dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 653 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 052 000 zł48 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w 15-piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane przy ul. Grzybowskiej - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 095 000 zł85 m² 12 856,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szanowni Państwo, mam do zaoferowania wygodne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 85,17 m2 zlokalizowane na spokojnym, zamkniętym osiedlu na granicy Marysina Wawerskiego i Gocławka. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

1 625 400 zł77 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1896

English below Na sprzedaż jasne, przestronne i urządzone mieszkanie o powierzchni 77m2. Położone w zadbanej kamienicy w dzielnicy Stare Miasto w pobliżu terenów zielonych takich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kujawska

Kraków,małopolskie

2 067 700 zł90 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż Dwupoziomowy apartament w nowej inwestycji zlokalizowanej w prestiżowej okolicy 3 sypialnie | 2 łazienki | miejsca postojowe w hali garażowej W ofercie dostępne także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł110 m² 9 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żary

Żary,lubuskie

123 000 zł1 815 m² 67,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w odległości kilka km od Żar, o pow 1815 m2 w cenie 123 tys. Nieruchomość ma kształt prostokąta. Przy jej granicy jest woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

321 818 zł40 m² 8 136,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sadowa

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł48 m² 20 721,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Atuty: - 10 minut pieszo do Starego Miasta - Widok z balkonu rozpościera się na tereny zielone i rzekę Motławę - Idealna nieruchomość pod wynajem lub do zamieszkania - W okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł60 m² 10 851,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin. Idealne dla osób szukających przestronnego lokum w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kielce,świętokrzyskie

359 900 zł47 m² 7 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Biuro Nieruchomości Terra Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania na ul. Konarskiego w Kielcach 2 pokoje, lokal o powierzchni 47,2 m2 , usytuowane na 2 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Ubrzeż

Ubrzeż,małopolskie

160 000 zł1 380 m² 115,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż, działkę budowlaną w miejscowości Ubrzeż (gm. Łapanów, powiat Bocheński) w odległości około 4 km od Łapanowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koronowo

Koronowo,kujawsko-pomorskie

174 000 zł40 m² 4 399,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, 2-pokojowego mieszkania w sercu Koronowa - gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Gdańsk,pomorskie

518 534 zł51 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ostatnie dni rabatów! Gotowe do odbioru! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego w nowej inwestycji osiedla położonego w tarasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 900 zł123 m² 6 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 504 m²

Bardzo Ciekawa Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ciekawą działkę - idealną pod inwestycję, usytuowaną w dobrym punkcie miasta, na której posadowiony jest Dom wolnostojący-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Białystok,podlaskie

730 000 zł88 m² 8 276,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Wygodne dwupoziomowe mieszkanie - os. Słoneczny Stok, ul. Upalna Proponujemy do sprzedaży wygodne, dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie w bloku z cegły z 2002 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

140 000 zł46 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w Boguszowie Gorcach. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z salonem, łazienki z wc oraz przedpokoju. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rządz - mamy zaszczyt zaoferować Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 60m2 położone na parterze w bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (w tym jeden z wyjściem na balkon),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

990 000 zł61 m² 16 229,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w kamienicy na krakowskim Salwatorze, w pobliżu Placu Na Stawach. Mieszkanie o powierzchni (realnie) 61 m2 jest połozone na trzecim piętrze trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł46 m² 17 445,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż zadbane 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,8m2 znajdujące się na trzecim piętrze budynku przy ulicy Białostockiej na Pradze Północ. Mieszkanie Mieszkanie jest ślicznie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Gdynia,pomorskie

629 000 zł54 m² 11 648,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia obłuże ul. Turkusowa opis: nowoczesne, ustawne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul. Turkusowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

945 000 zł51 m² 18 679,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę deweloperską A otrzymasz 3% rabatu! zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł47 m² 20 574,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, klimatyzowane mieszkanie z loggią zaprojektowane przez architekta. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wilczyn

Wilczyn,dolnośląskie

1 590 000 zł190 m² 8 368 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 386 m²

Wilczyn, gmina oborniki śląskie. Piękny dom wolnostojący, na dużej parceli, graniczącej z lasem. Dom wybudowany w 2012 roku, na działce 2385,5 mkw ( w raz z drogą dojazdową ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Głogów,dolnośląskie

660 000 zł75 m² 8 798,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Tylko w Cuprum House czeka na Ciebie duże, eleganckie i wygodne mieszkanie w nowym budownictwie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z 2 balkonami, windą, położone na wysokim parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł33 m² 10 575,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży biura nieruchomości Royal Broker jest mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33 m2 w Rzeszowie przy ul. Marszałkowskiej. Nieruchomość znajduję się w Centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

1 699 000 zł270 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:722 m²

NA sprzedaż atrakcyjny dom z pięknym ogrodem, na dużej działce 722 mkw - Żerniki Wrocławskie, (gmina Siechnice). Przedstawiamy Państwu funkcjonalny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Marki,mazowieckie

950 000 zł120 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Marzysz o życiu w spokojnej okolicy, blisko lasu i z dala od zgiełku dużego miasta? Jeśli tak, to ten segment jest dla Ciebie - przestronny, jasny, wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Nowe Faszczyce

Nowe Faszczyce,mazowieckie

1 599 000 zł230 m² 6 952 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Przestronny Piękny Dom ok. 235m2. Przedstawiamy do sprzedaży Piękny Dom o powierzchni ok. 235m2, usytuowany na dużej, ładnej działce, usytuowany w cichej i malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włościańska

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł36 m² 15 674,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie 2-pokojowe położone na III piętrze w nowej inwestycji "początek Piątkowo". Łączna powierzchnia 36,30m2, na którą składają się pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł64 m² 6 993,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szukasz perełki z dużym potencjałem? A może mieszkania idealnego na długoterminową inwestycję? bingo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Koziegłowy,wielkopolskie

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz przestronnego mieszkania z komfortowym układem pomieszczeń? Marzysz by zamieszkać z dala od zatłoczonych miast, w zielonej, spokojnej lokalizacji? Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

866 139 zł47 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,33m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym Mieście. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

357 593 zł40 m² 9 055,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże, rożne piętra. Już gotowe! : Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białystok,podlaskie

950 000 zł110 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Uroczy dom z ogrodem i garażem - idealna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 110 m z poddaszem, położony na 700 m działce w atrakcyjnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

249 000 zł2 360 m² 105,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

działka budowlana w wyjątkowej lokalizacji, z przepiękną panoramą zamku Książ, granicząca z potokiem i z ukształtowaniem terenu pozwalającym stworzyć niebanalny projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

764 849 zł51 m² 15 133,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera! promocja! Opcja 20/80 przy cenie 790 119 Ostatnie mieszkanie z ogródkiem Posiadamy w ofercie inne mieszkania: 1,2,3 oraz 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Krakowiany,mazowieckie

9 320 000 zł33 300 m² 279,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

9 320 000 zł | sprzedaż | działka 3,3ha | krakowiany I gm. Nadarzyn Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowa o powierzchni 3,33ha podzielona w całości pod zabudowę szeregową (90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Warszawa,mazowieckie

2 443 600 zł82 m² 29 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Opis: oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, ustawne mieszkanie o powierzchni 82 m2, zlokalizowane na Starym Mieście, najbardziej prestiżowym miejscu Warszawy przy ul. Krakowskie Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Września,wielkopolskie

290 000 zł960 m² 302,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferowana działka usytuowana we Wrześni na osiedlu Sokołowskim. Powierzchnia działki to: 960m2, wymiary: ok.20/40m.trapez. Dojazd do posesji drogą gruntową utwardzoną. Jest to działka narożna ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Brzezia Łąka

Brzezia Łąka,dolnośląskie

449 999 zł1 090 m² 412,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka 1100m2/ Brzezia Łąka media / okazja Polecamy na sprzedaż działkę budowlana, pełne media w dzielnicy willowej w Brzeziej Łące Spokojna i zielona okolica, idealna do.