dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 890 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 890 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł50 m² 12 091,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Drodzy pasażerowie, witamy na pokładzie mieszkania klasy apartament o powierzchni 49,62 m . Naszym celem podróży jest komfortowe życie w nowoczesnym budownictwie z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Skórzec

Skórzec,mazowieckie

679 000 zł177 m² 3 836,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w Skórcu! Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni użytkowej 177 m (całkowita 226,52 m ), położoną na działce o powierzchni 814.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

937 575 zł47 m² 20 089,50 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,67m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bezpośredni dostęp do stref.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Partyzantów

Sędziszów,świętokrzyskie

135 000 zł898 m² 150,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna, widokowa działka budowlana Sędziszów! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki, o powierzchni ok 900m2, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

510 000 zł31 m² 16 585,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| 2 pokoje | dobrze skomunikowane | inwestycja | od zaraz | gdynia wzgórze św. Maksymiliana | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni Wzgórze św. Maksymiliana, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Suchy Dwór

Suchy Dwór,dolnośląskie

516 994 zł1 178 m² 438,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Suchy Dwór 1190m2 działka Budowlana / Kanalizacja! Polecamy na sprzedaz działke budowlana w Suchym Dworze 1175m2 Pełne media, kanalizacja] Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: siatkamedia: woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

528 731 zł57 m² 9 282,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

969 000 zł67 m² 14 495,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Partynicach. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 66,85 m , położonym na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ofiar Grudnia '70

Gdańsk,pomorskie

482 932 zł43 m² 11 283,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja powstała w dynamicznie rozwijającej się części Gdańska (orunia Górna- gdańsk Południe). Miejsce to zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które marzą o własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

710 000 zł40 m² 17 530,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji, współpracujemy Z deweloperami Zakup od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Kontakt   ! uwaga! nadchodzi flagowy projekt dewelopera Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

569 900 zł36 m² 15 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w malowniczym rejonie Doliny Prądnika na północny Krakowa, nieopodal granicy z gminą Zielonki. Sąsiedztwo osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł121 m² 4 709,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Okazja! Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 121, 02 m2, z możliwością wykończenia według własnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orla

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

294 822 zł30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,78m2 w nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Wrocław,dolnośląskie

395 100 zł40 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do kapitalnego remontu 1-2pok przy Lwowskiej Zapraszam na prezentację mieszkania do remontu przy ul Lwowskiej Najważniejsze informacje:metraż 39,42 mkwpiętro 3 z 4mieszkanie do remontumożliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

419 000 zł27 m² 15 438,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż gotowa kompaktowa kawalerka do własnej aranżacji z komórka lokatorska w popularnej gdańskiej dzielnicy Morena lokalizacja To idealne miejsce dla tych, którzy poszukują przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

385 000 zł44 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie! kupujący nie płaci pcc! bezczynszowe! doskonała lokalizacja! Stan deweloperski + zrobione gładzie w cenie Do sprzedania ostatnie mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wielopolska

Rybnik,śląskie

495 000 zł180 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:764 m²

Oferujemy do sprzedaży dom usytuowany w dzielnicy Wielopole - u zbiegu ulic Gliwickiej i Wielopolskiej. Ze względu na lokalizację świetnie nadaje się na zamieszkanie i prowadzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zygmunta Starego

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2, znajdujące się na drugim pietrze 4 piętrowego budynku zlokalizowanego na Os. Zygmunta Starego. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

355 000 zł40 m² 8 780,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie zarezerwowane umową przedwstępną! Zapraszamy Państwa na prezentacje atrakcyjnego 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na I piętrze w niskim II piętrowym bloku zlokalizowanym na os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Słodków

Słodków,wielkopolskie

430 000 zł107 m² 4 000,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Słodków - dom stan deweloperski na sprzedaż Biuro ars legis nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Dom znajduje się w miejscowości Słodków , 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gietkowska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

400 000 zł48 m² 8 316,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w bloku przy ulicy Gietkowskiej na osiedlu Wojska Polskiego w Olsztynie. Lokal mieszkalny po remoncie, rozkładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspowa

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł111 m² 10 323,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz, cichej i przestronnej nieruchomości znajdującej się nieopodal metra zacisze na warszawskim Targówku. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

568 999 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ok Kutrzeby Okazja 3 pok/2010 Park Polecamy Panstwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Wrocław Powierzchnia mieszkania: 47,5 m Lokalizacja: 2 piętro w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

777 612 zł57 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji, bez pcc! termin oddania: III kwartał 2025r W ofercie mieszkania od 34 m2 do 90 m2 promocja! Teraz tylko 777 612 pln zamiast 834 372 pln! Mieszkanie zlokalizowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

700 000 zł106 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu piękne mieszkanie mieszczące się na parterze urządzone W unikatowym stylu Z tarasem. Na powierzchni 106m2 rozmieszczono: - przestronny salon - jasna kuchnia - salonik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

817 218 zł50 m² 16 321,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera bez Podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomości! Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży przestronny apartament w prestiżowej dzielnicy W centrum Krakowa - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Miszewko

Miszewko,pomorskie

970 000 zł3 390 m² 286,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę usługowo-produkcyjną o powierzchni 3390 m2 w miejscowości Miszewko, koło Gdyni z warunkami zabudowy. Działka położona jest w miejscowości Miszewko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysoka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł64 m² 9 317,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 2-pokojowe w mieszkanie o powierzchni 64,29m2 zlokalizowane przy ul. Wysokiej 7 na Przedmieściu Świdnickim we Wrocławiu. Nieruchomość z ogromnym potencjałem będzie idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Postępu

Warszawa,mazowieckie

978 000 zł45 m² 21 627,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 9. piętrze budynku na Mokotowie. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kośmin

Kośmin,lubelskie

670 000 zł280 m² 2 392,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowy lokal oddany do użytkowania w 2009r wybudowany pod kątem domu weselnego zgodnie z dokumentacją uzgodnioną z właściwymi instancjami. Budynek o wymiarach 12x28m wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Jadwisin,mazowieckie

1 649 000 zł250 m² 6 596 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:979 m²

Sprzedam dom nad zegrzem I jadwisin Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego domu w Jadwisinie. Propozycja skierowana jest do osób które marzą o spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

3 600 000 zł387 m² 9 302,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:630 m²

Zapraszamy do zakupu unikalnego wolnostojącego domu na Osiedlu Patio Wilanów 387 m - Ten wyjątkowy dom o powierzchni 387 m to synonim komfortu. Zaprojektowany z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

340 868 zł42 m² 8 190 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

392 278 zł55 m² 7 223,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami -finał akcji promocyjnej teraz w weekendowe drzwi otwarte! najniższe ceny tylko u w Biurze dewelopera. Jeśli nie dla siebie to idealne mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 350 000 zł210 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:678 m²

*** dom W szczyrku Z nietuzinkowym widokiem! *** cenisz dobrą lokalizację? szybki dostęp do wszystkich atrakcji malowniczego szczyrku? masz pomysł na swój wypoczynek, albo na biznes?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

424 000 zł56 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy przy ul. Krzywoustego. W skład lokalu o pow. 55,8m2 wchodzi: salon z wejściem do kuchni, przestronna sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Legnica,dolnośląskie

554 000 zł56 m² 9 953,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 55,66 m , położone na parterze w kameralnym budynku w cichej i zielonej okolicy Legnicy. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Gdańsk,pomorskie

1 230 000 zł70 m² 17 546,40 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70,10 m , usytuowanego na 12. piętrze apartamentowca z 2010 roku, wybudowanego przez firmę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sosnowiecka

Kraków,małopolskie

884 125 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji z mnóstwem zieleni na Bronowicach zakup bez prowizji oraz pcc W ofercie dostępne także inne mieszkania 2-4 pokojowe inwestycja gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

274 900 zł39 m² 7 048,72 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Zarezerwowane umową przedwstępną Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Staszica (ul. Wyczółkowskiego). Mieszkanie na 6 piętrze w wieżowcu. Na metraż 39m2 składają się 2 przestronne pokoje,.