dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 214 ogłoszeń

765 000 zł3 000 m² 255 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 3000 m2 w pobliżu Pałacu w Radziejowicach. Media bezpośrednio przed działką. Częściowo zadrzewiona. Działka z mpzp. Wymiary 70 m x 35m, dłuższym bokiem.

Szczegóły ogłoszenia

2 988 700 zł157,30 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 157 m2 na Muranowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 157 m2, położonego w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł470 m² 2 978,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:769 m²

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Marzysz o spokojnym miejscu nad morzem ? Koniecznie zobacz ten dom! Na sprzedaż wolnostojący dom nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł739 m² 202,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działka -gorzów. Oferujemy dobrze położoną działkę przy ul. Kostrzyńskiej o pow. 739 m2. Bardzo dobre sąsiedztwo, dojazd drogą asfaltową, teren płaski. Dostępne media: prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł57 m² 18 421,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle powtarzalnych projektów? mb Estate prezentuje unikatowe mieszkanie na Prądniku Białym, które łączy funkcjonalność 4 pokoi z luksusową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Breń

Breń,zachodniopomorskie

560 000 zł80 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 741 m²

W sercu malowniczej wsi Breń w gminie Bierzwnik w województwie zachodniopomorskim otulonej lasami i łąkami i jeziorami, znajduje się nieruchomość, która łączy w sobie urok.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł250 m² 1 716 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Duży dom murowany, położony jest na działce o powierzchni 1000 m2 w miejscowości Nowinka w województwie Podlaskim. Wieś Nowinka leży przy drodze wojewódzkiej 662, w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł58,47 m² 6 755,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Gotowe do zamieszkania 3 pokoje po generalnym remoncie- duży balkon, niskie koszty, wschowa. Na sprzedaż przestronne , funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,5 m2 położone w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

144 960 zł1 208 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki wpisane na listę oczekiwania za rozbudową wodociągu! Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną ofertę już tylko 8 z 10 działek w przepięknej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł93 m² 9 623,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie przy Placu Grunwaldzkim | 92,66 m | Balkon | Kamienica Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 92,66 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł1 100 m² 271,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Niższa cena! działka zabudowana do własnej aranżacji! zapraszamy na prezentację działki budowlanej W miejscowości bierzwnik W województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł52,03 m² 9 014 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,03 m2 znajdujące się na III piętrze w nowo oddanej inwestycji Argentum przy ul. Srebrzyńskiej 12/14. Lokale dostępne do wykończenia od.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł14 348 m² 29,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować częściowo zagospodarowaną infrastrukturą rekreacyjną działkę rolno budowlaną, częściowo zalesioną lasem mieszanym ze strumieniem zasilającym jezioro usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Stary Bógpomóż,kujawsko-pomorskie

369 000 zł80 m² 4 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Mapa Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej segment środkowy, położonego w niezwykle urokliwej, spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł47 m² 8 085,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | balkon | Osiedle Piastów | Słupsk, ul. Koszalińska | spółdzielczo-własnościowe Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie urządzone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł3 312 m² 6,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna Cicibór Duży, 3312 m Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 3312 m położona w miejscowości Cicibór Duży, gmina Biała Podlaska. Lokalizacja: działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

765 000 zł85 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Inwestycja składa się z sześciu budynków mieszkalnych dwulokalowych (12 lokali), położonych w centralnej części Łomianek Dolnych w cichej i kameralnej okolicy. Wszystkie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł37 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**** oferta na wyłączność - nie szukaj dalej!**** Biuro Nieruchomości Premium ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie, po kapitalnym remoncie. Mieszkanie o pow. 37m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł180 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Dom w Chodzieży - wysoki standard wykonania i potencjał biznesowy! Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok.180 m2. Jest on usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m na 4 piętrze z 4, położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane przy ulicy Jana Pawła w Rzeszowie. Ulica Jana Pawła II w Rzeszowie to główna arteria.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40,90 m² 15 892,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Kraków- mieszkanie w pobliżu Ronda Mogilskiego Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 40,90 m2, zlokalizowane przy ul. Skorupki w zadbanej kamienicy z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 014 675 zł48,90 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Klimatyczne mieszkanie w swieżo zrewitalizowanej kamienicy z mpec w sercu Starego Podgórza. Gotowe do odbioru! lokalizacja Stare Podgórze klimatyczna dzielnica, idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

340 956 zł2 079 m² 164 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż niezabudowana działka w spokojnej, sielskiej okolicy w miejscowości Wierzyce przy ul. Osiedle pod Lipami, gmina Łubowo. Oferta doskonała dla osób ceniących ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

343 400 zł40,40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które stanie się Twoją własnym domem? Kompaktowe, nowoczesne mieszkanie w nowej inwestycji to idealny wybór dla osób, które cenią funkcjonalność, komfort i rozsądną.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł941 m² 137,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca. Twoje miejsce nad morzem! Zapomnij o miejskim zgiełku i odkryj wyjątkową okazję do budowy własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł64,71 m² 10 972,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 60,20 m zlokalizowane we Wrocławiu, przy ul. Jesionowej. Lokal znajduje się w budynku z 1991 roku to okres ceniony przez.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł62,10 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

| na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Zlokalizowane przy ulicy Zwycięzców, 800m od plaży, 10 min spacerem. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, 3 niezależne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł101 m² 11 871,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,8 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku przy ul. Gościniec w Starej Miłosnej. (English version below).

Szczegóły ogłoszenia

784 000 zł23 m² 34 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedaż Mieszkania w Śródmieściu Warszawy przy ul. Freta Z przyjemnością prezentujemy Państwu unikalną ofertę zakupu mieszkania położonego w sercu warszawskiego śródmieścia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 250 zł77,50 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szukasz domu w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Oferta sprzedaży domów w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze w dzielnicy Parkitka przy ul. Westerplatte/ Małopolska.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł118,53 m² 14 342,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:39 200 m²

Dom jednorodzinny, parterowy oraz budynek gospodarczo- magazynowy na działce 3,92ha oraz 3 działki rolne O pow.: 35 100m 36 500m 26 400m ŁOMNICA- FOLWARK, GMINA TRZCIANKA Przedmiotem oferty jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł600 m² 3 666,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu obiekt produkcyjny - mieszkaniowy na dużej działce o powierzchni 38 ar. Prezentowany obiekt został wybudowany w 2014 roku, w roku 2021 przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł80,10 m² 18 726,59 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 80,1 m , położone na 14. piętrze nowoczesnego budynku w samym sercu Woli, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

320 800 zł802 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o pow. 8,02 ara zlokalizowana w miejscowości Bibice , gm. Zielonki. Działka w kształcie prostokąta o wym.: 19m/ 41m. Nieruchomość zadrzewiona,.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł2 247,66 m² 61,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Grażyna niemiec Agent prowadzący   Na sprzedaż działka rolna, położona w Wieprzu, województwo śląskie, w powiecie Żywieckim, gmina Radziechowy -wieprz. Wieprz leży.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł3 140 m² 140,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja: działka zlokalizowana jest w miejscowości Wygoda, w powiecie kościerskim, w gminie Karsin, na zachodnim brzegu Jeziora Wdzydze, tuż przy Wdzydzkim Parku Krajobrazowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 092 000 zł5 230 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera, inwestora, pod segmenty kąty, ul. Akacjowa, działka budowlana 5230 m2 - 5 działek łącznie, w otoczeniu nowych domów jednorodzinnych, przy ulicy gminnej, asfaltowej. Objęta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł134,41 m² 6 688 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Przedsprzedaż! atrakycjna cena! Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej. 1/2 bliźniaka w stanie deweloperskim - o powierzchni ok. 132m2, posadowiony na bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł164,60 m² 4 125,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Nieruchomości w Kotlinie prezentują wyjątkową nieruchomość położoną w Nowej Rudzie przy ul. Zgórze w miejscu, które zachwyca przestrzenią, spokojem i widokiem na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł73,90 m² 10 825,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie na Mińskiej na Muchoborze Wielkim. 74 m z ogromnym balkonem i widokiem na tereny zielone. Zapraszam na wirtualny spacer:.