dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 789 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 789 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Czaplinek

Czaplinek,mazowieckie

1 950 000 zł258 m² 7 558 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 139 m²

Oferujemy na na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w Czaplinku w odległości ok 6 km od stacji pkp Czachówek Południowy. Bardzo zadbany dom sprzedawany jest z całym jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Rolna

Tarnowo Podgórne,wielkopolskie

695 000 zł100 m² 6 939,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 122 m²

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

770 000 zł56 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

2 pokoje na podgórzu duchackim! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Tuchowska. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Cyryla i Metodego

Warszawa,mazowieckie

100 000 zł18 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany 18m2 przy ul.Cyryla i Metodego 1 Garaż może służyć zarówno jako miejsce do trzymania samochodu / motocykla, jak i jako magazyn. Ulica jest bardzo bezpieczna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

930 000 zł128 m² 7 265,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Oferta tylko U nas! oferta sprzedaży domu bliźniaczego, położonego W bardzo atrakcyjnej części szczecina - dzielnica świerczewo. Dom został wybudowany w 1983roku, na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krzesimów

Krzesimów,lubelskie

160 000 zł1 500 m² 106,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu przestronne działki budowlane o powierzchni 1500 m , położone w malowniczej, spokojnej miejscowości Krzesimów , w gminie Mełgiew. Są to nieruchomości idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł81 m² 16 974,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w budynku otoczonym zielenią. Mieszkanie bardzo ciche, jasne okna na trzy strony: południe, wschód i zachod. Pokoje ustawne, na podłodze jest parkiet jesionowy. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

330 000 zł45 m² 7 310,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie z ciekawym układem pomieszczeń przeznaczone do własnej aranżacji, zlokalizowane przy ulicy Ogrodowej. Na powierzchni 45m2 rozmieszczono: - sypialnia - sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

521 700 zł59 m² 8 857,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Hallerczyków

Dąbrowa Górnicza,śląskie

599 000 zł83 m² 7 225,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Pracujemy również w weekendy! Zadzwoń lub napisz smsa. Kupujący nie płaci prowizcji Rozkład domu: parter: duży wiatrołap, w korytarzu miejsce na szafę w zabudowie salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ukośna

Bramki,mazowieckie

215 000 zł1 000 m² 215 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: bramki, ul. Ukośna (gm. Błonie, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie) przeznaczenie: działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp) gminy Błonie. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Manifestu Połanieckiego

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł48 m² 14 421,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu mieszkanie w samym centrum Gdańska -dzielnicy Wrzeszcz. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

541 512 zł59 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 58,86 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze nowo powstającego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Borowikowa

Powązki,mazowieckie

335 000 zł1 550 m² 216,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana wchodząca w skład większego kompleksu, położona w miejscowości Powązki (gmina Leszno, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie). Nieruchomość przylega do wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Pisz

Pisz,warmińsko-mazurskie

359 000 zł1 520 m² 236,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Bardzo perspektywiczna osada nad jeziorem "roś"! Oferujemy Państwu wyjątkową działkę położoną w kameralnym miejscu, na początku Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Chorzów

Chorzów,śląskie

486 477 zł57 m² 8 645,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie współpracujemy Z pośrednikami- brak pcc i prowizji już gotowe: najmniejszy apartament 4-pokojowy z dwoma łazienkami oraz dużym balkonem na chwile prywatnego relaksu!-narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

930 000 zł124 m² 7 469,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:585 m²

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łowczów

Łowczów,małopolskie

199 000 zł27 000 m² 7,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Siedlisko 2,7 ha W malowniczym, zacisznym I widokowym miejscu na terenie pogórza ciężkowickiego! Siedlisko znajduję się na dużej 2,7 ha działce położonej na wzniesieniu otoczonej lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Stefki

Wrocław,dolnośląskie

1 299 999 zł90 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Opiekun Oferty tel. Mieszkanie w budynku szeregowym z dużym tarasem. Jasne, przytulne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 90 m2. Otoczenie nieruchomości: doskonała lokalizacja osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

995 000 zł169 m² 5 887,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:169 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w układzie szeregowym. Lokalizacja zapewnia dostępd do pełnej bazy handlowo-usługowej, w pobliżu sklepy lokalne, Lidl, biedornka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł89 m² 11 238,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie 5-pokojowe o powierzchni 88,89m2 z ogrodem 30m2 i tarasem 9m2! Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu budynków w zabudowie w stylu willi miejskich, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

3 105 750 zł97 m² 32 018 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

- zakup bezpośrednio od Dewelopera - Bez prowizji % - zwolnione z podatku pcc Lokalizacja: wola, warszawa Planowane oddanie do użytku: IV kwartał 2026 r. Zapraszam do zakupu wyjątkowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Kutno,łódzkie

1 249 000 zł260 m² 4 803,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 172 m²

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż dom w samym centrum Kutna przy ul. Staszica 11. Dom o powierzchni 260 m2, w tym 235 m2 powierzchni użytkowej, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytomska

Siemianowice Śląskie,śląskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Sprzedam mieszkanie w Siemianowicach Śląskich. - 3 pokoje - dodatkowe pomieszczenie gospodarcze/ spiżarnia - ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzacja - powierzchnia mieszkania to 64 mkw - generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł41 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł34 m² 15 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

1-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu, o pow. 34 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1959 r. Mieszkanie rozkładowe, jednostronne (zachód) w stanie do lekkiego remontu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Powązkowska

Warszawa,mazowieckie

1 810 000 zł121 m² 14 958,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu duże dwupoziomowe mieszkanie w sąsiedztwie Fortu Bema przy ul. Powązkowskiej w Warszawie. Opis: przestronne mieszkanie o powierzchni 121 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ociepki

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowość na rynku deweloperskim! Szukasz zamiennika mieszkania? Własny nie za duży ogród ? Cisza ? Spokój ? Otwarta przestrzeń jednocześnie z własnym kącikiem dla każdego członka rodziny? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Cegielniana

Nidzica,warmińsko-mazurskie

249 000 zł120 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Opis Mamy to! Pojawiła się odpowiedź na produkt deficytowy, jakim stały się ostatnio- duże działki W mieście! A, że przeciwieństwem deficytu jest obfitość to sprzedajemy cały pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

346 500 zł28 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloperskie mieszkania lublin Apartamenty o najwyższym współczynniku atrakcyjności dla nietuzinkowych i wymagających osób. Bez prowizji biura nieruchomości oraz bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

591 000 zł46 m² 12 847,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jasne, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46 m2 z loggią , położone w bliskiej odległości od Ronda Żegrze. Wyjątkowa nieruchomość! taras na 18 pietrze Z widokime na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

990 000 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie (80m2) z garderobą oraz ponad 60-cio metrowym tarasem na czwartym piętrze w nowym (2023 r) budynku w Centrum blisko Kanału Bydgoskiego. Gotowe do odbioru mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

1 070 000 zł62 m² 17 283,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie trzypokojowe na sprzedaż przy ulicy Koszykarskiej w Krakowie, zlokalizowane jest w jednej z dynamicznie rozwijających się dzielnic miasta. Ulica Koszykarska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

699 000 zł39 m² 17 978,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Bezprowizyjna! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem w sercu Krakowa, przy ulicy Wybickiego! Znajduje się ono na parterze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hasa

Łódź,łódzkie

705 636 zł44 m² 16 181 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż najlepsze mieszkanie w inwestycji "flow" na najdroższej działce sprzedanej w Łodzi. Świetna lokata kapitału oraz najlepsza lokalizacja pod wynajem długo i krótkoterminowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

525 000 zł71 m² 7 394,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - os. Barwinek Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 71 m, zlokalizowane na Parterze w IV-piętrowym budynku na osiedlu Barwinek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tarnów,małopolskie

374 000 zł49 m² 7 632,65 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowego 2 -pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m 2 położonego w Tarnowie na ulicy Marynarki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Tyniec Mały

Tyniec Mały,dolnośląskie

1 690 000 zł165 m² 10 242,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:451 m²

Tyniec mały, okolica bielan, komfortowy dom W zabudowie bliźniaczej 2008 R. Działka 451 M2 polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zalbki

Zalbki,warmińsko-mazurskie

320 000 zł3 990 m² 80,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana nr 27/2 ( w planie przestrzennym pod zabudowę jednorodzinną ).Bardzo blisko jeziora Wadąg. Cena: 80,-zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

561 334 zł27 m² 20 427 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Apartament 1 pokojowy położony na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w najlepszej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł52 m² 13 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 52,38 m2, mieszczące się na osiedlu stanowiącym zespół nowoczesnych budynków usytuowanych na gdańskim Jasieniu. Doskonała lokalizacja.