dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 208 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 208 ogłoszeń

Działka Pniewo

Pniewo,zachodniopomorskie

399 000 zł3 484 m² 114,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z działka położoną w okolicy Gryfina (pniewo) przy drodze krajowej. Działka o powierzchni 3484 m2 bezpośrednio przylega do dwóch dróg wewnętrznych,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł34,21 m² 14 907,92 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko w Jazz House! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyżówki. Powierzchnia nieruchomości wynosi 34 m2. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł197 m² 2 786,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż murowany dom wybudowany w 1976 roku o powierzchni ok. 111 m , położony w spokojnej części Lubartowa przy ul. Ignacego Krasickiego na działce, o powierzchni 494m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł85,04 m² 17 039,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowy Penthouse z widokiem na Port Jachtowy ul. Bałtycka 6b, kołobrzeg Na sprzedaż przestronny penthouse o powierzchni 85,04 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł133,40 m² 7 121 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Nowa Inwestycja w Grodzisku Mazowieckim! Segment środkowy ok 134m2 w doskonałej lokalizacji! Rozkład Domu : Parter: ok 67m2 - Wiatrołap 2,60m2, - korytarz 3,41m2, - łazienka 6,19m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł256 m² 10 152,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:7 959 m²

Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Świeradowie-Zdroju - dom + 3 domki na wynajem Biuro nieruchomości myhome prezentuje ofertę sprzedaży unikalnej nieruchomości łączącej komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł2 754 m² 99,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna, położona w miejscowości Łaniewo znajdującej się przy trasie turystycznej nad morze. Informacje podstawowe: powierzchnia: 2754m2 Kształt działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Giże,warmińsko-mazurskie

110 000 zł1 851 m² 59,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Giże, gmina Świętajno, działka budowlana 1851 m2, z dostępem do wspólnej plaży przy brzegu jeziora Dudeckiego, na terenie Mazur Garbatych; przedstawiamy Państwu, ofertę atrakcyjnie położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł78,87 m² 13 820,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis Szukasz ciszy i prywatności, ale nie chcesz rezygnować z uroków stolicy? To mieszkanie na warszawskim Bemowie, jest właśnie dla Ciebie! Czteropokojowa przestrzeń o powierzchni 78,87m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 854 033 zł69,30 m² 26 753,72 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne Apartamenty w sercu Gdyni - Park Centralny Odkryj Park Centralny - prestiżową inwestycję mieszkaniową, która harmonijnie łączy klasyczną elegancję z nowoczesnym designem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł64 m² 15 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie developerskie w apartamentowcu z 2025 roku, dla osób ceniących wysoką jakość wykończenia. Budynek położony w warszawskiej dzielnicy Ursus przy ulicy Ryżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł108,75 m² 10 528,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie pobieramy prowizji od kupujących! Kliknij Video i zobacz spacer po tym mieszkaniu! Nieruchomości niedźwiedzki com poleca: na sprzedaż wyjątkowego Apartamentu dwupokojowy (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

899 000 zł76 m² 11 828,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe Osiedle Sosnowy Las na lewobrzeżu. Oferujemy stylowe i przestronne mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane na nowoczesnym, spokojnym i cenionym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

105 700 zł1 057 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

a sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1340 m2, położona w malowniczej miejscowości Grudza, w gminie Mirsk. Działka zachwyca piękną ekspozycją południową, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł22,40 m² 14 241,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Atuty nieruchomości w skrócie! | 41,22 mkw pow. całkowitej | 22,40 mkw pow. użytkowej | świetna komunikacja | ustawny projekt wnętrza | schowek | dużo zieleni | 4 minuty do Metra Zacisze |.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł29,50 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje na sprzedaż kawalerkę w Szczytnicy. Oips mieszkania: mieszkanie o powierzchni 29,5 m2 położone jest na parterze czteropiętrowego bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł62,90 m² 4 753,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w sercu Jeleniej Góry - Twój projekt, twój styl! Szukasz nieruchomości z potencjałem, którą możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? A może planujesz inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie na IV piętrze w bloku przy Norwida w Puławach. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (15mkw) - sypialnia (10,5mkw) - sypialnia (10mkw) - kuchnia (6,5mkw) - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł4 100 m² 1 707,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:104 235 m²

| na sprzedaż pałac z początku XVII wieku , znajdujący się na działce o pow. ponad 10 ha, w miejscowości Małuszów (gm. Męcinka, pow. jaworski). Odległości: wrocław (około 50 km),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 812 zł65,62 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł105 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom jednorodzinny wykończony z dojrzałością i ogromnym smakiem? Dom, w którym chcesz czuć się swobodnie i doskonale? Dokładnie taką nieruchomość mamy przyjemność Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł52 m² 24 038,46 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poznań, ul. Towarowa 37 - 2 pokoje, 52 m , balkon, miejsce w hali garażowej przy windzie, 11. piętro, gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł3 504 m² 94,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana nad jeziorem Wiechowo gmina Marianowo. Atrakcyjna działka budowlana o pow. 3504 m2 położona bezpośrednio przy pięknym Jeziorze Marianowskim w niewielkiej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł190 m² 3 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 190 m2 | 6 pokoi | Trzciana k/rzeszowa | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 190m2, położony na działce o powierzchni 10 arów. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł53,88 m² 9 632,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Luksus spokoju. Wprowadzasz się I mieszkasz. Nieruchomość położona jest przy ulicy Szyszkowej 10 w otoczeniu zieleni i bezpośrednim sąsiedztwie lasu, oferuje rzadko spotykane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

844 272 zł127,92 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

| nowa inwestycja, sprawdzony deweloper Oferta nowego domu w Piotrkowie Trybunalskim w budowie. Stan deweloperski. Dom parterowy o powierzchni całkowitej 127,92m2. Trzy sypialnie, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł382 m² 314,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Stwórz własną nadmorską willę w samym sercu Międzyzdrojów. Działka rod nr 446 na cenionym "osiedlu" rod Bursztyn, gdzie coraz więcej właścicieli realizuje swoje wizje domów całorocznych.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,60 m² 6 563,79 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Mapa Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż ofertę dwupokojowego mieszkania umiejscowionego na piątym piętrze w wysokim bloku. Budynek ustawiony prostopadle do Zbiegniewskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 097 zł52,31 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje nowy, luksusowy apartament przy ulicy Łódzkiej, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie-dzielnica Parkitka. 0% Prowizji - do.

Szczegóły ogłoszenia

276 085 zł35,40 m² 7 799 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,4 m , usytuowane na 1. piętrze w 4-piętrowym, ceglanym budynku z 1962 roku, stare Polesie - ul. Więckowskiego 91. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 320 000 zł1 100 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam do sprzedaży działkę gruntu komercyjną (własność) o powierzchni 1 100 mkw położoną we Wrocławiu na Psim Polu bezpośrednio przy ulicy Obornickiej. Obecnie nieruchomość zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł1 400 m² 328,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z nowego podziału w Adamowiźnie, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej. Symbol z planu 33.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 000 zł33,41 m² 12 780,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkania w zielonej części Gdańska - idealne miejsce dla osób ceniących spokój, bliskość natury oraz szybki dostęp do centrum miasta. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle platanowe W biestrzykowie ( Gm. Siechnice ) przy ul. Platanowej. To nowo budowane nowoczesne osiedle z pełną infrastrukturą, położone zaledwie 2km od granic Wrocławia, ok 500m. do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł1 500 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy powierzchnię 0,15 ha za kwotę 360 000 zł, położoną w rozwijającej się, zielonej dzielnicy Szczecina Skolwin. To miejsce, które łączy spokój natury z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł65,80 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania, które zaprojektujesz dokładnie pod siebie ? A może lokaty kapitału w miejscu, które nigdy nie traci na wartości ? Mamy przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł15 800 m² 25,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zielona przystań pod rekreację i turystykę - 1,58 ha w Redzie, ul. Wiklinowa Dwie siedliskowe działki z dostępem do terenów zielonych i wodnych - doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł84,94 m² 6 180,83 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Stalowej Woli przy Alei Jana Pawła II. Mieszkanie o powierzchni 85m, położone na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 000 m² 162,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Kombornia (gmina Korczyna), usytuowane na wzniesieniu z rozległą panoramą na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł6 060 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż dwie działki budowlane położone w Zalasewie przy ulicy Piknikowej. Działki w kształcie prostokąta o łącznych wymiarach 94m / 65m. Powierzchnia całkowita ok. 6060.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł61,12 m² 5 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Gryficach. Możliwość zamiany na kawalerkę lub 2 pokoje, gryfice, kamień Pomorski lub Trzebiatów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu 508 800.