dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

2 950 000 zł321 m² 9 190,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 356 m²

Przedstawiam Państwu wolnostojący komfortowy 5 pokojowy dom na dużej zagospodarowanej działce z pięknym ogrodem. Preferowany zakup z przyległą działką 444 m2. Cena do uzgodnienia. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Białystok,podlaskie

660 450 zł56 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferta wyłącznie W naszym biurze - zapraszamy do współpracy Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

436 546 zł37 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

oraz podatku pcc 2%. Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! Idealne pod inwestycję, mieszkanie 2-pokojowe w nowopowstającym apartamentowcu! Rabat 22%! Powierzchnia lokalu: 36,58 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nowosławkowska

Wołomin,mazowieckie

850 000 zł832 m² 1 021,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja: wołomin, ul. Nowosławkowska Opis: na sprzedaż działka o powierzchni 832 m w Wołominie, zlokalizowana przy ul. Nowosławkowskiej, tuż obok stacji pkp Wołomin. Doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrzyńska

Łódź,łódzkie

396 211 zł42 m² 9 380 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera! Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,24 m . Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Łódź - Polesie. 0% pcc 0% Prowizji Niski koszt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł26 m² 9 726,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler poleca serdecznie atrakcyjną ofertę mieszkania na sprzedaż. Funkcjonalny rozkład oraz nowoczesne wykończenie sprawia, że obok tej oferty nie można przejść obojętnie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielonogórska

Nowa Sól,lubuskie

799 000 zł240 m² 3 329,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:574 m²

EN biuro nieruchomości przedstawia urokliwy dom na sprzedaż gotowy do zamieszkania! Twój dom wolnostojący z garażem w bryle budynku oraz z zagospodarowanym ogrodem czeka na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

1 036 000 zł76 m² 13 631,60 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mikato Inwestycja w sercu miasta Katowic. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Nowoczesny budynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym miejskim parterem, wygodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybaki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

564 675 zł75 m² 7 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam mieszkanie 75m 2 , jest to mieszkanie należące do inwestycji na ul. Rybaki , która zakończy się w 4 kwartale 2023roku. Mieszkanie składa się z przestronny salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wiślana

Słubice,mazowieckie

1 990 000 zł168 m² 11 845,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:6 971 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom bezpośrednio Sprzedam dom ukończony w 2023 roku, położony w Słubicach gm. Słubice, woj. mazowieckie , na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

640 000 zł68 m² 9 460,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wzgórze wolności, ul. Ujejskiego Prezentuję Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

507 501 zł55 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 54,57 m2, znajdujące się na parterze nowo powstającego, ośmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Legionowa

Dąbrowica,lubelskie

249 000 zł1 350 m² 184,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu interesujące działki budowlane , zlokalizowane w miejscowości Dąbrowica , w gminie Jastków. Grunty usytuowane w pierwszej i drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 250 000 zł92 m² 13 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:149 m²

Oferuję na sprzedaż skrajny segment na kameralnym osiedlu w dzielnicy Warszewo w Szczecinie. Powierzchnia domu wynosi 94 m i obejmuje dwie kondygnacje: i Poziom: 30 metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

564 176 zł38 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

38,12m2 | 2 pokoje + loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabczaka

Kraków,małopolskie

1 149 000 zł78 m² 14 730,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie o metrażu 78 m2 w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Krowodrza / Prądnik Biały w Krakowie. Cena: 1 149 000 zł za mieszkanie + 50 000 zł za każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

645 000 zł56 m² 11 452,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Prezentujemy Państwu do sprzedaży stylowe mieszkanie 3-pokojowe, położone na piątym piętrze w wieżowcu przy ul. Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sielawy

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł44 m² 12 160,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji Bez pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! dodatkowo - poddasze przynależna do mieszkania - dodatkowa przestrzeń do przechowywania Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

831 000 zł45 m² 18 598,90 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,68m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żernicka

Wrocław,dolnośląskie

1 780 000 zł112 m² 15 907 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:422 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż komfortowy i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111,9 m2, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Złotnickiego, na działce 422.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Pułtusk

Pułtusk,mazowieckie

820 000 zł250 m² 3 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:497 m²

Do sprzedaży dom (skrajny) w zabudowie szeregowej z prowadzoną działalnością gospodarczą (kwiaciarnią) w pobliżu cmentarza oraz kościoła. Mam przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Czeszów

Czeszów,dolnośląskie

323 106 zł7 693 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż idalna działka dla osób, które poszukują ciszy i spokoju oraz nie chcą mieć sąsiadów za płotem. Działka w obecnym mpzp funkcjonuje jako łąka, ale w przyjętym już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kowalczewskiego

Kielce,świętokrzyskie

399 000 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż mieszkanie 53,2m2 na ul. Kowalczewskiego, os Ślichowice. Mieszkanie na 3 piętrze w 7 piętrowym bloku. Mieszkanie bez piecyka gazowego! ciepła woda z sieci Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komeńskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

209 000 zł39 m² 5 401,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, witoszewo, ulica komeńskiego, 2 pokoje, parter, piwnica, do remontu. Wgn - nieruchomości biuro w Elblągu poleca w dniu dzisiejszym na sprzedaż mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korytów

Korytów,mazowieckie

699 000 zł86 m² 8 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Przedsprzedaż! Nowe osiedle Domów parterowych ok. 85 m2. Przedstawiam do sprzedaży bardzo ładny Dom w stanie Deweloperskim w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 85m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szafirowa

Kraków,małopolskie

930 000 zł67 m² 13 964 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Prądnik Biały to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój, jednocześnie nie rezygnując z atutów życia w mieście. Dzięki bliskości uczelni, nowej trasy tramwajowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

886 000 zł49 m² 18 081,60 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje! słoneczne mieszkanie na bratysławskiej! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Bratysławskiej, w dzielnicy Krowodrza Górka. W pobliżu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Stare Babice

Stare Babice,mazowieckie

1 762 730 zł174 m² 10 102,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Na sprzedaż przestronny segment z garażem i ogrodem w Starych Babicach o pow. całkowitej 147,49 m2 na kameralnym osiedlu budynków w zabudowie szeregowej w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żegrze

Poznań,wielkopolskie

642 072 zł65 m² 9 899,35 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz ustawnego, w dobrej lokalizacji, nowego mieszkania? zapraszam - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji - obsługa kredytowa Nowopowstające osiedle na Ratajach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona

Blachownia,śląskie

68 500 zł2 247 m² 30,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: duża działka budowlano-rolna w Blachowni, ul. Piastów Oferujemy Państwu dużą działkę budowlano-rolną zlokalizowaną w malowniczym zakątku Blachowni , przy ul. Piastów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Żelechów

Żelechów,mazowieckie

1 699 000 zł169 m² 10 053 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom Parterowy w otulinie lasu. Przedstawiamy do sprzedaży dom parterowy o pow. ok.169 m 2 , posadowiony na działce o pow. 1000 m 2 , zlokalizowany w Żelechowie. Oferowany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

860 000 zł50 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Cechy nieruchomości: sprzedam świeżo po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchnie 50,2m2 na Saskiej Kępie przy ul. Międzynarodowej 32/34a Mieszkanie składa się z : - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Freislera

Nowy Sącz,małopolskie

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 3 - pokojowe, komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,13 m2, usytuowane na I piętrze, niskiego czteropiętrowego bloku, zlokalizowane na spokojnym, pełnym zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

930 000 zł60 m² 15 374 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje z osobną kuchnią | mieszkanie nad reką | super widok z zachodami słońca w salonie | ładnie wykończone Rejon ulicy Kleczkowskiej we Wrocławiu to atrakcyjna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

336 600 zł30 m² 11 348,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0 % prowizji Brak pcc nowa cena- kawalerka z opcją wydzielenia sypialni! Wysokie sufity- ponad 3 metry Dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego zaledwie 3 minuty spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Katowice

Katowice,śląskie

448 035 zł43 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły:. Bez prowizji i podatku pcc. Bardzo funkcjonalne M2 znajdujące się na parterze 6-piętrowego budynku z windą w inwestycji, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobra

Dobra,zachodniopomorskie

645 000 zł1 425 m² 452,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka W dobrej na osiedlu sąsiadującym Z lasem I domami tylko wolnostoąjcymi Działka ma powierzchni 1425m2. Dojazd do osiedla drogą gminną polbrukową z latarniami. Zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zaborówek

Zaborówek,mazowieckie

220 000 zł800 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentowana nieruchomość to ciekawa propozycja dla osób, które szukają niedużej foremnej działki pod budowę domu w spokojnym sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Oferta znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mierzyn,zachodniopomorskie

499 000 zł64 m² 7 784,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Mierzynie przy ul. Grafitowej. Nieruchomość znajduje się na II-piętrze bloku z 2003 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

718 000 zł32 m² 23 933,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Warszawa, w dzielnicy Śródmieście. W sąsiedztwie znajdują się: osiedle domów wielorodzinnych, obiekty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

890 000 zł76 m² 11 780,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

890 000 zł | sprzedaż | 75,5 m2 | 3 pokoje | piaseczno I aleja kalin Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,55 m2, usytuowane na drugim piętrze budynku.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij