dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 804 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 804 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana

Dzierżązna,łódzkie

164 780 zł1 498 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Dzierżązna w gm. Zgierz. Lokalizacja: dzierżązna ul. Zagajnikowa Działki są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 340 000 zł130 m² 10 307,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:142 m²

Kameralne osiedle obejmujące 8 segmentów, rozlokowanych w kompleksie dwóch eleganckich budynków. Domy w tej inwestycji to połączenie komfortu i doskonałej lokalizacji. Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

625 000 zł58 m² 10 775,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2,wysoki parter! Nowy, kameralny blok naatrakcyjnym i Zielonym Osiedlu. Idealne dla rodziny lub osób ceniących spokój ikomfort nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 018 050 zł62 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kameralne wille miejskie klimatyzacja W każdym apartamencie smart home (M.IN STEROWANIE OGRZEWANIEM, KLIMATYZACJĄ, ŻALUZJAMI) STACJE ŁADOWANIA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH KOMFORTOWE APARTAMENTY BLISKO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

495 000 zł42 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 42 m we Wrocławiu: - 2 pokoje z aneksem kuchennym i balkonem - budynek z 1966 roku - po termomodernizacji - wyremontowana klatka schodowa - nowa winda - monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

2 950 000 zł74 m² 39 773,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Wyjątkowy apartament W zabytkowej kamienicy W sercu warszawy Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 74 m w zabytkowej kamienicy z 1928 roku, zlokalizowanej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Złotno

Łódź,łódzkie

1 190 000 zł145 m² 8 206,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej inwestycji "złotno Harmony" przy ul. Złotno w Łodzi. To propozycja dla osób, które cenią sobie komfort, prestiż oraz bliskość do centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Federowicza

Kraków,małopolskie

834 024 zł55 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze trzykondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

530 604 zł41 m² 13 005 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz swojego pierwszego mieszkania, obejrzałeś już setki ogłoszeń, ale żadne nie skradło Twojego serca? Czujesz, że wciąż nie znalazłeś miejsca, w którym poczujesz się jak w domu?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Gliwicka

Bielsko-Biała,śląskie

220 000 zł1 648 m² 133,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka usługowo-budowlana w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Przeznaczenie w planie zagospodarowania to ur 07/08 - teren zabudowy usługowo-mieszkaniowy. Numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saperów

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Wrocław krzyki borek, dom wolnostojący 250 M2, działka 652 M2 - całość do remontu kapitalnego Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, poniemiecki (pół bliźniaka). Rok budowy około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ketlinga

Kraków,małopolskie

569 900 zł44 m² 13 011,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z antresolą na trzecim piętrze z balkonem. To mieszkanie jest idealne dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

668 999 zł44 m² 15 379,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

centrum/worcella/rynek/okazja!/toplokalizacja/po remoncie/42,5m2/2pok.! Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z garderobą i piwnicą Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokra

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł46 m² 13 274,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w czwartek po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,33 m2 z doskonałym rozkładem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ruś

Ruś,warmińsko-mazurskie

1 600 000 zł217 m² 7 373,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 101 m²

Dom w stanie deweloperskim. Zrobione jest: - elewacja, -okna plastikowe, -drzwi wejściowe, - brama garażowa segmentowa; - pokryty dachówką, - ocieplenie dachu termoizolacyjną pianą poliuretanową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wołyńska

Rzeszów,podkarpackie

449 500 zł31 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 31 m Rzeszów, ul. Wołyńska Przedstawiamy Państwu eleganckie mieszkanie zlokalizowane w zachodniej części Rzeszowa. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aroniowa

Rzeszów,podkarpackie

641 406 zł121 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Przestronne mieszkanie o powierzchni 121,02 m w stanie deweloperskim, dostępne od zaraz! Nieruchomość znajduje się w cichej, dobrze skomunikowanej okolicy, zapewniającej komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kryształowa

Banino,pomorskie

729 000 zł110 m² 6 627,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:264 m²

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu sprzedaż przytulnego domu w zabudowie szeregowej miejscowości Banino. Dom słoneczny i zadbany, posiadający wiele atutów. ** atuty: ** -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

611 998 zł58 m² 10 533,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja/premium/psi pole/poleska/piwnica/tanio/top/3pok/loggia! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi,- przedpokoju, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębowa

Wieliczka,małopolskie

466 364 zł38 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie znajduje się w nowocześnie zaprojektowanej inwestycji w Czarnochowicach. Inwestycja to 4 kameralne budynki mieszkalne, każdy zaledwie z 10 mieszkaniami. Wszystkie budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Kicin,wielkopolskie

468 000 zł1 280 m² 365,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana (1280 m2) w Kicinie (gm. Czerwonak), ok 11 km od Poznania. Numer ewidencyjny działki 116/1. Działka znajduje się w otoczeniu niskiej zabudowy domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona

Mstów,małopolskie

490 000 zł5 500 m² 89,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu działkę z panoramicznym widokiem na okolicę i Góry, położoną w miejscowości Mstów, gm. Jodłownik. Działka doskonale nadaje się do zamieszkania ( teren budowlano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śreniawitów

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł44 m² 12 386,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie spółdzielcze własnościowe, sprzedaż za gotówkę. Do remontu. Piętro 2 z 12. Komórka lokatorska. Blok z początku lat 80 - tych. Adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Izbica-Wieś

Izbica-Wieś,lubelskie

30 000 zł4 500 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam grunt rolny: izbica (woj. lubelskie, powiat krastystaw) działka nr 183 o pow. 049ha, cena 30 tys zł, oraz Kryniczki (woj. lubelskie, powiat krasnystaw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł20 m² 24 747 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka w świetnym punkcie komunikacyjnym, centralnego rejonu Warszawy. Metraż to 20m2 czyli idealna propozycja dla zabieganych i wygodnych, którzy chcą być w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł53 m² 11 748,10 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Z przyjemnością zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą rozkładowego mieszkania do remontu, położonego tuż przy Metro Natolin. Okolica gwarantuje wygodny dostęp do usług oraz środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malmeda Icchoka

Białystok,podlaskie

515 000 zł46 m² 11 195,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

*** 2 pokoje *** ścisłe centrum *** *** ulica malmeda *** *** wyposażone *** Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w ścisłym centrum Białegostoku na ulicy Malmeda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Poznań,wielkopolskie

649 999 zł50 m² 13 060,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralne osiedle, niska zabudowa, willowa okolica nowoczesna inwestycja w atrakcyjnej lokalizacji jeziora maltańskiego - z dala od zgiełku centrum, ale w wygodnym i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

621 330 zł45 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Oferta od dewelopera Bez prowizji i podatku pcc. Bardzo funkcjonalne M2 z dużym (84,22 m2) ogródkiem, zlokalizowane w Śródmieściu Katowic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Kielce

Kielce,świętokrzyskie

12 000 zł320 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rod, z budynkiem murowanym do własnej aranżacji. Prezentowana działka, mieści się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł85 m² 10 022 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 85 m2, posadowiony na działce ok.300m2. lokal nr.2 Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w świetnej lokalizacji na osiedlu Południe o powierzchni 61 m2 na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Struga

Łódź,łódzkie

487 476 zł49 m² 9 849,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Urokliwe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,49 m2 na I piętrze z balkonem. Kup mieszkanie - odbierz je od razu! Gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Kraków,małopolskie

496 861 zł26 m² 18 849,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

System wpłat 20%/80% ( teraz płacisz 147 126 pln, resztę po zakończeniu budowy) Możliwość odliczenia 23%vat! Apartament w centrum Krakowa Mieszkanie w 7-mio piętrowym bloku, oddalone od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

439 000 zł3 145 m² 139,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjnie położoną działkę inwestycyjno-budowlaną o powierzchni całkowitej 3145 m2 , zlokalizowaną na osiedlu Kazimierza Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

795 500 zł64 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji brak 2%pcc kraków - mistrzejowice wysoki standard we speak english Przedmiotem sprzedaży jest 3 -pokojowe mieszkanie usytuowane na 5/8 piętrze o metrażu 63.64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Kraków,małopolskie

641 851 zł26 m² 24 358,70 zł/m²

 

Piętro:1/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

14-piętrowa inwestycja w sercu Krakowa. 10 min od ścisłego centrum miasta. Nowa inwestycja premium! Cechą charakterystyczną inwestycji jest przywrócenie blasku historycznym budynkom poprzemysłowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł197 m² 7 563,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:506 m²

Wrocław krzyki, borek, okolica karkonoskiej, dom wolnostojący, działka 506 M2 Budynek w stanie surowym, który mimo upływu lat zachował dobrą kondycję. Jest stabilny, bez istotnych oznak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Łódź

Łódź,łódzkie

258 900 zł26 m² 9 957,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mega oferty rabatowe na dni otwarte! Szczegóły pod numerem telefonu! Kontakt możliwy 6 dni w tygodniu między 8-20. Zamieszkaj wśród zieleni w pobliżu Parku na Zdrowiu, w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł58 m² 9 058,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Eagles Estate oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długosza