dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 794 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 794 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Zgierska

Emilia,łódzkie

264 605 zł3 113 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3113m2 zlokalizowana jest w miejscowości Emilia (woj. Łódzkie, powiat Zgierski, gmina Zgierz), przy głównej drodze( dojazd drogą utwardzoną). Okolica jest zalesiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

446 862 zł54 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Biura stoprocent Nieruchomości nowo powstającą inwestycja w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu położonym w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żegiestowska

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł33 m² 15 644,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w celach inwestycyjnych na południu Wrocławia? Zadzwoń, napisz, to oferta dla Ciebie! Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie z balkonem - Wrocław, ul. Żegiestowska (gaj/krzyki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Kraków,małopolskie

987 536 zł80 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna tylko w naszym biurze! oraz pcc! Numer apartamentu: 21b mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament w inwestycji Cechowa Park przy ul. Cechowej. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

808 442 zł58 m² 13 938,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

57,85m2 | 3 pokoje + 2x Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do kolejki skm Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

544 999 zł50 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc termin oddania - styczeń 2026 Na sprzedaż atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na poznańskich winogradach! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyńca

Poznań,wielkopolskie

737 420 zł66 m² 11 149,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jestem opiekunem klienta, wyszukam i zaprezentuję interesujące Ciebie inwestycje. Ponad 40 inwestycji w Poznaniu - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Oferta, którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemena

Gdynia,pomorskie

967 000 zł60 m² 16 252,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament 3-pokojowy w Gdyni Chwarzno-Wiczlino, osiedle Fort Forest Przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego, całkowicie nowego apartamentu o powierzchni 59,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sopot

Sopot,pomorskie

1 149 000 zł64 m² 17 813,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie 4-pokojowe w Sopocie Dolnym blisko plaży. Na sprzedaż oryginalne mieszkanie, położone w malowniczej, spokojnej i najbardziej prestiżowej dzielnicy - Sopot Dolny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Luboń

Luboń,wielkopolskie

478 940 zł68 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji dla kupującego! Chcesz prowadzić biznes w centrum rozwijającego się miasta? Idealnie trafiłeś! Posiadamy lokale od 25m2 do niemal 450m2! Ogłoszenie dotyczy lokalu 106,23m2 - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słoneczna

Katowice,śląskie

719 550 zł74 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ostatnie mieszkania- do odbioru jeszcze w tym roku! Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz podatku pcc 2%. Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krzyżowice

Krzyżowice,dolnośląskie

865 000 zł105 m² 8 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:297 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Inwestycja w miejscowości Krzyżowice w gminie Kobierzyce to miejsce, które charakteryzuje cisza i spokój. Warto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

999 900 zł88 m² 11 392,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 87,77 m2 położone w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Posiadam w ofercie całą inwestycję - różne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kosmowska

Borzęcin Mały,mazowieckie

380 000 zł950 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w miejscowości Myszczyn na granicy Borzęcina Małego w trzeciej linii zabudowy od ulicy Krótkiej. Powierzchnia działki 950 metrów wymiary 28x32 prąd przy działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł41 m² 9 699,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe z własnym ogródkiem oraz miejscem postojowym. Mieszkanie bezczynszowe. Nieruchomość do własnej aranżacji. Sprzedaż bez podatku pcc oraz prowizji. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kleszczów

Kleszczów,śląskie

320 000 zł900 m² 355,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka w cichej i spokojnej okolicy w Kleszczowie, niecałe 15 km od centrum Gliwic. Do sprzedania mamy działkę budowlaną o powierzchni 900 m2, położoną w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bezrzecze,zachodniopomorskie

730 000 zł82 m² 8 957,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

-rezerwacja- na sprzedaż 3 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 120 m2, a użytkowej 81,5 m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku z 1998 roku na Bezrzeczu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowskiego

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł37 m² 15 946 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż kawalerka z oddzielną widną kuchnią. Salon 22,4 m , kuchnia 5,9 m , łazienka z wc 3,2 m , przedpokój i korytarzyk 5,2 m , balkonik około 1,3 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł50 m² 12 114,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Zapraszamy do zapoznania się z promocyjną ofertą sprzedaży nowoczesnego i komfortowego mieszkania, idealnego dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Bielsko-Biała,śląskie

419 000 zł56 m² 7 508,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż bardzo jasne I słoneczne 3 pokojowe mieszkanie na górnym przedmieściu. Nieruchomość zlokalizowana jest W niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

475 000 zł70 m² 6 779,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego mieszkania, usytuowanego w niskim, kameralnym bloku na zielonym Osiedlu Pomorskim. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

621 000 zł42 m² 14 856,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Graniczna

Gaszowice,śląskie

392 000 zł2 546 m² 153,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prowizja 0% - wynagrodzenie naszej firmy pokrywa w całości właściciel nieruchomości Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

702 000 zł45 m² 15 531 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż w wyjątkowej inwestycji! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Cena: 702 000 pln Powierzchnia: 45,20 m Cena za m : 15 530,97 pln Piętro: 3/5 Rok budowy: 2026.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

572 295 zł65 m² 8 740 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! nowe mieszkanie W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

318 000 zł43 m² 7 395,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Makler poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Szewederowo ,o powierzchni 43,4m2. Atuty nieruchomości: przedpokój z zabudową i szafą łazienka po remoncie okna plastikowe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

941 800 zł75 m² 12 552,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do kontaktu 4 pokojowy apartament w spokojnej lokalizacji. Zaledwie 5 kilometrów od centrum Poznania. W cenie apartamentu: 2 miejsca parkingowe dla samochodów. 2 miejsca parkingowe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Lublin

Lublin,lubelskie

769 999 zł66 m² 11 670,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Okazja! bez prowizji! unikatowe mieszkanie! lublin - sławin - zielone wzgórze! Na sprzedaż unikatowe 4 pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku 5 piętrowym. Klatka zabezpieczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

549 206 zł40 m² 13 799,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Witam serdecznie, ? na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, księże Wielkie. To osiedle tworzone z myślą o najlepszym wykorzystaniu przyrody wokół?. Wśród dostojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł48 m² 12 355,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja rabat ograniczony czasowo Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem w najlepszej lokalizacji | wysoki standard inwestycji Zakup bezpośrednio bez żadnych dodatkowych kosztów - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona Smolnik

Smolnik,wielkopolskie

99 000 zł6 000 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki położonej w miejscowości Smólnik, gmina Krzymów, powiat koniński Działka o powierzchni 6000m2 ma regularny kształt 19m x 316m i płaskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lublin,lubelskie

589 000 zł49 m² 11 935,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowo wykończone, pachnące świeżością mieszkanie przy ul. Obrońców Lublina! Mieszkanie o powierzchni 49.35m2 składa się: - salonu z aneksem kuchennym; - sypialni; - pokoju; - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stawna

Cerekwica,wielkopolskie

799 900 zł116 m² 6 895,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 231 m²

Cerekwica 5 pokoi Bliźniak Duże działki Piękny widok dla biura nieruchomości. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w podpoznańskiej Cerekwicy, gmina Rokietnica, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

434 000 zł29 m² 14 965,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mikato Inwestycja w sercu miasta Katowic. Brak podatku pcc. Zakup bezprowizyjny. Nowoczesny budynek, złożony z trzech kaskadowych tarasowców z otwartym miejskim parterem, wygodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoczowska

Poznań,wielkopolskie

732 864 zł61 m² 11 990,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Absolutnie wyjątkowe mieszkanie 3 pokojowe, z wyjściem na prywatny taras na dachu! Klucze do odbioru wrzesień 2025! - zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji - 0% podatku pcc Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 080 000 zł98 m² 10 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Bardzo ekologiczny i ekonomiczny dom w utrzymaniu. Pompa ciepła z ogrzewaniem podłogowym, panele fotowoltaiczne, odzysk wody deszczowej, zdalne sterowanie roletami i ogrzewaniem - to.