dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 776 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 776 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

779 000 zł131 m² 5 944,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Super lokalizacja! bez prowizji bez pcc zakup bezpośrednio od dewelopera ogrzewanie podłogowe Gorąco polecam dom w zabudowie bliźniaczej położony w Kamieńcu Wrocławskim. Budowany według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Bytom,śląskie

329 900 zł50 m² 6 553,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży proponuję świeżutko po remoncie mieszkanko 2 pokojowe. Mieszkanie znajduje się na VI piętrze w budynku z windą i składa się z widnej kuchni, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Biskupice

Biskupice,wielkopolskie

200 000 zł2 007 m² 99,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Biskupice w gminie Pobiedziska. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, dla terenu zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wejherowska

Puck,pomorskie

711 909 zł72 m² 9 843,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja składająca się z 43 apartamentów,znajduje się w cichej- kameralnej oraz doskonale skomunikowanej dzielnicy Pucka. Jedynie 15 min spacerem do plaży Nowa Marina lub Puckie Molo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Łąkta Górna

Łąkta Górna,małopolskie

249 000 zł2 800 m² 88,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z widokiem! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną zlokalizowaną w Łąkcie Górnej (pow. bocheński, gm. Żegocina) Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

340 000 zł38 m² 8 994,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkanie w centrum miasta, nieopodal Filharmonii. Lokal znajduje się na parterze zadbanej kamienicy, ładna elewacja, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sywarne

Kościelisko,małopolskie

909 300 zł43 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Emmerson poleca: nowa inwestycja w kościelisku/zakopanem, która pozwoli cieszyć się pięknym widokiem na Tatry, giewont i na inne okoliczne atrakcje. To miejsce magiczne, gdzie natura zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bunscha

Kraków,małopolskie

580 000 zł34 m² 17 058,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia dostępne w III kwartale 2025 Mieszkanie o powierzchni 38 m2 z balkonem. > pokój z aneksem kuchennym > Łazienka > Pokój > Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

646 000 zł38 m² 16 814,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 38,42m2 i znajduje się na szóstym piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wierzbowa

Łódź,łódzkie

634 200 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,40m2 z balkonem, usytuowane na 3 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

465 720 zł53 m² 8 896,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :) - dostępne są również inne układy oraz większe i mniejsze metraże- dostępne mieszkania również na innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mariańska

Rybnik,śląskie

355 000 zł47 m² 7 521,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marila nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w Topowej lokalizacji Rybnika. Miejsce to zapewnia dostęp do licznych placówek medycznych, szkolnych, kulturowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kwiatowa

Komorniki,wielkopolskie

1 050 000 zł90 m² 11 731,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Na sprzedaż nowoczesny i przytulny dom (lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym) o powierzchni 89,5 m posadowiony na działce o powierzchni około 360 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Montwiłłowska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł60 m² 16 088,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59.67 m z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się w 3 piętrowym budynku na parterze, na Warszawskim Targówku, kameralnym osiedlu Wilno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

209 000 zł568 m² 367,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 568 m2, usytuowana wśród zabudowy miejskiej, z dostępem do pełnej infrastruktury, na osiedlu Grunwaldzkim, w drugiej linii zabudowy. Dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Stargard,zachodniopomorskie

700 000 zł150 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

W ofercie sprzedaży część kamienicy w centrum Stargardu Mieszkanie 3 poziomowe składające się z : Na parterze 2 pokoi, kuchni i łazienki Na piętrze również z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerwonych Maków

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł74 m² 12 148,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cena do rozsądnej negocjacji. Podstawowe informacje Dwustronne, rozkładowe 4 pokoje w doskonałej lokalizacji Bemowa. Idealne dla kilkuosobowej rodziny poszukującej ciszy i relaksu od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

760 000 zł38 m² 19 921,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja Dwupoziomowy apartament z potencjałem przy Żeromskiego 7 w Gdyni - Twoja przestrzeń w nowoczesnym stylu! Zachwyć się wyjątkowym, dwupoziomowym apartamentem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

748 900 zł69 m² 10 850,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, zapewniającym mieszkańcom komfortowe warunki życia na co dzień. TO topowa inwestycja W rejonie poznańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

850 000 zł56 m² 15 044,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Cześć! Mam przyjemność zaprezentować klimatyzowane, 3- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 56,50 m2 zlokalizowane w dzielnicy Płaszów na ulicy Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Pabianice,łódzkie

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 1. piętrze kamienicy przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Głogów,dolnośląskie

89 000 zł42 m² 2 119,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na sprzedaż - Osiedle Kopernik, głogów Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 42 m , zlokalizowany na osiedlu Kopernik w Głogowie. Lokal posiada bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Żary

Żary,lubuskie

582 000 zł1 502 m² 387,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż bardzo ładną działkę położoną w Żarach o pow. 1502 m2 w cenie 582 tys. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Woda jest pociągnięta poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Silno

Silno,kujawsko-pomorskie

599 000 zł94 m² 6 352,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie dwulokalowej w Silnie przy ulicy Spacerowej. Dom o powierzchni 93,41 m2 w stanie deweloperskim położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie,śląskie

749 000 zł136 m² 5 507,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ostatni nowy domy Z widokiem na pole golfowe! oraz pcc2%! Możliwość wykończenia pod klucz! dom: w zabudowie szeregowej ( środkowy- działka 260m2) Powierzchnia użytkowa- 136m2 Stan surowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grzeczna Panna

Grzeczna Panna,kujawsko-pomorskie

699 000 zł180 m² 3 879,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:762 m²

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą *** Tylko w Forma Nieruchomości*** Jeśli marzysz o życiu w harmonii z naturą mam dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

516 600 zł35 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje + Loggia 34,44m2 Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo 8 minut pieszo do skm Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Żelazna

Kraków,małopolskie

441 980 zł18 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta W samym centrum krakowa najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy metraż 18,04.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Gaj Mały

Gaj Mały,wielkopolskie

468 700 zł4 687 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domplus Nieruchomości ma zaszczyt przedstawić wyjątkowa nieruchomości pod biznes. Działka rolna na sprzedaż o dużym metrażu 4687 m2. Przy drodze łączącej miasto powiatowe Szamotuły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 110 000 zł142 m² 7 791 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:880 m²

Nowa inwestycja. Przedstawiamy do sprzedaży Nowy Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o pow. ok.143 m2 , posadowiony na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 880m2. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Łubinowa

Elbląg,warmińsko-mazurskie

115 000 zł1 005 m² 114,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana W rubnie działka pod budownictwo jednorodzinne Z usługą cena: 115 000 zł powierzchnia: 1005 m2 1/3 udziału W drodze dojazdowej - 100zł Polecamy Państwu do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

450 000 zł64 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko u nas - zapraszamy na prezentację! Zadzwoń lub napisz do nas: duże 3 pokojowe mieszkanie z osobną garderobą i tarasowym balkonem - ul. Wielka Skotnica w Mysłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Warszawa,mazowieckie

675 400 zł30 m² 22 446 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wola, to nowoczesna i samowystarczalna dzielnica Warszawy, pełna życia i atrakcji. Proponowana inwestycja wyróżnia się oryginalnym projektem architektonicznym w kształcie bryły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pszczelarska

Kębłowo,pomorskie

265 000 zł1 260 m² 210,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana na kameralnym osiedlu domków jednorodzinnych z szybkim dojazdem do Wejherowa. Kębłowo, ul. Pszczelarska. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Tatrzańska

Bukowina Tatrzańska,małopolskie

310 420 zł18 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - nieruchomość W bukowinie tatrzańskiej najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 005 262 zł57 m² 17 692,10 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,82m2 loggią o pow. 12,48m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

1 769 900 zł312 m² 5 673 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 010 m²

Przedstawiamy do sprzedaży Przestronny, funkcjonalny i Piękny Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok.300 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o powierzchni ok. 1000 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gliszcz

Gliszcz,kujawsko-pomorskie

551 000 zł90 m² 6 122,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:670 m²

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż dom W miejscowości gliszcz 15km od bydgoszczy. Nieruchomość idealna dla osób szukających nieruchomości stosunkowo blisko miasta jednak ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

425 000 zł48 m² 8 762,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 48,5 mkw. w Nowym Dworze Mazowieckim na osiedlu młodych. Blok 3 piętrowy (bez windy) z cegły, wybudowany w 2003 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wejherowo,pomorskie

470 000 zł73 m² 6 447,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

| przestronne | słoneczne | 4 pokojowe mieszkanie | dobrze skomunikowane | wejherowo lokalizacja: mieszkanie położone jest w dobrze skomunikowanej części Wejherowa, która jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wincentego Witosa

Opole,opolskie

534 000 zł49 m² 10 836 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego trzypokojowego mieszkania w Opolu. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 49,28 m2 liczba pokoi 3 rozkładowe zadaszony balkon kuchnia -aneks Atuty.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij