Góry Marcina Opis nieruchomości: dom dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 130 m , podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł43 m² 15 913,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Wawrze. Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Gotowy apartament 4-pokojowy o powierzchni 71,30m2 znajdujący się na 3 piętrze w 7-piętrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem 24,1 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzezińskiego

Pruszków,mazowieckie

495 000 zł37 m² 13 524,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i piwnicą, zlokalizowane przy ul. Brzezińskiego (żbików) w Pruszkowie. Lokal usytuowany na 1 piętrze w kamienicy. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

428 941 zł38 m² 11 261,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kameralne mieszkanie 2 pokojowe od strony południowej z balkonem. Przestronny salon i wygodna sypialnia, a także doskonała komunikacja - 2 min do przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł49 m² 12 366 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie do wprowadzenia, po generalnym remoncie, 2 pokoje - zrewitalizowana kamienica, wilda - ul. Prądzyńskiego 54, 300 M od rynku wildeckiego Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

679 000 zł38 m² 17 920,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania w samym centrum Warszawy przy ulicy Karmelickiej. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku otoczonym zielenią ma powierzchnię 37,89m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

65 000 zł398 m² 163,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Opiekun oferty : Prestige Nieruchomości tylko w naszym biurze! Z przyjemnością przedstawiam na sprzedaż ładnie zagospodarowaną działkę rekreacyjną , sezonową - rod 'gajówka'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Gliwice

Gliwice,śląskie

9 915 500 zł28 330 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość obejmującą niezabudowaną działkę położoną na terenie nowopowstającego Gliwickiego Obszaru Gospodarczego. Działka nr 66/4, obręb Wójtowe Pola. Mapa działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł45 m² 19 153,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 44,9 m , położone na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żybułtowskiej

Stargard,zachodniopomorskie

266 000 zł32 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w Stargardzie Osiedle Horyzont! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowoczesnym osiedlu Horyzont w Stargardzie! Dostępne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Czekanka

Czekanka,śląskie

1 349 999 zł360 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Spokojne zielone miejsce. Dom gotowy do zamieszkania. Przedmiotem oferty jest przestronny dom wolnostojący o pow. użytkowej 330 m.kw, posadowiony na działce o pow. 1600 m.kw znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czeladź

Czeladź,śląskie

315 000 zł61 m² 5 163,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie 61 m w Czeladzi - Dzielnica Piaski Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m , położone w Czeladzi , w dzielnicy Piaski , bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Nowy Sącz,małopolskie

410 000 zł49 m² 8 401,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 48,8 m2 położony w Nowym Sączu na osiedlu Wólki. Lokal składa się z 2 pomieszczeń biurowych, komunikacji (recepcji), werandy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna, ul. Dworska

Perlino,pomorskie

155 000 zł3 055 m² 50,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 3055 m2 w malowniczej miejscowości Perlino, położonej w gminie Gniewino, ok 2 km od jeziora Choczewskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Kobylanka

Kobylanka,zachodniopomorskie

130 000 zł901 m² 144,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 901m 2 znajdująca się w Bielkowie, ok 2km od Kobylanki i 13km od Stargardu. Teren suchy oraz płaski. Dojazd drogą gminną, droga wewnętrzna jest drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

470 000 zł102 m² 4 607,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz idealnego miejsca, aby rozwijać swój biznes? Mamy dla Ciebie świetną propozycję - lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy ulicy Kościuszki. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 999 zł63 m² 7 936,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Skrzetusko Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cezarów

Cezarów,mazowieckie

1 750 000 zł170 m² 10 294,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Malowniczy, oryginalny, drewniany dom z bali o powierzchni 170m2 przy lesie, zatopiony w ciszy magicznej natury. Dom został przeniesiony z Lubelszczyzny w 2002 roku, dlatego jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kombatantów

Gdańsk,pomorskie

670 000 zł47 m² 14 255,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja Oferujemy słoneczne mieszkanie na Gdańskiej Zaspie, które stanowi idealne miejsce dla osób poszukujących wygodnego i dobrze zlokalizowanego miejsca do życia. Bliskość morza pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Warszawa,mazowieckie

13 002 500 zł743 m² 17 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Duży lokal biurowy gotowy do rozpoczęcia pracy. Powierzchnia łączna 743 m2, składa sie z dwóch niezależnych lokali użytkowych o powierzchni: 366 m2 na drugim piętrze budynku oraz 377 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 296 295 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania W inwestycji! oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować gotowy do odbioru apartament o powierzchni ponad 100m2 zlokalizowany na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

589 000 zł45 m² 13 147,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokoje na klinach do wejścia! lokalizacja: nieruchomość położona na ul. Bartla, dzielnica Kliny. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: szkoła, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

678 000 zł44 m² 15 409,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu ustawne 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie znajdujące się na osiedlu Na Lotnisku w dzielnicy Nowa Huta. Mieszkanie ma 43.97m i jest zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł40 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

[cena do negocjacji] [kupujacy nie płaci prowizji] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: warszawa Włochy / 2 pokoje - 40m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł41 m² 12 643,10 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł55 m² 11 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie w nowoczesnym budynku z windą. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego miejsca do życia. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

1 980 000 zł90 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowy, słoneczny apartament W doskonałej lokalizacji - prestiżowe osiedle budynek: nieruchomość znajduje się na zamkniętym Osiedlu Ażurowych Okiennic projektu jems Architekci,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolorowa

Warszawa,mazowieckie

456 000 zł24 m² 18 612,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 24,5 m , położona w genialnej lokalizacji na Warszawskim Ursusie, przy ul. Kolorowej 3. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia