dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 689 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 689 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Wola Więcławska

Wola Więcławska,małopolskie

655 000 zł73 m² 8 972,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

A1 Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie położone na parterze w nowoczesnej inwestycji w gminie Iwanowice. Apartament o powierzchni 73 m2 plus 142m2 ogród. Wysoki standard i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

869 000 zł84 m² 10 372,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta dla osób chcących zamieszkać w bliskiej odległość centrum miasta. Idealne mieszkanie dla rodziny, 4-pokojowe o powierzchni 83,78 m2, usytuowane na I piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gnaty-Lewiski

Gnaty-Lewiski,mazowieckie

137 000 zł1 900 m² 72,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferuję na sprzedaż dwie działki w malowniczej gminie Winnica, położonej w strefie Nasielsko-Karniewskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Istnieje możliwość zakupu pojedynczej działki lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książenice

Książenice,mazowieckie

1 749 900 zł167 m² 10 478 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom wolnostojący z 2020r, o powierzchni ok. 166 m2, usytuowany w Książenicach, posadowiony na przestronnej działce o powierzchni ok.1500 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kościuszki

Rozprza,łódzkie

890 000 zł160 m² 5 562,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Witam, na sprzedaż dom typu siedlisko wraz z działką rolną o powierzchni 0,82ha. Dom jest wolnostojący murowany, dwukondygnacyjny, parter plus poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

967 871 zł84 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jeden Z ostatnich lokali W inwestycji, gotowy do odbioru bez prowizji zakup bezpośrednio od dewelopera istnieje możliwość wykończenia pod klucz Czteropokojowe mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czernica

Czernica,dolnośląskie

750 000 zł119 m² 6 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bez prowizji! bez pcc l zakup od dewelopera! Gorąco polecam dom wolnostojący położony w miejscowości Czernica Dom o pow 119 mkw składa się z: parter: - komunikacja 9,66 mkw - salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Samociążek

Samociążek,kujawsko-pomorskie

240 000 zł3 061 m² 78,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cenisz sobie przestrzeń, spokój i bliskość natury? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Sprzedajemy urokliwą działkę o powierzchni 3061m2 w malowniczym Samociążku, gmina Koronowo. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

949 000 zł137 m² 6 927,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Makler Nieruchomości z przyjemnością poleca na sprzedaż wygodny dwupoziomowy apartament: powierzchnia : ok. 137 m Lokalizacja : Osiedle Górzyskowo, świetnie skomunikowane z miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

990 000 zł140 m² 7 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nieruchomość Piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 140 m2 z garażem oraz tarasem, położony w Szczęsnem pod Grodziskiem Maz. Parter - duży salon z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł91 m² 12 023,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 992 m²

Opis inwestycji Jeśli szukalibyśmy jednego słowa, które określi tę inwestycję, to byłoby to: kameralnie. Kameralnie, bo nie w centrum, a jednak 6 km od wrocławskiego rynku. Kameralnie, bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

938 000 zł56 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 5 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na Bielanach. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Na powierzchnię mieszkania składa się: -2 pokoje: salon 16,3m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łódź,łódzkie

510 000 zł37 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy eleganckie mieszkanie, które łączy luksus, bezpieczeństwo i komfort codziennego życia. Zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu, które zapewnia spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł57 m² 15 884,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie w nowym budynku (2020) niedaleko pkp Ursus. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym ok. 24 m2 (lodówka, kuchenka, piekarnik, zmywarka) sypialnia ok. 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

540 000 zł64 m² 8 428,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania z trzema pokojami, zlokalizowanego we Wrzosowie. Mieszkanie o powierzchni 64,07 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 221 347 zł123 m² 9 898,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Szukasz alternatywy dla mieszkania, która zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 5-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł33 m² 10 543,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Makler poleca! Na sprzedaż,nowoczesne mieszkanie w Nowym Fordonie ,o powierzchni 32,78 m2,na niskim parterze z własnym ogródkiem. Mieszkanie w pełni wykończone.Kuchnia otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł52 m² 8 942,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

For english please call or leave an inquiry Mieszkanie dwupokojowe na parterze w kamienicy przy ul. Kaszubskiej we Wrocławiu. Kamienica w trakcie pełnej rewitalizacji, łącznie z instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

899 900 zł83 m² 10 851,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu. 5 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji Poznania. Promocja cenowa - oferta ograniczona czasowo! Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak prowizji. Bez podatku pcc. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

1 020 000 zł148 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż - centrum piaseczna - 148m2. Parter. Jednopoziomowe. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń. 5 pokoi. 2 łazienki. Do wykończenia. Wszystkie media miejskie. Apartamentowiec. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

582 934 zł37 m² 15 721 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w Gdańsku- dzielnicy Siedlce. Posiadamy w sprzedaży 2 budynki z ponad 200 lokalami mieszkalnymi w stanie deweloperskim, od 1 do 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Legnica,dolnośląskie

437 000 zł65 m² 6 723,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Lokalizacja: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy w doskonałej lokalizacji - blisko zarówno Parku Miejskiego i Centrum Miasta. Opis nieruchomości: mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Wałbrzych,dolnośląskie

309 000 zł42 m² 7 339,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Kasztelańskiej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnia zdrowia, szkoła nr 21. Zadbana klatka schodowa, spokojne sąsiedztwo. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

731 800 zł48 m² 15 201,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

1 200 000 zł160 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 157 m²

Biała Posesja oferuje do sprzedaży w Lisim Ogonie dom o powierzchni 140 m2 z poddaszem użytkowym, usytuowany na działce o pow. 1157 m2. Dom wybudowany w 2022r. według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w budynku z 2000 roku w prawie samym centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 5. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

679 000 zł57 m² 11 954,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży komfortowe, gotowe do wprowadzenia trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na piątym piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przedwiośnie

Stargard,zachodniopomorskie

409 000 zł77 m² 5 311,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe o pow. użytkowej 67 m2, położone na Os. Letnim w Stargardzie. Lokal jest położony na III piętrze niskiego bloku i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Złotych Piasków

Antoninów,mazowieckie

413 100 zł1 377 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1377 m2, znajdującą się w miejscowości Antoninów, w niewielkiej odległości od Piaseczna, w otulinie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

606 000 zł38 m² 15 976,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klient Nowoczesne mieszkanie - Gdańsk Śródmieście Szukasz czegoś w innym rozmiarze? Nie pasuje Ci piętro? A może strona świata? W naszej ofercie znajdują się wszystkie pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Szkolna

Sławutowo,pomorskie

160 000 zł1 165 m² 137,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1165 m2 w miejscowości Sławutowo, położona przy ul. Szkolnej Szczegóły działki: numer działki: 38/10 Powierzchnia: 1165m2 Kształt: prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

279 999 zł63 m² 4 423,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne. Mieszkanie dwustronne 3-pokojowe do remontu, w centrum os. Kopernik. Oddzielna kuchnia z oknem. Okna pcv. Osobna toaleta. Balon + piwnica. W przedpokoju znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

403 075 zł35 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis nieruchomości Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, blisko natury, a jednocześnie z łatwym dostępem do miasta? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 790 000 zł156 m² 11 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:906 m²

Urokliwy dom z zadbanym ogrodem w Międzyborowie. Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej okolicy? Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla Ciebie! Dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

581 274 zł45 m² 12 880 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów z Pakietem Premium w cenie mieszkania! Inwestycja na najwyżej położonej działce na Wzgórzu Trzy Lipki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jeleniogórska

Poznań,wielkopolskie

920 000 zł72 m² 12 724,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Poszukujesz przestronnego, wykończonego w wysokim standardzie mieszkania ? Dodatkowo w świetnej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia od zaraz ? Z szybkim dojazdem do Centrum jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Otwock

Otwock,mazowieckie

70 000 zł450 m² 155,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż przeznaczone są udziały w opisanej poniżej nieruchomości o wartości 33% - czyli 1/3. Całą nieruchomość stanowi kształtna działka z walącym sie małym domem, nic nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł35 m² 6 992,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Makler poleca serdecznie! Oferta dostępna tylko u nas! Przedmiotem oferty jest nieruchomość położona w zielonej części osiedla na bydgoskim Błoniu. Dogodna lokalizacja z bogatą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kiedrowskiego

Gdańsk,pomorskie

2 050 071 zł185 m² 11 091,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Brak pcc dla każdego kupującego || Możliwość wykończenia pod klucz || Dostępne różne domy Atrakcyjna Cena || Nowoczesna Inwestycja || Morena Opis: na sprzedaż dom o powierzchni 184,83 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Wrocław,dolnośląskie

1 169 000 zł67 m² 17 396 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie z potencjałem w samym centrum Wrocławia! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: staromiejski klimat dla koneserów zabytkowej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

515 000 zł42 m² 12 261,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Agencja westate ma przyjemność zaoferować Państwu klimatyczne mieszkanie w historycznej kamienicy, zlokalizowane zaledwie 15 minut spacerem od gdańskiego Starego Miasta. Ta wyjątkowa nieruchomość.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij