dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 799 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 799 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł32 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie do remontu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki. Powierzchnia 32 m2. Powierzchnia użytkowa 40 m2. Budynek jednopiętrowy, czteromieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

609 000 zł39 m² 15 575,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Po Generalnym Remoncie. Doskonała lokalizacja. Oferta bezpośrednia. Bez prowizji! Cena ofertowa: 609 000 zł Sprzedam pachnące nowością, przytulne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Nadzieja

Kraków,małopolskie

1 899 000 zł149 m² 12 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:100 m²

Marzysz o wyjątkowym domu w Krakowie? Oto on - segment jednorodzinny - położony przy ul. Nadzieja - świetna komunikacja zarówno ze ścisłym centrum Krakowa (przystanek tramwajowy ok 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

729 000 zł65 m² 11 145,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dwa poziomy/3pokoje+balkon+m.postojowe/Gotowe Zapraszamy na sprzedaż słonecznego mieszkania na Zielonych Stabłowicach na osiedlu zamkniętym. Najważniejsze informacje: metraż 65,41 mkw (pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2 - pok. o pow. 38,10 m2, IV piętro, na osiedlu Dębowy Park. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym o pow. 18 m2, z wyjściem na balkon o pow. 2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Wrocław,dolnośląskie

485 668 zł27 m² 17 667 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 1 pokój | 27,49 m2 | III kwartał 2026 | 485 668 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Dębowa

Józefkowo,kujawsko-pomorskie

129 000 zł2 905 m² 44,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Józefkowo, działka 2905 m2, sprzedaż. Nie zwykle atrakcyjna działka o pow. 2905 m2, położona w cichym i malowniczym zakątku Józefkowa w gminie Skępe w pobliżu jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Grodków,opolskie

219 000 zł37 m² 5 887 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 37,2m2 przy ul. Warszawskiej w Grodkowie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warka

Warka,mazowieckie

200 000 zł180 m² 1 111,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:555 m²

Nieruchomość zabudowana budynkiem o charakterze usługowym o powierzchni 180 m 2 , Budynek położony na działce o powierzchni 555 m 2 wykonany w technologii murowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

2 320 000 zł116 m² 19 926,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Eurovilla prezentuje na sprzedaż lokal o powierzchni 116 m2 doskonale zlokalizowany w samym Centrum Warszawy. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na 1. piętrze w kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wałbrzych,dolnośląskie

239 900 zł42 m² 5 711,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Piaskowa Góra. Nieruchomość gotowa do zamieszkania. W skład mieszkania wchodzi salon z wyjściem na balkon, sypialnia, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł41 m² 11 599,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy, której klatka schodowa jak i fasada są odnowione.Podwórko i tylni parking są w końcowej fazie remontu. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł76 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

w przestronne mieszkanie 3-pokojowe w pełni umeblowane, z klimatyzacją i gotowe do zamieszkania! Lokalizacja: [wrocław, muchobór Wielki, ul. Żwirki i Wigury] Powierzchnia: [76].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

927 217 zł71 m² 13 037,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja Dwustronne mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

1 049 000 zł159 m² 6 585,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Do sprzedania lokale w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej w Grodzisku Mazowiecki położone nieopodal centrum Grodziska i wkd. Lokale z garażami, pow. 159,3 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

699 900 zł110 m² 6 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszamy i Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 110 m2, usytuowany na działce o powierzchni ok. 200m2, w Grodzisku Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

1 150 000 zł61 m² 18 852,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się w niedalekiej odległości od morza, w szybko rozwijającej się Gdańskiej dzielnicy - Letnica. Mieszkanie o powierzchni ok. 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Grójec

Grójec,mazowieckie

650 000 zł120 m² 5 417 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:512 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej, podpiwniczony na osiedlu domów jednorodzinnych w Grójcu. Na parterze salon, pokój, kuchnia, łazienka. Na piętrze 3 sypialnie i łazienka. Media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

537 000 zł36 m² 14 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Polecam: 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,8 m2 usytuowane na 1 piętrze w zadbanym budynku z 1963 roku. Lokal jasny, rozkładowy ze wschodnią ekspozycją okien. Nieruchomość idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarzynowa

Tarnów,małopolskie

433 000 zł49 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w prestiżowej dzielnicy Tarnowa! Nowoczesne Apartamenty na ulicy Jarzynowej cechującej się ogromną popularnością. - 48,58 m2 powierzchni mieszkania - znakomita lokalizacja - wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Jodłówka

Jodłówka,małopolskie

145 000 zł12 700 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nowa Niższa cena! Szukasz działki inwestycyjnej wzdłuż drogi asfaltowej ? Mam dla Ciebie dobry kawałek ziemi w Jodłówce gmina Rzezawa. Na działce jako rolnik możesz się wybudować. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

899 000 zł62 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Krakowie - ul. Snycerska, oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,87 m , usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Postępu

Nowa Wola,mazowieckie

649 000 zł111 m² 5 833,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:112 m²

Oferta sprzedaży pięknego dwupoziomowego z poddaszem użytkowym segmentu mieszkalnego z ogrodem oferującą wygodę i spokój. Zakup w cenie promocyjnej bez prowizji. Zapraszam do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Ptakowice

Ptakowice,śląskie

670 000 zł264 m² 2 539,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż teren inwestycyjny z budynkiem biurowo - usługowym + hala (warsztat) z nową bramą wjazdową, na terenie działki dodatkowo znajduje się mniejsza hala o konstrukcji stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

1 069 000 zł60 m² 17 669,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż mieszkanie - 2 pokoje w kamienicy z 1938 roku przy ul. Niemcewicza 7/9 na Starej Ochocie. Możliwość wydzielenia dodatkowej sypialni - dołączona wizualizacja. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lubin

Lubin,dolnośląskie

225 000 zł387 m² 581,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną Polesie, lubin Cena : 225 000 zł Powierzchnia działki : 387 m Wymiary : 9 x 43 m Charakterystyka działki : Typ działki : budowlana pod zabudowę szeregową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

627 000 zł58 m² 10 778,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

710 640 zł49 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

- zakup bez prowizji, bez pcc! - termin oddania - gotowe - W ofercie dostępne podobne mieszkania od 37,45m2 do 129,17m2 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

899 000 zł51 m² 17 558,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 51,2 m2, zlokalizowanego w samym centrum Sopotu, przy Alei Niepodległości. To doskonała propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Konduktorska

Wrocław,dolnośląskie

1 289 135 zł97 m² 13 275 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 5 pokoi | 97,11 m2 | III kwartał 2025 | 1 289 135 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Sibin

Sibin,zachodniopomorskie

25 000 zł1 000 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjny kompleks działek położonych w malowniczej wsi Sibin, gmina Kamień Pomorski, powiat Kamieński. Działki usytuowane w odległości około 27 km od Morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Gdynia,pomorskie

665 000 zł54 m² 12 337,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Marzysz o własnym mieszkaniu w jednej z najlepszych lokalizacji w Gdyni? To funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. 3 maja to idealna okazja, by stworzyć wnętrze dopasowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sportowa

Gdańsk,pomorskie

2 700 000 zł244 m² 11 065,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Luksusowy dom z widokiem na las i rzekę Raduni - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 244 m , wykończony w najwyższym standardzie, z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrowążów

Gliwice,śląskie

269 000 zł51 m² 5 235,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Unikalne, dwupoziomowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,38 m , zlokalizowane w Gliwicach - Sośnicy ul. Odrowążów. Atuty nieruchomości: * Bardzo dobra lokalizacja, blisko wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł64 m² 8 684,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 63,91 m2 usytuowane na 4 piętrze przy ul. Spiechowicza. To idealna opcja dla osób poszukujących wygodnego lokum w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Radomsko

Radomsko,łódzkie

69 900 zł524 m² 133,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych z pięknym drzewostanem, w bezpośrednim sąsiedztwie lasów, w popularnej lokalizacji - na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Urządzony wspólny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tarnobrzeg

Tarnobrzeg,podkarpackie

170 000 zł4 916 m² 34,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mam przyjemność przedstawić nieruchomość o wyjątkowym potencjale, położoną w malowniczym obrębie Ocice. Bliskie sąsiedztwo urokliwego Jeziora Tarnobrzeskiego to ogromny atut tej działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Opole,opolskie

420 000 zł52 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy w dzielnicy Zaodrze w odległości kilku minut spacerem od opolskiego Rynku oraz Wysypy Bolko. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł45 m² 11 135,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Atuty: centrum miasta obok Politechniki - 2 pokoje - osobna kuchnia z jadalnią - balkon - po generalnym remoncie - piwnica - jasna przestrzeń Opis: szukasz mieszkania po remoncie w centrum miasta?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

475 000 zł37 m² 12 869,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z wyjątkowa ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego na Gumieńcach. Mieszkania zlokalizowane na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 2015r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kielce,świętokrzyskie

445 000 zł40 m² 10 987,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam. Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,5m2,na osiedlu Panorama. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze i składa się z Salonu Sypialni Oddzielnej kuchni Łazienki.