dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 653 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 653 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym Centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 90m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rydułtowska

Radlin,śląskie

279 000 zł116 m² 2 405,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 114 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! A co jeżeli dom jest w cenie mieszkania i w zasięgu ręki a piękny cudowny ogród spełnieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłucka

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł51 m² 14 732 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,57 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy -warszawa, praga-Południe, ul. Rozłucka. Istnieje możliwość przebudowy na trzy pokoje. Aktualnie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaczyńskiego

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł38 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie blisko morza i Parku Reagana - Gdańsk, ul. Lecha Kaczyńskiego Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

990 000 zł76 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

WE speak english - do not hesitate to contact us Societa ma przyjemność przedstawić mieszkanie o powierzchni 76 m w cieszącym się niesłabnąca popularnością Ilumino. Ilumino znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Brezy

Częstochowa,śląskie

1 200 000 zł2 366 m² 507,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Umowa na wyłączność, oferta dostępna tylko W biurze nieruchomości "labirynt" oferta dla inwestora! Jedna z ostatnich działek w tak atrakcyjnej lokalizacji! Działka przeznaczona m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Natolin

Natolin,mazowieckie

749 900 zł101 m² 7 403 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Zapraszamy i Przedstawiamy do sprzedaży przestronny, funkcjonalny segment o powierzchni ok. 100m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 300m2, w Natolinie. Budynek oddany będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

500 000 zł90 m² 5 578,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:409 m²

Wilkowice Oferujemy do sprzedaży budynek w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej (budynek dwulokalowy) o pow. użytkowej 89,63 m2, na działce o pow. około 409 m2 (na każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kutnowska

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł18 m² 20 532,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kraków

Kraków,małopolskie

355 000 zł890 m² 398,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Więcej informacji: michałlub biuro:, od poniedziałku do piątku; e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną w Krakowie (branice, nowa Huta). Wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

310 000 zł41 m² 7 506,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w Legnicy na osiedlu Kopernika. Lokal o powierzchni 41,3 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Błonie

Błonie,mazowieckie

595 000 zł640 m² 929,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka siedliskowa o pow. 7060m2 , zabudowana budynkami gospodarczymi o łącznej powierzchni 636m2 , według ewidencji budynków , budynki produkcyjne , usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Mroczna

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł74 m² 16 790 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Warszawa I wola | 1 245 000 zł I 3 pokoje | 89,15 ( 59,15m2 + 30m2 antresola) m2 I Wirtualny spacer: sb360.online/8rtouf Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

402 786 zł54 m² 7 426 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Gdynia,pomorskie

2 500 000 zł87 m² 28 868,40 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł44 m² 18 539,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Eurovilla prezentuje do sprzedaży wygodne mieszkanie o powierzchni 44,5m2 z ogródkiem 29m2 w doskonałej lokalizacji. Lokalizacja Miasteczko Wilanów, cicha i spokojna ulica Kazachska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rolnicza

Dębno,zachodniopomorskie

160 000 zł1 304 m² 122,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Dębnie przy ulicy Rolniczej. Działka posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego pod budowę domu jednorodzinnego wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucjonistów

Będzin,śląskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Przestronne, mieszkanie 2 pokojowe ( możliwość przywrócenia układu 3 pokojowego) z ogromnym potencjałem w Będzinie ( Syberka ) przy ul. Rewolucjonistów Mieszkanie o pow. 56,55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Osowiec

Osowiec,mazowieckie

789 900 zł125 m² 6 319 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:540 m²

Dom w pięknym rejonie. Zapraszamy serdecznie na Prezentację. W ofercie Do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 125 m2, usytuowany w malowniczej okolicy Osowca, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzybowo

Grzybowo,zachodniopomorskie

2 199 000 zł600 m² 3 665 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 552 m²

! nowa niższa cena! Do sprzedania piękny, dom z Pensjonatem, idealny pod inwestycję w prężnie rozwijającej się miejscowości nadmorskiej- grzybowie(koło Kołobrzegu). Powierzchnia działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutników

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł48 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Komfortowe i nowoczesne mieszkanie w Legnicy przy ul. Hutników 17 Zapraszamy do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 48 m , które łączy doskonałą lokalizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

383 293 zł35 m² 11 020,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł51 m² 12 833,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 miejsca parkingowe W cenie! Na sprzedaż wygodne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,57 m , położone na 1 piętrze w budynku z 2018 roku. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Plac 1-go Sierpnia

Dobre Miasto,warmińsko-mazurskie

299 000 zł86 m² 3 469,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Umowa przedwstępna Szukasz 4-pokojowego mieszkania do własnej aranżacji w Dobrym Mieście? Świetnie trafiłeś! lokalizacja Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w Dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł93 m² 11 871,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 92,66m2 w pięknej kamienicy w samym sercu Szczecina do którego przynależą dwa balkony o powierzchni 9,33m2 oraz 2,23m2. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

700 000 zł36 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. dr. Jana Piltza na Ruczaju. Mieszkanie jest w pełni urządzone, znajduje się w nowym bloku i jest dostępne od zaraz. Na 36 m składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

843 000 zł51 m² 16 493,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, urządzone w stylu loftowym z 20-metrowym tarasem z widokiem na zieleń przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł115 m² 8 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Gotowy Do Zamieszkania Dom. Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży segment skrajny o powierzchni. ok. 115 m2, usytuowany na ładnej działce w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 o powierzchni 56 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska W skład mieszkania wchodzi: -pokój 15m2, -pokój 12m2, -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grochowska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

295 000 zł26 m² 11 174,20 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczna, wygodna, ustawna kawalerka z wydzieloną kuchnią, położona na 4 piętrze w bloku przy ul. Grochowskiej 4 w Kołobrzegu. Mieszkanie, o powierzchni 26,40m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Władysławowo,pomorskie

549 000 zł33 m² 16 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego we Władysławowie. Nasza propozycja jest wręcz idealna dla singla, pary bądź małżeństwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

397 863 zł23 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, plac Sportowy

Drezdenko,lubuskie

760 000 zł105 m² 7 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Uwaga promocja: oferta bez prowizji dla kupującego do 31 marca 2025! Zapraszamy do Drezdenka, malowniczo położonej miejscowości w powiecie strzelecko-drezdeneckim, w woj. lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przypki,mazowieckie

649 000 zł89 m² 7 292,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

649 000 zł | sprzedaż | 89 m2 | segment środkowy | przypki I gm. Tarczyn wszystkie media miejskie, internet światłowodowy, ostatni segment W tej cenie! Przedmiotem sprzedaży jest segment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 199 999 zł48 m² 24 948 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. Na sprzedaż oferowane jest 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Jaszkowa Dolna

Jaszkowa Dolna,dolnośląskie

1 650 000 zł269 m² 6 133,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż elegancki dom jednorodzinny, solidnie zbudowany z użyciem wysokiej jakości materiałów, zakończony w 2021 roku. Nieruchomość prezentuje się przestronnie, charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Poznań,wielkopolskie

497 000 zł44 m² 11 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Marzy ci się ciche osiedle i słoneczne lokum? Szukasz mieszkania gotowego od zaraz? bingo! to tutaj! lokalizacja: serdecznie polecam na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 000 zł53 m² 7 178,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane przy ul.Targowej w Toruniu o powierzchni 52,8m2. Lokalizacja: jakubskie Przedmieście to dzielnica , która oferuje Ci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

137 000 zł46 m² 2 997,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 45,71m , usytuowanego w samym sercu Inowrocławia przy ulicy Dworcowej 69. Lokal 10 o którym mowa to dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

775 000 zł72 m² 10 763,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m na 2 piętrze 10-piętrowego bloku z windą z 1990 roku, położone w doskonałej lokalizacji gaj, wrocław Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł63 m² 9 031,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam Piękne 3 pok mieszkanie z przestronnym tarasem 15 m2, dwupoziomowe, o pow. 62,03 m2 na drugim piętrze 2-piętrowego budynku z 2009 r, położone na kameralnym i malowniczym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij