dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 815 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 815 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł51 m² 13 381,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowa inwestycja, blisko do autostrady. Klucze od ręki! brak prowizji! I brak podatku pcc 2%! Prezentowane mieszkanie ma 51,49 mkw: salon z aneksem - 18,53 mkw Sypialnia 1- 10,18 mkw Sypialnia 2-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 55 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1970 roku. Blok czteropiętrowy oddany w 1970r. ocieplony, klatki schodowe po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

897 977 zł38 m² 23 366,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe! Bez prowizji i pcc Cena: 897 977,00 pln Powierzchnia całkowita: 38,43 m Powierzchnia użytkowa: 38,04 m Cena za m : 23 366,56 pln Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Poznań

Poznań,wielkopolskie

552 886 zł51 m² 10 744 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu Trzy pokojowe mieszkanie - idealne dla rodziny. Promocja cenowa - oferta ograniczona czasowo! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Na Winogradach znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

723 450 zł37 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament hotelowy w sercu Gdańska, w trzygwiazdkowym Hotelu Number One, wybudowanym przez znanego dewelopera dekpol. Lokalizacja na Wyspie Spichrzów nad Motławą, przy ulicy Jaglanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bartąg,warmińsko-mazurskie

920 000 zł107 m² 8 560,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Kupujący nie płaci podatku pcc 2%! rynek pierwotny! Uwaga! Na segmenty 1a i 1b zostały podpisane umowy przedwstępne! Obecnie dalsze segmenty od 2a do 5b czekają na odbiory! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Legnica,dolnośląskie

370 000 zł47 m² 7 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego na osiedlu Kopernika. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane jest na parterze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

547 239 zł34 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Okazja! Ostatnie mieszkanie w tej cenie, w tej lokalizacji! Nowa inwestycja! Atrakcyjny harmonogram płatności! 0 prowizji! 0 pcc! Mieszkania zlokalizowane w bardzo dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

270 000 zł29 m² 9 183,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Nowa, niższa cena! Oferuję na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w centrum miasta, o powierzchni użytkowej wynoszącej 29,4 m , usytuowany jest w wolnostojącym budynku dwulokalowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

549 999 zł53 m² 10 318,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 53,3 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

1 835 900 zł117 m² 15 679,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gotowe do obejrzenia już teraz. Wkrótce do odbioru. Nowe, przestronne mieszkanie, z prywatnym ogrodem na dachu. Usytuowane w nowoczesnej inwestycji w rejonie poznańskiej Łaciny, jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

389 999 zł62 m² 6 290,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ostatnie dni sprzedaż od 17.3 będzie dostępne w ofercie na wynajem Powierzchnia ok 63 m Bardzo dobry układ -Salon -Sypialnia -Sypialnia -Łazienka -Ubikacja -kuchnia -Przedpokój Ustawna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lipniki

Lipniki,kujawsko-pomorskie

379 000 zł174 m² 2 178,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:859 m²

Tylko U nas! Nowa niższa cena. Biuro makler nieruchomości poleca na sprzedaż Ofertę domu jednorodzinnego,wolnostojącego w stanie surowym otwartym z Działką 859 m2- idealny dla Rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Kazuń-Bielany,mazowieckie

1 350 000 zł232 m² 5 818,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 697 m²

Solidny i komfortowy dom wolnostojący z pięknym ogrodem, zlokalizowany w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w miejscowości Kazuń Bielany (gmina Czosnów, powiat nowodworski).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona Szarów

Szarów,łódzkie

145 000 zł6 053 m² 23,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki w Szarowie pod Uniejowem Przedstawiamy Państwu wyjątkową okazję nabycia działki o powierzchni 6000 m , położonej w malowniczej i spokojnej okolicy we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Zielona Góra,lubuskie

439 000 zł70 m² 6 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:145 m²

Wyjątkowa Oferta Sprzedaży Domu Wolnostojącego w Zielonej Górze - Jędrzychowie przy ul. Makowej Z radością prezentujemy Państwu unikalną okazję zakupu wolnostojącego domu, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł1 180 m² 847,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Deweloperze lub inwestorze: kup gotowy budynek we Wrocławiu i sprzedawaj mieszkania! Do odstąpienia: gotowy budynek mieszkalny 8 lokali mieszkalnych w stanie deweloperskim Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skowronkowa

Kiełczów,dolnośląskie

675 000 zł54 m² 12 511,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w cenie- wykończone i umeblowane- do wprowadzenia od zaraz. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł54 m² 13 659,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu w niskiej zabudowie z 2016 roku. W bezpośredniej okolicy szkoła podstawowa, przedszkola i żłobek. Przy osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Warszawa,mazowieckie

678 000 zł36 m² 18 776 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Odrębna sypialnia, salon z aneksem kuchennym. Zlokalizowane na 1piętrze w 3piętrowym budynku. Całość o pow. 36,11m2 z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

785 000 zł65 m² 12 017,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie dwustronne 3-pokojowe, o powierzchni 65,32 m2 na Jagodnie we Wrocławiu. To nowoczesna nieruchomość deweloperska, charakteryzująca się komfortem i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Imbramowska

Kraków,małopolskie

675 000 zł49 m² 13 803,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kraków Prądnik Biały ul. Imbramowska dwupokojowe mieszkanie z loggią w budynku z windą Mieszkanie o powierzchni 48,8 m , znajdujące się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

579 000 zł62 m² 9 319,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w Centrum nieruchomości Kopernik Mieszkanie trzypokojowe w niskim bloku Z cegły na 2 piętrze przy ul. Widok, osiedle Bielawy. Na powierzchnię 62,13 m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łyskowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

313 000 zł39 m² 8 108,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja- tanie mieszkanie D wupokojowe mieszkanie, dwustronnie rokładowe Z balkonem Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m2 znajdującego się w wieżowcu z windą na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł58 m² 7 714,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Tylko u nas! Ul. Bema - pierwsze piętro- trzy pokoje! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiego bloku z cegły przy ul. Bema , na powierzchnię 58,2m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabowo

Gdynia,pomorskie

439 000 zł35 m² 12 542,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> atrakcyjne 2 -pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji < przedmiotem oferty jest funkcjonalne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kameralnym, IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Starodębowa

Wrocław,dolnośląskie

1 090 000 zł110 m² 9 909 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:807 m²

Wrocław, pawłowice dom wolnostojący na sprzedaż. Na kształtnej działce, o powierzchni 807 mkw. Dom z garażem i piwnicą, to typowa kostka z lat 70-tych, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Starodworcowa

Więcbork,kujawsko-pomorskie

5 100 000 zł850 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 519 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy budynek handlowy, który cieszy się dużym zainteresowaniem znanych sieci handlowych - Park Handlowy położony w Więcborku, w centrum miasta, w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Chrzanów Mały

Chrzanów Mały,mazowieckie

345 000 zł1 512 m² 228,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1512 m2 i wymiarach 37mx35m w malowniczej, zalesionej okolicy. Lokalizacja gwarantuje ciszę i spokój. - teren objęty planem miejscowym pod budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zakopiańska

Poznań,wielkopolskie

1 390 000 zł122 m² 11 393,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 122 m2, zlokalizowane na ul. Zakopiańska 145 w Poznaniu. Układ pomieszczeń: parter: pokój dzienny: 27,34m2 Kuchnia: 2,37m2 Wiatrołap: 3,62m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Piekło Górne

Piekło Górne,pomorskie

999 000 zł70 000 m² 14,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna, piekło Górne, gmina Przywidz - 7 hektarów, może być mniej lub wiecej, nawet 19 hektarów. Oferujemy do sprzedaży działkę gruntu w miejscowości Piekło Górne. Sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

549 000 zł51 m² 10 743,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta biura The House Nieruchomości. The house nieruchomości przedstawia: osiedle królewskie - komfort I spokój W sercu rumi! Wyjątkowa oferta - przestronne mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

705 000 zł105 m² 6 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

419 000 zł48 m² 8 692,95 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż tylko U nas - 3 pokojowe mieszkanie na I piętrze wieżowca przy ul. Waszyngtona. Osiedle piaski to najbliższe centrum osiedle mieszkaniowe, to też okolica z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Kraków,małopolskie

466 484 zł25 m² 18 380 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja deweloperska! kraków - krowodrza ok. UL. Wrocławskiej / ok. Parku miejskiego Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską w samym centrum Krakowa, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

428 940 zł38 m² 11 261 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Promocja! Zadzwoń - zapytaj o rabaty. Zakup bezpośrednio od developera. Brak prowizji i podatku pcc. Promocja: rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe Umowa developerska (akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy klimatyzowany, ul. Piotrkowska

Łódź,łódzkie

550 000 zł227 m² 2 423 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Na sprzedaż oferujemy lokal usługowy położony w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Piotrkowskiej 37. Wejście do lokalu znajduje się od strony oficyny, a sam lokal jest na poziomie -1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł40 m² 14 200,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o łącznej powierzchni 40,14m2. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w trzypiętrowym bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł64 m² 15 732,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Oferujemy jedno z dwóch ostatnich 3-pokojowych mieszkań z dużą walk-in garderobą (lokal daje wrażenie 4-pokojowego) w nowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Wrocławska

Domasław,dolnośląskie

550 000 zł1 001 m² 549 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z pozwoleniem na budowę w Domasławiu, gmina Kobierzyce. Projekt uwzględnia budynek jednorodzinny, dwulokalowy, z funkcją usługową. Na 3 kondygnacjach powierzchnie użytkowe.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij