dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 383 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 383 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sokołowsko

Sokołowsko,dolnośląskie

269 000 zł53 m² 5 108,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę wyremontowanego i gotowego do wprowadzenia mieszkania 2 pokojowego w Sokołowsku. Nieruchomość usytuowana na parterze kamienicy. Standard nieruchomości o kna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Połęczyno

Połęczyno,pomorskie

999 999 zł175 m² 5 730 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem na Kaszubach - Połęczyno Cena: 979 000 zł Powierzchnia: 174,52 m Liczba pokoi: 5 Działka: 998 m Marzysz o własnym domu w sercu malowniczych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Września

Września,wielkopolskie

390 000 zł1 633 m² 238,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferowana działka usytuowana we Wrześni na osiedlu Sokołowskim. Powierzchnia działki to: 1633m2, wymiary: ok.40/40m.prawie kwadrat ;-) Dojazd do posesji drogą gruntową utwardzoną. Jest to działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49 m , usytuowane na parterze w bloku. To idealna opcja dla osób szukających komfortowego lokum w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzywaczka,małopolskie

1 050 000 zł172 m² 6 090,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:713 m²

|R| Property prezentuje dom jednorodzinny, wolnostojący w Krzywaczce w gminie Sułkowice nieopodal Krakowa. Lokalizacja: dom zlokalizowany jest ok 14km do granicy Krakowa, jednocześnie 25km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Wielka

Chrząstawa Wielka,dolnośląskie

729 000 zł122 m² 5 953,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przy lesie! wysoki standard wykończenia ogrzewanie podłogowe W całym budynku rolety na parterze elektryczne działka ogrodzona łącznie Z frontem! podjazdy kostka brukowa! wylany taras! duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

492 100 zł36 m² 13 811 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun Oferty tel. Przestronny 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,63 m2 na zielonym osiedlu. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na południu Wrocławia, pomiędzy Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł40 m² 12 814,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, jasne i nowocześnie urządzone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,5 m , usytuowane w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Potęgowskiej, na osiedlu Zielonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Kalisz,wielkopolskie

1 983 600 zł4 959 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnej działki dla prowadzenia działalności usługowej? Dobra lokalizacja to priorytet dla rozwoju i ekspansji Twojej działalności? Koniecznie sprawdź tę ofertę! Cały kompleks składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żabnica,zachodniopomorskie

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3800m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi z linią brzegową rzeki Odra w Żabnicy koło Gryfina. Teren nieruchomości objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Białystok,podlaskie

328 000 zł29 m² 11 349,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Zwycięstwa w Białymstoku, mieszkanie stanowi odrębną własność z udziałem w gruncie, a zatem nie należy do Spółdzielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

689 000 zł48 m² 14 309,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - ul. Grzegórzecka! Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 48,15 m2, położone na 4 piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Warszawa,mazowieckie

2 800 000 zł100 m² 28 078,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Stary Mokotów, słoneczne mieszkanie z widokiem na park w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie: zaprojektowane przez architekta, bardzo dobrze doświetlone z dwóch stron. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

631 162 zł56 m² 11 339,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na naramowicach w Poznaniu. Kup inwestycję w budowie, dzięki czemu zaoszczędzisz kupując mieszkanie w niższej cenie! Mieszkanie 3 pokojowe , o powierzchni: 55,66 metrów ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionowa

Lublin,lubelskie

469 000 zł37 m² 12 696,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przedmiot sprzedaży stanowi mieszkanie o powierzchni 36.94 m2, usytuowane przy ul. Legionowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego budynku z 1960 roku. Nieruchomość gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Mnichowice,dolnośląskie

1 590 000 zł157 m² 10 127,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolnostojący | garaż | zadbany ogród | taras | ogrzewanie podłogowe | klimatyzacja | dom dla rodziny Przedmiotem sprzedaży jest wolnostojący dom jednorodzinny z garażem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dołuje

Dołuje,zachodniopomorskie

896 000 zł145 m² 6 160,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się w miejscowości Dołuje, pod Szczecinem. Nieruchomość wybudowana, gotowa do sprzedaży. Dom osadzony na dużej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł51 m² 12 362 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, na 2 piętrze w budynku z 2014 r. z windą, w bardzo dobrej lokalizacji, ul. Karpia 29, os. Jaśminowe, naramowice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Sączów

Sączów,śląskie

999 000 zł270 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży komfortowy i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 270 m2 usadowiony na pięknej widokowej działce o powierzchni 1100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zbrosławice

Zbrosławice,śląskie

538 000 zł125 m² 4 304 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 125 m2 (powierzchnia użytkowa 98 m2) i usadowiony na działce 615 m2, w przepięknej i zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziołowa

Augustów,podlaskie

500 000 zł64 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,02 m , położone na parterze nowoczesnego budynku przy ul. Ziołowej w Augustowie. Mieszkanie znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjewskiego

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł43 m² 12 772,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty: - mieszkanie po generalnym remoncie - po wymianie instalacji - w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania - blisko komunikacji miejskiej, przystanek przy bloku - dobry dojazd do Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

642 960 zł68 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie z trójstronną wystawą okien w drugim etapie inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 67,68 mkw. w skład którego wchodzi: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Talarowa

Warszawa,mazowieckie

1 062 000 zł84 m² 12 597 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Posiadamy 2 pokojowe, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Białołęce. Inwestycja na Tarchominie składająca się z 142 mieszkań o różnorodnych rozkładach od 26 m2 do 115 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Izbica,mazowieckie

150 000 zł1 108 m² 135,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż: działka budowlana w Izbicy na "osiedlu przy lesie" Poszukujesz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oferta, której nie możesz przegapić! Lokalizacja: izbica, "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waliców

Warszawa,mazowieckie

929 999 zł48 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w fantastycznej lokalizacji nieopodal centrum i ronda onz. Adres nieruchomości to Waliców 20, a sam lokal jest jasny, cichy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

925 000 zł88 m² 10 511,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 88m2 w kamienicy przy ulicy Bolesława Prusa, ołbin, plac Grunwaldzki. Mieszkanie wyposażone gotowe do zamieszkania, dodatkowo wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kosmiczna

Wierzbica,mazowieckie

150 000 zł838 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja! Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa położona przy obwodnicy Serocka Powierzchnia działki: atutem działki jest aktualny plan zagospodarowania z przeznaczeniem pod tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kopernika

Łódź,łódzkie

487 000 zł70 m² 6 907,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Oto oferta sprzedaży mieszkania inwestycyjnego przy ul. Kopernika Metraż: 70,5 m Liczba pokoi: 5 (wszystkie zajęte, wynajęte) Piętro: 2 Dodatkowe atuty: komórka/piwnica Stan techniczny: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gazowa

Kraków,małopolskie

899 000 zł41 m² 21 793,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Gazowa w Krakowie na Kazimierzu (dzielnica Stare Miasto). Oferta na wyłączność we speak english.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

785 000 zł139 m² 5 630,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:407 m²

Parterowy dom wolno stojący, całkowicie podpiwniczony, z 1976 roku z możliwością rozbudowy w spokojnej i cichej części Warszewa. Powierzchnia całkowita z podpiwniczeniem to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Szczodre,dolnośląskie

1 160 000 zł152 m² 7 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nowoczesna architektura z wieloma udogodnieniami. Mam przyjemność zaproponować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 152 m2 z 5 wydzielonymi pokojami. Każdy lokal posiada garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołbińska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Jeśli szukasz cichego mieszkania z balkonem w centrum Wrocławia gdzie wszystko jest pod ręką i wszędzie możesz dojść na piechotę to ta oferta jest właśnie dla ciebie! Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

547 000 zł46 m² 11 995,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - idealne dla singla lub pary! Pięknie zaprojektowane przez architekta mieszkanie 45,6m2 na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z cegły z 2004 roku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Supraśl

Supraśl,podlaskie

423 000 zł9 400 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

*** działka W sercu puszczy knyszyńskiej *** *** supraśl - wieś jałówka*** *** idealna na siedlisko *** Polecam do sprzedaży grunt rolny położony w urokliwej lokalizacji blisko uzdrowiska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Półwiejska

Gwiazdowo,wielkopolskie

335 000 zł41 m² 8 178,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:255 m²

Gwiazdowo to jedna z największych inwestycji deweloperskich realizowana w województwie wielkopolskim, obejmująca ponad 450 lokali z szerokim wachlarzem metraży - od 40m2 do 100m2. Doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świrskiego

Siedlce,mazowieckie

529 000 zł62 m² 8 564,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Niepowtarzalna oferta. Mieszkanie z ogródkiem to gratka w tej okolicy! Oferta wyjątkowej nieruchomości o pow. 61,77m2. Lokal znajduje się na parterze w dwupiętrowym bloku przy ul.B-pa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Turek,wielkopolskie

185 000 zł37 m² 5 025,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie idealne dla pary na start :) Lub jako inwestycja pod wynajem. Szukasz niedużego mieszkania dwupokojowego w dobrej cenie? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 075 000 zł118 m² 9 091,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji! Termin oddania III kwartał 2024 mieszkanie o numerze A.3.1 Przedstawiam Państwu, inwestycję na Ołtaszynie to kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o osobach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 199 900 zł117 m² 10 256 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:202 m²

Na sprzedaż segment środkowy o powierzchni ok. 117 m, usytuowany w Grodzisku Mazowieckim. Oferujemy Państwu bardzo ładny, komfortowy segment środkowy o powierzchni ok. 117 m, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

730 000 zł66 m² 11 060,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne i nowoczesne mieszkanie na osiedlu Antoniuk.Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2, położone na pierwszym piętrze w bloku z 2013 roku przy ulicy.