dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 306 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 306 ogłoszeń

440 000 zł63,70 m² 6 907,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szeligi / ul. Klonowa 3 pokoje z ogródkiem, bezczynszowe mieszkanie blisko Warszawy Prezentujemy funkcjonalne mieszkanie na sprzedaż położone w spokojnej części miejscowości Szeligi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 859 910 zł96,38 m² 19 297,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowe! Bez pcc i prowizji Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera oferuje przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 96,38 m2 na Ursynowie. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

345 800 zł53 200 m² 6,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż oferujemy doskonale utrzymaną nieruchomość rolną stanowiącą działkę nr 191 o pow. 5,32 ha położoną w miejscowości Rudno, gmina Ostróda. To propozycja dla wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

913 950 zł2 031 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę inwestycyjną - dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 20,31a położone w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w zacisznej ulicy, jednak tuż.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł20,30 m² 8 078,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kraków krowodrza górka ul. Pielęgniarek Na sprzedaż garaż wraz z komórką lokatorską zlokalizowany przy ul. Pielęgniarek w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w ciągu garaży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

740 000 zł46,25 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki uwaga promocja! tylko do 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie M.A13 o pow. 46,25m2 na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 524 000 zł76,20 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 76,2m2. Układ: - jasny pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł29,56 m² 14 039,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,56 m , położonej w jednej z najbardziej klimatycznych części centrum Poznania - na.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł1 103 m² 5 711,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Witam Państwa Serdecznie! Oferuję na sprzedaż działkę położoną w jednej z najbardziej ekskluzywnych lokalizacji w Trójmieście - w Gdyni Kamiennej Górze, która stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Paszowice,dolnośląskie

900 000 zł104,48 m² 8 614,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Połówka bliźniaka wykończona pod klucz! Dostępna od 1 czerwca br.! Do sprzedaży wykończona pod klucz i pięknie urządzona połówka bliźniaka z tarasem i ogrodem, położona na.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 zł400 m² 52,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zagospodarowana działka rekreacyjna położona W spokojnej I zielonej części jaroszowa, w gminie strzegom. Działka o pow. 400 m2 zabudowana domkiem letniskowym o pow. 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł115,17 m² 8 665,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! 4 pokoje | 115,17 m | 2 balkony | piwnica | ogrzewanie gazowe | plac pereca gajowice Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł53,70 m² 10 968,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53,7 m2, usytuowane jest na 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł5 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

U nas najmujący nie płaci prowizji! Do sprzedania piękna działka blisko jeziora Żarnowieckiego , ok 12 km do plaży w Dębkach. Działka 147/9 powierzchnia 5000 m2 W mpzp oznaczone jako :.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 185 184 zł67,93 m² 17 447,14 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje | 25m Balkonu | Zabłocie - Gotowe do odbioru | 0% pcc Na sprzedaż wyjątkowy, dwustronne mieszkanie w sercu najbardziej pożądanej dzielnicy Krakowa. Idealne dla rodziny lub pod prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł69,79 m² 10 747 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwupoziomowy apartament z klimatem, gotowy do zamieszkania - narożne, słoneczne mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i komórką lokatorską - ul. Kosmonautów 212, wrocław. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł35,60 m² 8 286,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Komfortowe mieszkanie w centrum Elbląga gotowe do zamieszkania! Zamieszkaj w sercu miasta i ciesz się wygodą codziennego życia bez kompromisów. Nieruchomość położona jest przy ul. 12.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł32,60 m² 27 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 32.60 m2 | Blisko Centrum | Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł5 754 m² 60,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną w kształcie prostokąta na płaskim terenie w miejscowości Przedbórz w powiecie Kolbuszowskiem. Wydane warunki zabudowy na dwa domy. Dojazd drogą powiatową.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na naszej stronie www oraz na dostępny również film z DRONA! Na sprzedaż działki budowlane w bardzo dobrej lokalizacji w Starych Bogaczowicach.Szybki wyjazd w stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 445 zł47,73 m² 9 165 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Witam Serdecznie, na sprzedaż 2 pok. mieszkanie z balkonem o łącznej pow. 47,73m2 szczegółowe informacje: - II oddzielne sypialnie, - balkon, - mieszkanie narożne - możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł186 m² 9 086,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 333 m²

Dom na wzgórzu między dwoma jeziorami oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! dom: prosty w formie i niezwykle funkcjonalny, wolnostojący dom wybudowany w 2014 roku. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

137 000 zł1 542 m² 88,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Pajewie gmina Tykocin 30 km od Białegostoku w pobliżu hotelu Atlanta. Dojazd drogą asfaltową Media: prąd i woda w drodze przy działce. Szanując.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł123 m² 13 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:704 m²

Rodzinny dom z duszą, gotowy do zamieszkania Żerniki Wrocławskie Na sprzedaż komfortowy i zadbany dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej okolicy Żernik Wrocławskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł24 m² 31 666,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowy apartament w sercu Warszawy ul. Smolna | panorama miasta | loggia | 3 m wysokości Na sprzedaż unikalny apartament o powierzchni 23,5 m , położony w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 100 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

DO sprzedaży działka budowlana - łagodzin Polecam do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 1100 m2 zlokalizowaną w miejscowości Łagodzin. Miejscowość Łagodzin jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Białka,podkarpackie

189 000 zł160 m² 11,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 200 m²

Drewniany dom z duszą 32 ary natury na wzgórzu. Szukasz spokojnego miejsca, z dala od korków ,a jednocześnie z dogodnym dojazdem do miasta. Wyjątkowy dom położony zaledwie 31 km od.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł2 777 m² 132,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta działek gruntowych Brenna Rejon Żarnowiec, okolice ulic Żarnowiec i Góreckiej: przedmiotem sprzedaży jest ostatnia działka o powierzchni 2777m2 Udział w drodze dla każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

875 000 zł41,44 m² 21 114,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament W nadmorskim kompleksie Częściowy widok na morze | Balkon 15,47 m | 41,27 m | 4. piętro | 2 pokoje | Wykończone pod klucz | Basen i spa na miejscu | Słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł80 m² 2 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 034 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w Rycerce Dolnej , w gminie Rajcza. Jest to stary dom z bala , pokryty eternitem ,częściowo podpiwniczony , na około 10.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł108,35 m² 4 199,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 256 m²

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z cegły, położony w miejscowości Basznia Dolna, ul. Wiejska 61, zaledwie 8 km od centrum Lubaczowa.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal biurowy w dobrym standardzie o pow. 28m2, składający się z jednego pomieszczenia, przedzielonego zabudową mebli na 2 części. Dodatkowo szafy w zabudowie. Położony na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł84,12 m² 13 064,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Twoje miejsce wśród zieleni Nowoczesny dom szeregowy 84 m z ogródkiem - Swojczyce, wrocław Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o powierzchni 84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł176 m² 10 170,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:12 999 m²

Kisielów gm. Goleszów Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 1,29 ha wraz z wolnostojącym budynkiem mieszkalnym dwulokalowym wzniesionym.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł1 088,43 m² 734,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa inwestycja w sercu Horyńca-Zdroju restauracja i hotel Aleksandrówka w atrakcyjnej cenie. Na sprzedaż niepowtarzalny obiekt komercyjny restaurację i hotel Aleksandrówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 900 zł38,77 m² 10 288,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową: 2 skateparki, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, ścianka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

788 736 zł75,84 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane w niskim budynku z windą, w malowniczej lokalizacji Mierzyna. Nieruchomość idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł3 170 m² 4 258,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 483 m²

Sprzedam nowoczesny budynek biurowy blisko centrum Bielska-Białej. Budynek biurowy 5 kondygnacyjny o powierzchni 2678 m2. Budynek główny biurowy z zabudowaniami pomocniczymi dodatkowym budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł110,06 m² 10 894,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:727 m²

Przy tej ofercie Cena do negocjacji. Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość - komfortowy dom wolnostojący, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Ten przestronny, jednopoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 397 041 zł99,86 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferuję do sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 99,86 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji mieszczącej się w dzielnicy Grunwald niedaleko Lasku Marcelińskiego. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

362 000 zł3 150 m² 114,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane, zlokalizowane w miejscowości Tomaszew w otoczeniu Bolimowskiego Parku Krajobrazowego. Do wyboru działki o powierzchni od 3.100 do 3500 m2! Dla każdej z działek.