dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 798 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 798 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomickiego

Kraków,małopolskie

639 000 zł40 m² 16 015 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Partnerzy w Nieruchomościach prezentują: nowoczesne mieszkanie w budynku z 2019 roku idealne dla tych, którzy cenią komfort oraz estetykę w zacisznej, kameralnej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

446 862 zł54 m² 8 323 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z nową inwestycją w Rzeszowie przy ul. Myśliwska! Informacje: - ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu - Panele fotowoltaiczne - Do mieszkań na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

309 999 zł1 731 m² 179,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka oddalona 3km od Pobierowa miejscowości turystycznej gdzie znajduje się wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych a największym atutem napewno jest duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

485 000 zł146 m² 3 321,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:699 m²

Dom wolnostojący 8km od morza! Dom w cenie mieszkania! Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni 146 m2 usytuowany na działce o powierzchni 699 m2. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Czarnucha

Poznań,wielkopolskie

1 199 000 zł110 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zakupu jasnego, przestronnego, dwupoziomowego apartamentu w pięknej, przyjaznej i zielonej części Naramowic, przy ulicy Czarnucha. Lokal zajmuje 3 i 4 piętro budynku oddanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Gwizdały,mazowieckie

775 000 zł240 m² 3 235,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Sprzedam dom z bala o powierzchni 206 m2 + tarasy o łącznej powierzchni 36 m2. Dom wykonany do stanu surowego zamkniętego. Dom wybudowany w 2024 r. na działce o powierzchni 3000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

639 000 zł47 m² 13 510,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Мы также говорим на русском! Мы поможем вам осуществить продажу или покупку недвижимости. ul. S.Klonowica- Podgórze Duchackie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Grochówka

Grochówka,mazowieckie

1 199 000 zł10 500 m² 114,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni jednego hektara z budynkiem usługowo-gastronomicznym i częścią hotelową w trakcie budowy (stanie surowy otwarty) i z pozwoleniem na budowę stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Staszica

Siechnice,dolnośląskie

749 900 zł66 m² 11 414 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 65.7 m w bliskiej okolicy Wrocławia - Siechnice. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymanowska

Warszawa,mazowieckie

1 037 685 zł63 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie zwlekaj! Dlaczego warto wybrać nas? Oszczędność: 0%pcc Brak prowizji Biuro Czynne: pon-niedz od 8:00 - 20:00 Twoje nowe mieszkanie Warszawa Mokotów już czeka! To wyjątkowa inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 722 zł58 m² 7 901,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowy apartament o powierzchni 58,18m2 w zupełnie nowej, prestiżowej inwestycji zlokalizowanej w urokliwym miejscu Nowego Fordonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Szczecin,zachodniopomorskie

668 000 zł64 m² 10 493,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta Sprzedaży Mieszkania Lokalizacja: szczecin ul Studzienna Powierzchnia: 63,66m2 Cena: 668 000 Typ nieruchomości: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w standardzie deweloperskim do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kryształowa

Lublin,lubelskie

699 990 zł61 m² 11 417,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lokalizacja: * Lublin, ul. Kryształowa 30 mieszkanie: * lokal jest gotowy do zamieszkania - bez potrzeby dodatkowych inwestycji; * 2 oddzielne pokoje: obecnie sypialnia idealne miejsce do wypoczynku, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kozery

Kozery,mazowieckie

895 000 zł5 050 m² 177,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 5050 m2 zaledwie 3,8 km od centrum Grodziska Mazowieckiego, idealna pod inwestycję. Działka budowlana w Kozerach k/ Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 5050 m2 złożona z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł53 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Osielsko

Osielsko,kujawsko-pomorskie

673 000 zł1 980 m² 339,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka W Osielsku! nowa cena! Z przyjemnością przedstawiam Państwu niezwykłą nieruchomość idealną pod budowę domu dla rodziny w urokliwej miejscowości Osielsko ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gałków Duży

Gałków Duży,łódzkie

999 000 zł180 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferta sprzedaży domu - gałków duży Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok 180 m , położony w malowniczej i spokojnej okolicy w Gałkowie Dużym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

970 000 zł150 m² 6 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:358 m²

Wolnostojący 2007 r. niska cena - działka Podmiejski komfort w zasięgu ręki! Dom wolnostojący pod Wrocławiem, teraz w wyjątkowej cenie Polecam przytulny dom wolnostojący o przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza

Częstochowa,śląskie

558 341 zł67 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie na Osiedlu Santo usytuowanym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie (dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Marków-Świnice

Marków-Świnice,mazowieckie

39 000 zł2 700 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na powiększenie gospodarstwa. Działka gruntu, o powierzchni 2700m2 położona w miejscowości Marków Świnice. Działka w kształcie trapezu, granicząca jednym bokiem z terenami pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

316 602 zł32 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny budynek wielorodzinny zlokalizowany na bydgoskim Szwederowie to ciekawa propozycja dla szerokiego grona odbiorców. Cicha okolica, a jednocześnie - pełna infrastruktura w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Grójec,mazowieckie

894 000 zł1 000 m² 894 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta na wyłączność! Działka w centrum Grójca - idealna pod zabudowę jednorodzinną. Na sprzedaż działka inwestycyjna położona w samym centrum Grójca, przy spokojnej uliczce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

599 000 zł39 m² 15 241,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: - mieszkanie zlokalizowane jest na 11-stym (najwyższym) piętrze w bloku na os. Złotego Wieku (winda dojeżdża na 10 piętro). - budynek położony w otoczeniu zieleni obok liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Niezdara

Niezdara,śląskie

400 000 zł374 m² 1 068,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:938 m²

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 169,6 m2 usytuowana na działce o powierzchni 938 m2. W cenie nieruchomości indywidualny projekt budowlany, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Księginice

Księginice,dolnośląskie

1 050 000 zł176 m² 5 979,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 385 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny i nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 175 m , zlokalizowany w malowniczej miejscowości Księginice, w gminie Miękinia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Strzelno

Strzelno,dolnośląskie

9 650 000 zł98 100 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna pod logistykę, produkcję, przy A4. Magazyn dla instalacji fotowoltaicznych. Wydana decyzja środowiskowa. Oferowana nieruchomość, o powierzchni 9,81 ha znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

499 999 zł36 m² 14 033,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klient Nowoczesny apartament - Twoja przystań nad Motławą Szukasz czegoś w innym rozmiarze? Nie pasuje Ci piętro? A może strona świata? W naszej ofercie znajdują się wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

448 260 zł48 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna architektura na osiedlu budziwój jednej Z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic rzeszowa Biuro nieruchomości Eagles estate prezentuje inwestycję 26 mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

270 000 zł35 m² 7 633,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w bloku z lat 80-tych zeszłego stulecia. Budynek po modernizacji. Mieszkanie położone na drugim piętrze z czterech. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Jaczów

Jaczów,dolnośląskie

630 000 zł97 m² 6 494,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszam do oglądnięcia nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Kasprowicza

Ludwikowice Kłodzkie,dolnośląskie

6 700 000 zł2 180 m² 3 073 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam obiekty pensjonatowe wraz z zapleczem gospodarczym pod dom weselny z hotelem, dom opieki, ośrodek opiekuńczy. Jest to kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy wraz z terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

370 000 zł70 m² 5 323,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 69,5m 2 usytuowane na 3 piętrze pięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wysoki standard, ul. Wójtowska

Gliwice,śląskie

3 150 000 zł474 m² 6 650,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Gliwice, miejscowość, w której znajduje się ta nieruchomość, to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bliskość natury, a jednocześnie chcących mieć łatwy dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 180 000 zł1 878 m² 1 693,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Atrakcyjna działka budowlana zlokalizowana na Ursynowie niedaleko wjazdu na trasę S2 i Szpitala Lux Med przy Puławskiej. Współczynnik powierzchni zabudowy 40%, mu III wg. planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Białystok,podlaskie

522 900 zł52 m² 9 998,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszamy na dzień otwarty 5.11.2024 po wcześniejszym umówieniu godziny spotkania. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Piasta Białystok, ul. Chrobrego 3a grono Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Rumia,pomorskie

380 000 zł39 m² 9 793,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Słoneczne mieszkanie składa się ze słonecznego pokoju (21m2) z wyjściem na loggię. Oddzielna kuchnia (10m2) z oknem. Łazienka (4m2) z wanną oraz przedpokoju (3m2). Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Chełm,lubelskie

335 000 zł60 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 60m2 znajdujące się na 2 piętrze przy ul. Zachodniej w Chełmie. Mieszkanie składa się z: -salonu z wyjsciem na balkon -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronautów

Warszawa,mazowieckie

889 000 zł66 m² 13 572,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 65,50 m znajdujące się na 1 piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

! umowa przedwstępna! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie | ul. Dziesięciny 47 Parametry nieruchomości: - powierzchnia: 39 m - 1 piętro w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji (rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona

Kulów,dolnośląskie

175 000 zł500 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka rekreacyjna z całorocznym domkiem, położona w Kulowie na terenie rod relax. Działka o powierzchni 5 arów, ogrodzona z bramą wjazdową, zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 049 700 zł61 m² 17 199,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0 % prowizji Brak podatku pcc 2% |r| Property prezentuje interesujące mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,03 m2 przy ulicy Na Błonie w dzielnicy Wola Justowska. Lokalizacja: nieruchomość.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij