dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 411 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 411 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

639 000 zł52 m² 12 194,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokoje! Dzień dobry. Do sprzedaży oferuję mieszkanie o powierzchni 52,4 m2 znajdujące się w świetnie skomunikowanej części wschodniego Krakowa. Mieszkanie w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

589 593 zł69 m² 8 683,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami -brak podatku pcc_biuro sprzedaży Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł40 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta sprzedaży nowoczesnego 2-pokojowego mieszkania w Wrocławiu, psie Pole, zakrzów Oferujemy na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji Wrocławia, które spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

1 449 000 zł67 m² 21 626,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2% metraż: 66,7 m2, trzypokojowe loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia dołączone do ogłoszenia są zdjęciami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł53 m² 7 846,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,4 m , położonego na czwartym piętrze z czterech w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota Karczma

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł32 m² 13 318,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Gdańsk, ul. Złota Karczma (gdańsk-Matarnia) Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni niespełna 33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

690 000 zł15 000 m² 46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuje do sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy na budowę 10 domów mieszkalnych jednorodzinnych o różnych powierzchniach, wydane warunki zabudowy. Warunki dot uzbrojenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł31 m² 15 032 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Dobrze skomunikowane 1-Pokojowe ( z możliwościa wydzielenia 2 pokoju, propozycja aranżacji na końcu galerii.) mieszkanie na Mokotowie 32,1 m . Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aspekt

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł59 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m2, położonej w Warszawie, w dzielnicy Bielany, przy ulicy Aspekt. Słoneczne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

287 760 zł33 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Balkonem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji! Termin oddania III kwartał 2024 mieszkanie o numerze A.4.0 Przedstawiam Państwu, inwestycję na Ołtaszynie to kameralne osiedle zaprojektowane z myślą o osobach ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lelewela

Piła,wielkopolskie

333 000 zł50 m² 6 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:427 m²

DO sprzedaży "mały biały domek" Piła, ul. Lelewela 56 zapraszamy na prezentację oferta bezpośrednia koszty wynagrodzenia biura nieruchomości ponosi w całości Sprzedający Dom murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Żabnica,zachodniopomorskie

450 000 zł1 900 m² 236,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość gruntowa o powierzchni około 1900m2 wydzielona z większej działki 3800m2 zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi z linią brzegową rzeki Odra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szkolna

Nowa Sól,lubuskie

79 000 zł34 m² 2 293,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezydent Miasta Nowa Sól ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokali mieszkalnych położonych w Nowej Soli wraz ze sprzedażą ułamkowej części nieruchomości gruntowej, na której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 074 997 zł118 m² 9 092,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez Prowizji! Termin oddania III kwartał 2024 Oferuję Państwu, kameralne osiedle stworzone z myślą o tych, którzy szukają ciszy i wygodnego dostępu do centrum miasta. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stare Krzeptówki

Zakopane,małopolskie

616 900 zł32 m² 19 278,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

-przedsprzedaż widokowe apartamenty- możliwość wykończenia pod klucz niskie koszty utrzymania promocyjna cena zakopane, krzeptówki tylko U nas piękne apartamenty z widokiem na Giewont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Polna

Żukowo,pomorskie

1 530 000 zł9 917 m² 154,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka na sprzedaż w Żukowie przy ul. Duńskiej nr ewidencyjny 384/8 powierzchnia 9917 m . Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 384/8 o powierzchni 9917.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 000 zł116 m² 7 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestawiamy do sprzedaży Segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 117 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200 m2. Jest to kameralna inwestycja w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Goszczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

433 948 zł27 m² 16 320 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa zaprojektowana w dolinie potoku Siedleckiego, która prowadzi ulicą Kartuską wprost do Głównego Miasta. Na stokach Winnej Góry, u stóp której powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

485 000 zł47 m² 10 319,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na II piętrze budynku na os. Zwycięstwa w Poznaniu. Do mieszkania przynależy balkon oraz komórka lokatorska. Mieszkanie jest obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kalwy

Kalwy,wielkopolskie

899 000 zł107 m² 8 438,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:792 m²

Wgn Poznań Krauthofera ma przyjemność zaoferować do sprzedaży 2-kondygnacyjny dom z 2020 roku, który dla wielu mógłby okazać się spełnieniem marzeń z dzieciństwa o ślicznym domku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Zakrzewo,wielkopolskie

500 000 zł1 221 m² 409,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1221 m , położona w Zakrzewie przy ul. Stawnej. Zaledwie kilka kilometrów od Poznania. Działka nr 180/5 o wymiarach około 27m x 48m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Osiek nad Wisłą

Osiek nad Wisłą,kujawsko-pomorskie

80 000 zł1 000 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z aktualnymi warunkami zabudowy w miejscowości Osiek Nad Wisłą gmina Obrowo. Do sprzedania działka położona w malowniczej okolicy zaledwie kilka kilometrów poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

348 000 zł81 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

= rezerwacja = Квартиру можуть придбати громадяни України. Na sprzedaż oferujemy Państwu trzypokojowe przestronne i ustawne mieszkanie usytuowane w zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

631 300 zł41 m² 15 360 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,10 m2 z balkonem, znajdujące się na zielonych Krzykach. Układ mieszkania: - salon z aneksem 20,5 m2 - pokój 12,5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięstwa

Koszalin,zachodniopomorskie

483 836 zł56 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

0% prowizji od kupującego! mieszkanie gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pańska

Brynica,świętokrzyskie

96 000 zł1 200 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w Brynicy pod Kielcami oznaczoną numerem 271/39 na załączonych mapach. Nieruchomość położona jest przy drodze gminnej na Chełmce (ul. Pańska). Dla działki została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowskiego

Łowicz,łódzkie

299 700 zł48 m² 6 243,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż dwupokojowe w mieszkanie do remontu o powierzchni 48m2. Okna pcv, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne, składa się z: dwóch pokoi (łatwe uzyskanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawlikowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 170 000 zł80 m² 14 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na Gocławiu z dużym potencjałem Funkcjonalny układ mieszkania - 80 m Mieszkanie o wygodnym i przemyślanym układzie, które pozwala na dowolną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł56 m² 12 504,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Nowa cena: 769 000 ,- chcemy Państwu zaprezentować piękne mieszkanie dla rodziny. Jest to również świetna lokalizacja dla inwestycji pod wynajem. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

600 000 zł86 m² 6 983,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży piękne, stylowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy, z windą. Lokal zaaranżowany z dbałością o każdy szczegół, z użyciem wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Baczyna

Baczyna,lubuskie

89 000 zł1 741 m² 51,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomości o powierzchniach od 0,1521 do 0,4345 ha zlokalizowane w Marwicach gm. Lubiszyn, na granicy miejscowości Baczyna. Lokalizacja sąsiadująca ze stale rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Kępno,wielkopolskie

380 000 zł47 m² 8 050,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 znajduje się w Kępnie w blokach na Wiosny Ludów usytuowane jest na 4 piętrze bez windy. W skład mieszkania wchodzi: salon 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

1 098 000 zł78 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Prime-Property proponuje do sprzedaży duże 3 pokojowe mieszkanie na zamkniętym, kameralnym osiedlu, w pobliżu Galerii Bonowice i Ikei, krowodrza; mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł46 m² 13 323,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 45,71 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Jodłowickiej 15, od pierwszej chwili otula ciepłem, zaprasza do środka i sprawia, że nie chce się stąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Świebodzin,lubuskie

489 000 zł61 m² 7 973,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie na sprzedaż posiadamy nowe, ekonomiczne w użytkowaniu mieszkanie położone przy ul. Wojska Polskiego w Świebodzinie, na nowopowstającym osiedlu "zielony Zakątek". W cenie lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

560 000 zł61 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w cichej okolicy Górzyskowa! Oferuję na sprzedaż apartament o powierzchni 61 m (powierzchnia użytkowa 48,87 m ) położony na poddaszu.