dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

201 000 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

201 000 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

849 000 zł107 m² 7 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjny Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni ok. 107 m2, posadowiony na działce ok.320m2. lokal nr.1 Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Syców

Syców,dolnośląskie

2 050 000 zł203 m² 10 098,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:203 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nowoczesny dom marzeń W prestiżowej lokalizacji gotowy do zamieszkania wraz Z umeblowaniem wysokiej jakości. Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

999 999 zł140 m² 7 142,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dzień dobry oferuję na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Pewel Mała, tuż obok Żywca. Piękne widoki. Cisza, spokój. Fantastyczni sąsiedzi. Jednocześnie wszędzie blisko. Sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Portofino

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł31 m² 16 612,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam dwupokojowe przytulne mieszkanie o powierzchni 31 metrów kwadratowych, mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, łazienki, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Bielawa

Bielawa,mazowieckie

15 000 000 zł75 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Bielawa. Idealne miejsce pod zabudowę usługową /mieszkaniową. Nieruchomość o powierzchni 7,5 ha składa się z trzech numerów ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Saturna

Koleczkowo,pomorskie

1 900 000 zł9 291 m² 204,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Koleczkowo o powierzchni około 9300 m2. Otaczające miejscowość lasy zachęcają do spacerów, jazdy na rowerze i innych form aktywnego wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Nowa Wieś

Nowa Wieś,śląskie

326 000 zł1 626 m² 200,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy działkę inwestycyjną położoną przy lotnisku w Pyrzowicach, działka o regularnym kształcie, idealnie skomunikowana, mająca 2 niezależne wjazdy. Powierzchnia: 1626m2 Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

543 210 zł120 m² 4 526,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:665 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Racibórz,śląskie

330 000 zł52 m² 6 319,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: racibórz, ul. Lotniczapowierzchnia: 52 m Pokoje: 2kuchniałazienkaloggiapiwnica To mieszkanie jest stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

490 000 zł67 m² 7 361,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! :-) Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje wyjątkowe, spółdzielczo-własnościowe dwustronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Warszawa,mazowieckie

795 000 zł47 m² 16 914,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker zarezerwowane. Mieszkanie 47m2 (z ogrodem ponad 150m2), sprzedaż bezpośrednio, warszawa Ursynów (metro Imielin). Dwa pokoje, oddzielna, otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zależy Ci na spokojnej i zielonej okolicy a jednocześnie chcesz dojeżdżać do centrum miasta w zaledwie 15 minut? Szukasz mieszkania gotowego do wejścia bez zbędnych remontów? A do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

392 814 zł55 m² 7 176 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł51 m² 13 781,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz jasnego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz ciszy i spokoju, a zarazem potrzebujesz dobrego dojazdu do każdej części Wrocławia? Jeśli właśnie o tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Sikornikiem

Kraków,małopolskie

4 900 000 zł270 m² 18 148,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 582 m²

Partnerzy w Nieruchomościach prezentują Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom o powierzchni 270 m przy ulicy Pod Sikornikiem w malowniczej dzielnicy Wola Justowska. Nowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Skrzetuskiego

Marki,mazowieckie

1 250 000 zł1 250 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1250 m2 każda puls czwarta działka o powierzchni 1612 m2 położone w Markach przy ulicy Skrzetuskiego / Heleny, 50 m od granicy Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł40 m² 16 049,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania w bardzo dobrze zlokalizowanej części Warszawa Targówek. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zakup bez prowizji wyłącznie dla Klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

480 000 zł66 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio komfortowe mieszkanie w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, ekspozycja okien na dwie strony, posiada duży balkon, piwnicę. Mieszkanko składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Grójec

Grójec,mazowieckie

470 000 zł2 248 m² 209 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

- - - sprzedana 17/01/2025 - - - Działka o powierzchni 2248 m2 położona w południowej części Grójca. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

356 894 zł42 m² 8 431,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień otwarty, sobota 22.03.2025 R. Zapraszamy W godzinach od 10 do 14. Rabaty nawet do 60 000 złotych! Umowa deweloperska za 0 złotych! Rabaty na miejsca postojowe! oraz podatku pcc 2%. Promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł35 m² 12 962,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji na ulicy Ślężnej , mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,41 m2 , składa się z: - pokoju 11,89 m - pokoju 12,24 m - każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Jaświły,podlaskie

159 000 zł80 m² 1 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

*** siedlisko W okolicach biebrzy *** cicha podlaska wieś *** droga asfaltowa *** Zapraszamy na bezpłatną prezentację siedliska, położonego w odległości 6 km od Jaświł (gm. Jaświły).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł57 m² 4 761,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Oferuję Państwu funkcjonalne M-5 o pow. 56,92 m2 usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku w Jastrzębiu-Zdroju, przy ul. Pomorskiej. Jest to doskonała propozycja dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

450 146 zł26 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu - doskonała lokalizacja, świetna lokata kapitału! Lokalizacja: wrocław, blisko ścisłego centrum miasta Mieszkanie: metraż: 26,02 m Pokoje: 1 Piętro: drugie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Okrężna

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

249 000 zł44 m² 5 653,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości properton ma przyjemność przedstawić Państwu 44 metrowe mieszkanie w Inowrocławiu na Oś Nowym. Informacje o mieszkaniu : Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

728 800 zł64 m² 11 387,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się przy ul. Pilczyckiej na Kozanowie znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inowrocławska

Wrocław,dolnośląskie

769 900 zł56 m² 13 748,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z balkonem "francuskim" o powierzchni ok. 21,1 m2 - sypialni 1 ok. 13,2 m2 - sypialni 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

950 000 zł328 m² 2 896,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:577 m²

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom na sprzedaż znajdujący się na os. Zawiszy z dużą ilości pokoi! Dom Idealni sprawdzi się pod wynajem np. dla pracowników czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 690 000 zł49 m² 34 539,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 48.93 m - Mirów, Wola Idealna propozycja zarówno dla inwestorów, jak i do zamieszkania! Wspaniała inwestycja z najemca (bookinghost). Zarabiaj od już!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

384 733 zł30 m² 13 019,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Brak pcc Kawalerka w prestiżowej dzielnicy Poznania- jeżyce! mieszkanie: oferowany lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego 6 piętrowego budynku. Na metraż 52,05 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lea

Kraków,małopolskie

980 000 zł68 m² 14 369,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Lea w Krakowie. Okolica: okolica jest doskonale skomunikowana, do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Concordii

Piotrków Trybunalski,łódzkie

476 704 zł49 m² 9 800,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe mieszkanie premium gotowe do zamieszkania od zaraz! Nowoczesny apartament z ogrzewaniem podłogowym w Piotrkowie Trybunalskim - klasa premium! Jeśli szukasz idealnego miejsca, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Geodetów

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł36 m² 15 890,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie do remontu z dużym potencjałem aranżacyjnym na warszawskiej Ochocie (szczęśliwicach) - przy ul. Geodetów 6. Lokal znajduje się w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

209 375 zł62 500 m² 3,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży polecam działkę o powierzchni 6,25 ha. Lokalizacja około 30 km od Szczecinka. Jest to grunt rolny. Plan zagospodarowania na budowę wiatraków! Osoby zainteresowane nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 075 000 zł118 m² 9 091,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zgorzała,mazowieckie

1 100 000 zł82 m² 13 467,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:28 m²

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Chciałabym Państwu przedstawić wygodny, świetnie wyposażony segment w cichej, zielonej okolicy tuż pod Warszawą w miejscowości Zgorzała (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

879 000 zł116 m² 7 552 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przestawiamy do sprzedaży Segment w stanie Deweloperskim o powierzchni ok. 117 m, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200 m2. Jest to kameralna inwestycja w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł115 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, 5 pokojowe mieszkanie na Bemowie w budynku położonym przy ulicy Lencewicza. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 115 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Oksza

Warszawa,mazowieckie

764 000 zł61 m² 12 504,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w dogodnej lokalizacji, zaraz obok stacji pkp ursus. Sprzedaż na zasadach cesji. Oddanie do użytkowania planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Traugutta

Chodzież,wielkopolskie

296 000 zł63 m² 4 683,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w którym poczujesz się praktycznie jak w domku jednorodzinnym a w dodatku w kameralnej części Chodzieży? Mamy taką ofertę! Chodzież ul. Traugutta, piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

612 360 zł73 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy 2 pierwsze.