dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 210 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 210 ogłoszeń

510 000 zł1 500 m² 340 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Izabelin, gm. Juchnowiec Kościelny 1500 m2 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1500 m , położona w malowniczej miejscowości Izabelin, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł42,60 m² 7 488,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję! Biuro Nieruchomości ckdom prezentuje atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 42,6 m , położone przy ul. Paderewskiego w ścisłym centrum Kielce. Lokalizacja, która nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł800 m² 3 748,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż lokal gastronomiczno-usługowy. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 16a, w pobliżu drogi numer 77 w miejscowości Dębno Obiekt teren.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł141,10 m² 7 080,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:703 m²

Przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem na dużej działce pod lasem Kościno, ul. Kormorana. Opis nieruchomości Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 141.1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

932 400 zł63 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera kupujący nie płaci podatku pcc - 0% prowizji W ofercie posiadamy również inne metraże W tej inwestycji N sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

500 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dni Otwarte w piątek I sobote! -> Jakie dodatkowe bonusy można uzyskać ? Dodatkowy rabat na mieszkanie oraz miejsce postojowe lub garażowe Preferencyjne warunki zakupowe Koszty umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł163 m² 10 122,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, w ramach realizowanej inwestycji na sprzedaż dwa nowoczesne segmenty o powierzchni 163 m2. Segmenty zostaną oddane w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

75 360 zł8 221 m² 9,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Załuże, w gmina Szczerców. Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 818, zlokalizowana w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł1 780 m² 410,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:1 811 m²

Kościan, budynek biurowo-techniczny, 1780 m2, sprzedam, 730 000 zł netto. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1971/2 o powierzchni 1811 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 000 zł109 m² 6 816,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:126 m²

Bezpośrednio ostatnia połówka bliźniaka oferta deweloperska - kupujący nie płaci 2% podatku P.C.C! 0% prowizji dla Kupującego Rękojmia 5 lat Powierzchnia 109 m w tym 38 m poddasza do.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł37,90 m² 19 788,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

English below, we speak English/ ukr /ru Ulica Psie Budy 18-19, we Wrocławiu , na zachód od Placu Solnego , jeden z nielicznych zachowanych do dziś zaułków w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 900 zł166,20 m² 7 220 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom wolnostojący 165 m + garaż 2-stanowiskowy , duża działka 1260 m . Przedstawiamy Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni ok. 165 m z garażem dwustanowiskowym ok.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł12 m² 3 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż miejsce postojowe w garażu. Budynek wyposażony w windę. Stan prawny: udział w nieruchomości Miesięczny koszt: 175zł Opłata roczna za użytkowanie wieczyste: 200zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej | Rzeszów, budziwój | Garaż + ogródek Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych domów jednorodzinnych w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

716 454 zł63,82 m² 11 226,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem oraz własnym tarasem na dachu w nowej inwestycji na poznańskim strzeszynie/podolanach. - 0% prowizji - brak podatku pcc 2% - zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,60 m² 10 061,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości do zamieszkania blisko centrum? Bądź inwestycyjnie? Ta oferta Cię zainteresuje. Szanowni Państwo, prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

316 000 zł46,10 m² 6 854,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Polecam duże mieszkanie jednopokojowe , o powierzchni całkowitej 46,10 m2, położone na parterze w kamienicy w Poznaniu, przy ulicy R. Traugutta. Samodzielny lokal mieszkalny z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł15 058 m² 199,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Darłowo w odległości 200 m od Mariny. Powierzchnia 1,507 ha. Nieruchomość objęta jest mpzp: -23 mz,U -tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

310 000 zł32,45 m² 9 553,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mamy przyjemność przedstawiać gotowe do odbioru mieszkanie o powierzchni 32,45 m2 w Gryfinie! Nieruchomość składa się z: pokoju z aneksem kuchennymłazienki,oraz dodatkowo dużej.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 130 m² 752,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z aktualnym pozwoleniem na budowę na do jednorodzinny dwulokalowy - Willa Julia 5 - projekt firmy Archon. Doskonała inwestycja dla 2 rodzin, kuzynów, znajomych, również.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł228 m² 4 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Agencja homeserwis nieruchomości wystawia do sprzedaży dom o powierzchni 228 m2 z działką o powierzchni 697 m2. Dom wykończony w 2005r. Technologia budowy cegła, pustak, dach kryty.

Szczegóły ogłoszenia

2 875 000 zł23 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu na sprzedaż działkę przemysłową położoną w Pobiedziskach przy trasie Poznań - Gniezno, przeznaczoną w planie zagospodarowania przestrzennego pod budowę obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

746 701 zł70,59 m² 10 578 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, apartament z niebanalnym widokiem w nowej inwestycji nad morzem! położenie: kompleks budynków apartamentowych, tylko 250 metrów od morza w Sianożętach - pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł5 656 m² 151,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości oferuje! Urokliwe siedlisko w otoczeniu zieleni oraz rzeki Pisy. Grunt nr 803/8 obręb Cieciory - powierzchnia 5656 m2. W skład nieruchomości wchodzą: drewniany dom.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł109 m² 1 459 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie Barwinek! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 109 m, zlokalizowane na parterze kameralnego budynku w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł75 m² 9 053,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Krzypnica. To idealna propozycja dla osób szukających ciszy, przestrzeni i bliskości natury. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł80,89 m² 6 922,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość bez prowizji dla kupującego! Dodatkowo, zapewniamy profesjonalne, bezpłatne pośrednictwo kredytowe skorzystaj z naszej pomocy i spełnij marzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne słoneczne mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Doskonała lokalizacja. Balkon typu loggia. Trzy przestronne pokoje 18,5 m 2 ; 14 m 2 ; 9.0 m2. W pokojach i przedpokoju ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

891 820 zł41,48 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.