dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 715 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 715 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

415 000 zł64 m² 6 509,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w Fordonie na osiedlu Bajka o powierzchni całkowitej około 64m.Składa się z salonu z wyjściem na duży balkon typu loggia z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Murowaniec

Murowaniec,kujawsko-pomorskie

410 000 zł61 m² 6 721,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

Bardzo ciepły i tani w utrzymaniu dom Bardzo ciepły i tani w utrzymaniu dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej. Budynek w technologii murowanej. Grubość ocieplenia 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

532 700 zł53 m² 10 102,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Długopole Górne

Długopole Górne,dolnośląskie

61 250 zł1 225 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Okazja Na sprzedaż wyjątkowe 4 działki rekreacyjne o powierzchni 1225 m2 każda-udział w drodze wewnętrznej. Położona w malowniczej miejscowości Długopole Górne. To doskonała oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malinowa

Gdańsk,pomorskie

769 000 zł86 m² 8 913,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nad urokliwym jeziorem Wysockim powstaje osiedle zaprojektowane z myślą o spokojnym i komfortowym życiu. Zamieszkaj w wygodnym, czteropokojowym mieszkaniu z balkonem i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

425 000 zł33 m² 12 910,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

- rezerwacja- prezentujemy do sprzedaży przytulne, jasne i ciepłe mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Łąkowej 3. Lokalizacja rewelacyjna ze względu na bliskość centrum , ale też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

772 063 zł51 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w nowej inwestycji kobi house. Pięciopiętrowy budynek z niebanalną architekturą i ciekawym wykończeniem elewacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł131 m² 8 999,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tereny nad Odrą * Realizacja IV Kwartał 2024 Rozmieszczenie pomieszczeń: parter: -Przedpokój -salon z aneksem -wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kuklówka Zarzeczna

Kuklówka Zarzeczna,mazowieckie

1 490 000 zł250 m² 5 964,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Oferujemy Państwu piękny i funkcjonalny dom blisko lasu Na sprzedaż przestronny i komfortowy dom położony na dużej działce w otoczeniu innych domów jednorodzinnych, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

888 000 zł69 m² 12 907 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedaż | 3 pokoje | 68 m2 | warszawa | ursynów | polinezyjska | 888 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1 piętrze 10-cio piętrowego budynku przy ul. Polinezyjskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Wałbrzych,dolnośląskie

184 900 zł38 m² 4 930,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować 37 metrową kawalerkę, znajdującą się na wyższym parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Zdroju w Wałbrzychu. Mieszkanie przeszło generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sąchocka

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł28 m² 15 017,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Atuty nieruchomości 28,30 m2 | Do remontu | Balkon | Piętro 2/10 z windą | Piwnica | Parking za szlabanem dla mieszkańców | Cicha i zielona okolica Opis Mam przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Krakowska

Krzeszowice,małopolskie

1 350 000 zł4 363 m² 309,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka usługowa zlokalizowana w Krzeszowicach pomiędzy ul. Kościuszki i ul. Krakowską, idealna lokalizacja dla prowadzenia usług. Podstawowym przeznaczeniem terenów jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wilkowice

Wilkowice,wielkopolskie

345 000 zł766 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dzień dobry mam do sprzedania działkę budowlaną w spokojnej okolicy bardzo blisko Leszna więcej informacji nr tel 01678147 Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Weterynaryjna

Dąbrowa Chełmińska,kujawsko-pomorskie

201 300 zł1 342 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biała Posesja Nieruchomości poleca, działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż działka w Dąbrowie Chełmińskiej przy ul. Weterynaryjnej o powierzchni 1342 m2. Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

819 200 zł48 m² 17 105,90 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,10m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

599 999 zł152 m² 3 947,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 152m2 położony na działce o powierzchni 700m2. Składa się z dwóch odrębnych części: mieszkalnej i usługowej. Ta unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panieńska

Szczecin,zachodniopomorskie

469 000 zł34 m² 13 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 33,54 m2 zlokalizowanego w Szczecinie na Starym Mieście. Usytuowane jest ono na pierwszym piętrze, dwupiętrowego budynku z 1965r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

472 640 zł27 m² 17 237,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc. Oferta tylko U nas! Nie jest co cesja, zakup bezpośrednio od dewelopera. Na sprzedaż wyjątkowa oferta kawalerki w urokliwej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wola Batorska

Wola Batorska,małopolskie

499 000 zł100 m² 4 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 290 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w Woli Batorskiej. Dom o pow. około 100 m2 zlokalizowany na działce około 13 ar. Dodatkowo na posesji znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniwoja

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł35 m² 18 168,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie przy ul. Broniwoja to idealna propozycja dla osób ceniących komfort życia w spokojnej okolicy, a jednocześnie z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. Zaledwie 4 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wajdeloty

Lublin,lubelskie

519 999 zł61 m² 8 524,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 61 m2 znajdujące się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku przy ulicy Wajdeloty w Lublinie. Zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

834 000 zł67 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Termin oddania: II kwartał 2025 Strona kupująca nie płaci prowizji oraz podatku pcc. W ofercie dostępne również lokale o innych układach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Brwinów

Brwinów,mazowieckie

2 150 000 zł210 m² 10 238 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:909 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 210 m2, usytuowany na bardzo ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni ok. 909 m2, usytuowany w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bociania

Warszawa,mazowieckie

1 999 000 zł143 m² 13 979 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

To wyjątkowe mieszkanie jest idealne dla osób, które cenią sobie przestrzeń oraz możliwość relaksu w domowym zaciszu. Będzie także doskonałym wyborem dla rodzin lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

999 000 zł106 m² 9 380 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedsprzedaż. Parterowy Dom w bardzo zielonej okolicy. Przedstawiamy do sprzedaży Dom wolnostojący parterowy o powierzchni ok. 107m2, usytuowany w pięknych okolicy, wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Klaudyn

Klaudyn,mazowieckie

890 000 zł1 867 m² 476,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki blisko Warszawy, z potencjałem na budowę domu lub inwestycję, ta oferta może Cię zainteresować. Działka o powierzchni 1867 m2 znajduje się w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

618 000 zł48 m² 12 923,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży bardzo ładnego mieszkania na kameralnym osiedlu przy ul. Miłostowskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lipka

Lipka,mazowieckie

925 000 zł200 m² 4 629,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 174 m²

To wyjątkowa szansa, by znaleźć swój azyl z dala od miejskiego zgiełku, ale z dogodnym dostępem do niezbędnej infrastruktury. Przestronny dom o pow. 199,8 m z dużym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Domaradz

Domaradz,podkarpackie

35 900 zł1 160 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki leśnej zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Domaradz, powiat brzozowski, województwo podkarpackie. Powierzchnia: 11,6 ar Domaradz Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

280 000 zł42 m² 6 703,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 41,77 mkw. z piwnicą o pow. 4,40 mkw. we Wróblowicach, gmina Miękinia. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze i składa się z 2 pokoi 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

605 000 zł65 m² 9 322,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4-pokojowe mieszkanie na Wichrowym Wzgórzu idealne dla rodziny lub inwestora! Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie w Poznaniu, na osiedlu Wichrowe Wzgórze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż wraz z działką rod, bądź zamiana na dom oddalony do 10 km w okolicy Koźla. Mieszkanie kupione 5 lat temu wymieniona instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Warszawa,mazowieckie

2 180 000 zł218 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Dom w cenie mieszkania! Nowa niższa cena. Tylko jeden dom w cenie 10 tyś/m2 Więcej na w i l a d o m . p l Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Bruzdowej 73e i 73f.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

486 477 zł57 m² 8 645,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami- brak pcc i prowizji już gotowe: najmniejszy apartament 4-pokojowy z dwoma łazienkami oraz dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu!-narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bolków

Bolków,dolnośląskie

777 000 zł180 m² 4 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 248 m²

Oferta na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować przytulny, trzypoziomowy dom położony w spokojnej części Bolkowa. Dom w zabudowie wolnostojącej został usytuowany na prostokątnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 250 000 zł160 m² 7 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Przedstawiam do sprzedaży dom wolnostojący o pow. ok. 120m usytuowany na działce o pow. 870m zlokalizowany w Milanówku. Piękny zagospodarowany ogród. Rozkład pomieszczeń: 1. Wiatrołap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł61 m² 8 140,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,30 m2 + ogródek ok 50 m2 na parterze jest świetną propozycją dla wielu osób poszukujących nowego miejsca do zamieszkania. Lokalizacja przy ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wólczańska

Lublin,lubelskie

367 000 zł764 m² 480,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy piękną działkę budowlaną położoną w urokliwym miejscu w Lublinie. Działka ma powierzchnię 764 m (7 ar) i znajduje się w pierwszej linii zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kruszynek

Kruszynek,kujawsko-pomorskie

270 000 zł115 m² 2 347,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Agdom Nieruchomości ma ogromną przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż nieruchomość gruntową zabudowaną w miejscowości Kruszynek, gmina Włocławek, województwo kujawsko-pomorskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Złotniki,wielkopolskie

780 000 zł82 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Kontakt: szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę mieszkania do sprzedania, położonego w Podpoznańskich Złotnikach, na osiedlu o wdzięcznej nazwie.