dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 805 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 805 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Galileusza

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł300 m² 3 967 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 332 m²

Wstęp: przestronny dom wolnostojący na dużej działce - Gdańsk Osowa. Dla kogo?: -Dom dla rodziny -dla miłośników przestrzeni i ogrodu -dla tych, którzy chcą urządzić się od nowa we własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Legionowo

Legionowo,mazowieckie

980 000 zł140 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowe, funkcjonalne domy położone w uroczej miejscowości tuż przy granicy z Legionowem. Stan pełny deweloperski, wszystkie media miejskie, piec C.O. ogrodzenie, kostka brukowa, zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Jasień

Jasień,lubuskie

130 000 zł4 530 m² 28,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecamy do sprzedania działka inwestycyjna położona przy obwodnicy Jasienia o pow. 4530 m2. Z działki można bezpośrednio zjechać na obwodnicę. W pobliżu prąd i wodociągi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

449 000 zł58 m² 7 808,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie gdynia chylonia ul chylońska opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 57,5 m2 składa się z pokoju, sypialni, oddzielnej kuchni ( w której jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

452 000 zł42 m² 10 635,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bezpieczna transakcja! kompaktowowe mieszkanie dwupokojowe w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto/ Rataje w Poznaniu, blisko Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

315 117 zł32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha okolica, a jednocześnie - pełna infrastruktura w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hallera

Siechnice,dolnośląskie

575 685 zł58 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska w standardzie Premium Wyjątkowe, kameralne osiedle! Wyjątkowa inwestycja o wysokim standardzie, znajdująca się w Siechnicach ul. J. Hallera z doskonałym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Łąkowa

Kruszyn Krajeński,kujawsko-pomorskie

550 000 zł27 182 m² 20,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka rolna o powierzchni 2,7188 ha w miejscowości Kruszyn Krajeńskim przy ulicy Łąkowej(w pobliżu drogi S5) w gm. Białe Blota. .Działka ma kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

317 000 zł35 m² 9 031,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości Prestige Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o pow. 35.10 m2, zlokalizowanego na 2 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku na osiedlu Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Wrocław,dolnośląskie

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagajnikowa

Łódź,łódzkie

510 000 zł39 m² 13 202 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji przy ulicy Zagajnikowej 43. Posiada powierzchnię 38,63m2 i położone jest na czwartym piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Garby

Garby,wielkopolskie

1 350 000 zł212 m² 6 355,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 301 m²

Wiejskie powietrze zaledwie 15km od Starego Browaru, obietnica ciszy i bliskości natury. Obecny stan budynku to surowy otwarty. Bryła czeka na klienta, żeby dopasować do jego indywidualnych sugestii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Gdynia,pomorskie

404 900 zł33 m² 12 232,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Przytulna kawalerka z osobną kuchnią - idealna dla singla lub pod wynajem. Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnej kawalerki o powierzchni 39,70 m (33,10 m użytkowej),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Mierzyn,zachodniopomorskie

469 000 zł51 m² 9 252,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, o powierzchni 50,69 m2 położone w Mierzynie przy ul. Spółdzielców. Lokal składa się z dwóch pokojów z większego wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł54 m² 10 926 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Popowicach, ul Białowieska. Powierzchnia 54 mkw, na którą składają się: - trzy pokoje, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - wc. Z dwóch pokoi jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny dwulokalowy w Dobrej! W ciągu 2 minut dojdziesz do szkoły podstawowej i sklepu, jak i dojdziesz do przystanku autobusowego. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wierzbica

Wierzbica,mazowieckie

1 667 760 zł13 898 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 13 898 m2 zlokalizowana w Wierzbicy (gm. Serock). W odległości 12 km Zegrze, 19 km Legionowo. Teren z potencjałem inwestycyjnym. Działka płaska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Otolice

Otolice,łódzkie

790 000 zł300 m² 2 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:657 m²

Odkryj Swój Nowy Dom w Malowniczej Okolicy - Otolice pod Łowiczem Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu, który łączy nowoczesny design z urokiem natury. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Sarnów,śląskie

899 000 zł136 m² 6 610 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom Sarnów Domy na Leśnej to nowa inwestycja zlokalizowana w wyjątkowo atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Domy znajdują się w bliskim sąsiedztwie jezior Pogoria 3 i Pogoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zakole

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

2 407 000 zł4 814 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Trzy działki : nr 79,80 i 91, obręb 126, o łącznej powierzchni 4814 m2. Uzbrojone.Możliwe warunki zabudowy na budownictwo jednorodzinne, szeregowe,bliźniacze lub wolnostojące. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 358 000 zł138 m² 9 818,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 138,31 mkw., położony we Wrocławiu. Prezentowany do sprzedaży dom na parterze składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

613 030 zł60 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie, w bardzo dobrej cenie w spokojnej okolicy! Powierzchnia mieszkania: 60,16 m - Salon z aneksem kuchennym: 25,16 m - Sypialnia: 13,65 m - Pokój: 9,02.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Białoprądnicka

Kraków,małopolskie

2 499 000 zł125 m² 20 041,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Projekt sprzedawany przez biuro sprzedaży dewelopera. Zakup bez podatku pcc 2% oraz prowizji. Na sprzedaż nowoczesny projekt mieszkaniowy, usytuowany w dzielnicy Prądnik Biały, bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

280 000 zł52 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,5 m2, usytuowane w Zabrzu, przy ul. De Gaulle`a 55. Nieruchomość składa się z dwóch przestronnych pokoi, kuchni, dużego przedpokoju oraz osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

853 590 zł59 m² 14 549 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy - Mokotów. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

683 000 zł50 m² 13 638,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesna kawalerka z balkonem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Luboń

Luboń,wielkopolskie

147 213 zł15 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

# brak prowizji od kupującego # nie zwlekaj, pomogę wybrać najlepiej położony lokal eko park Luboń to innowacyjne osiedle składające z się z 5 budynków, które oferuje mieszkańcom wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zimowit

Rzeszów,podkarpackie

737 000 zł62 m² 11 887,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Witam Sprzedaż bez posrednika, oferta sprzedaży mieszkania w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul. Zimowit na osiedlu Zalesie. Nieruchomość w standradzie apartamentu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Międzylesie

Międzylesie,dolnośląskie

177 000 zł483 m² 366,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 169 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości gruntowej o powierzchni 1169 m2 zabudowanej budynkiem do przebudowy lub rozbiórki. Nieruchomość położona na wzniesieniu około 100 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sopot,pomorskie

759 000 zł39 m² 19 446,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

0% prowizji! Prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Mieszkanie (39,03 m2) 3 pokojowe w pełni wyposażone. Na początku marca zostało całkowicie odświeżone i jest gotowe dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

355 791 zł37 m² 9 652,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ziarnista

Poznań,wielkopolskie

499 999 zł39 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania z garderobą na poznańskich Winogradach. Bezpieczny zakup u dewelopera, bez pcc, bez prowizji! Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Borszewice Kościelne

Borszewice Kościelne,łódzkie

240 000 zł9 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i malowniczej okolicy: działka nr 632/6 o powierzchni 5000 m , Działka nr 632/5 o powierzchni 4000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizewiusza

Ełk,warmińsko-mazurskie

330 000 zł34 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,60 m2, położone na drugim piętrze, w samym centrum Ełku. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego lokum w centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

845 472 zł76 m² 11 104,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament na łódzkim Polesiu wykończony " pod klucz" - gotowy do zamieszkania od zaraz! Szukasz mieszkania łączącego komfort, nowoczesność i świetną lokalizację? Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna z linią brzegową Przyłęg

Przyłęg,lubuskie

1 200 000 zł217 600 m² 5,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem oferty jest prawie 22 ha teren rekreacyjny wokół dużego ponad 12,5 ha stawu otoczonego pięknym gęstym lasem. Miejsce idealne pod względem turystycznym i wypoczynkowym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dworcowa

Chludowo,wielkopolskie

301 750 zł1 207 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Invest Dom Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż działkę na sprzedaż w miejscowości Chludowo w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, gmina Suchy Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zwycięstwa

Poznań,wielkopolskie

600 000 zł53 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Witam, nazywam się , zajmuję się sprzedażą nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

850 000 zł47 m² 17 951,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Goldhouse oferuje do sprzedaży komfortowy lokal dwupokojowy o pow 47,35m2 w skład którego wchodzi salon z balkonem oraz z aneksem kuchennym , sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dynów

Dynów,podkarpackie

520 000 zł130 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 542 m²

W ofercie sprzedaży dom piętrowy gotowy do zamieszkania położony w gminie dynów na widokowej działce o powierzchni 20 ar. Działka świetnie zagospodarowana na której znajduje się dom.