dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 801 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 801 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Korytów

Korytów,mazowieckie

1 290 000 zł164 m² 7 851,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i bezpośredniego zapoznania się z ofertą. Ta wyjątkowa nieruchomość może stać się Waszym nowym, wymarzonym domem, gdzie każdy dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł54 m² 17 592,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament 2 pokojowy W inwestycji scala lokal: elegancki apartament 2 pokojowy o powierzchni 54 m2 usytuowany jest na Inwestycji Scala dewelopera Moderna. Lokal znajduje się na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł74 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Malczewskiego. Bardzo blisko centrum, mieszkanie idealne pod inwestycje lub do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

40 000 zł15 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kiosk w samym centrum - idealna inwestycja! Oferujemy atrakcyjny lokal handlowo-usługowy , usytuowany w ruchliwej części miasta w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

704 400 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nasza nowa inwestycja położona w urokliwej okolicy, blisko jeziora i terenów zielonych, to idealne miejsce na odpoczynek po intensywnym dniu w mieście. Bliskość obwodnicy zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

680 000 zł66 m² 10 303 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

0% Prowizji od kupującego Przestronne 3-Pokojowe Mieszkanie z Balkonem - Gdynia Chwarzno-Wiczlino, osiedle Sokółka Główne Atuty Nieruchomości: funkcjonalny Układ Pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Lisi Ogon

Lisi Ogon,kujawsko-pomorskie

330 000 zł1 279 m² 258,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lisi Ogon działki budowlane. Polecam tylko W naszym biurze! Na sprzedaż 4 działki budowlane o pow.1428m2,1430m2,1165m2 oraz 2126m2 do których doprowadzona jest droga dojazdowa. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

468 855 zł36 m² 12 845,30 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w Zielonym Sercu Rzeszowa Apartamenty Parkowe Res Tower Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycję 'apartamenty Parkowe Res Tower' oferującą 144 nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Drwęcka

Warszawa,mazowieckie

533 000 zł33 m² 16 141,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Twoje wymarzone miejsce w sercu Warszawy! Stan deweloperski! Blisko do centrum i szybki dojazd na lotnisko! Dlaczego warto wybrać osiedle koło pkp Warszawa Grochów? To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł60 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskich Stegnach w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł38 m² 8 311,69 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - os. Błonie, bydgoszcz Makler Nieruchomości oferuję mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku na osiedlu Błonie. Lokal znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Janki

Janki,mazowieckie

18 816 450 zł22 137 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedanie działka w podwarszawskich Jankach o powierzchni 22'137 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w sąsiedztwie Centrum Handlowego Janki między drogą ekspresową S8, a ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Będzin,śląskie

600 000 zł2 378 m² 252,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 2378 m2 w Będzinie w dzielnicy Małobądz. Działka jest w kształcie wielokąta o długości ok. 142 m. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Tadeusza

Kraków,małopolskie

1 287 522 zł57 m² 22 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dzień dobry, posiadam mieszkanie na sprzedaż: salon z aneksem kuchennym + sypialnia I + sypialnia II + łazienka + przedpokój o łącznej powierzchni 56,97 m2 przy ul. Pana Tadeusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

398 000 zł80 m² 4 954,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy mieszkanie 80,33 mkw. znajdujące się w kamienicy na 1 piętrze, na os. Słonecznym. Mieszkanie niezwykle przestronne, składa się z 3 pokoi, korytarza, kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Michałowice-Wieś

Michałowice-Wieś,mazowieckie

1 020 000 zł1 200 m² 850 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka 1200 m2 w kształcie prostokąta w pobliżu Raszyna. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem Działka o powierzchni 1200m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Groszkowo

Groszkowo,warmińsko-mazurskie

75 400 zł1 508 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bresdom Nieruchomości oferuje na sprzedaż 2 działki w Groszkowie położone w gminie Purda, w powiecie olsztyńskim. Grunty o powierzchni 1508m2 z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Prażmów

Nowy Prażmów,mazowieckie

2 800 000 zł26 900 m² 104,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i usługowym, o powierzchni 350 m2 każdy, umiejscowiona na działce 27000 m2, znajdująca się w Prażmowie, oddalonym 16 km. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł82 m² 9 190,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Ignatki,podlaskie

449 990 zł3 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja! Powierzchnia: 3000 m Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego Media, prąd i światłowód Lokalizacja: ta urocza działka o powierzchni 3000 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Deszczno

Deszczno,lubuskie

340 000 zł9 645 m² 35,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę rolno-budowalaną o pow.97 arów w Deszcznie. Działka jest płaska z możliwością zabudowy jednorodzinnej. Na działce jest prąd i woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobylanka,zachodniopomorskie

1 150 000 zł224 m² 5 133,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:705 m²

Ofertą sprzedaży jest przestronny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 224 m2, znajdujący się w cichym i spokojnym miejscu w Kobylance. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

569 000 zł3 500 m² 162,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka w kształcie prostokąta o powierzchni 3500m2 zlokalizowana w miejscowości Krasne w powiecie rzeszowskim (gm. Krasne). W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Prawdziwka

Kierszek,mazowieckie

2 490 000 zł3 020 m² 824,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Urokliwa działka położona w otulinie lasu Kabackiego w sąsiedztwie nowych, okazałych rezydencji. Wspaniała propozycja dla osób poszukujących lokalizacji w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł59 m² 13 542,40 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przestronne, 3 pokojowe mieszkanie w sercu Gocławia. Zrewitalizowany budynek i bezpieczna okolica oferują wiele przestrzeni oraz atrakcji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

463 297 zł54 m² 8 627,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle Aleja Myśliwska. Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuję inwestycję Aleja Myśliwska, osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promykowa

Plewiska,wielkopolskie

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w nowym budownictwie o ergonomicznym układzie? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 66 m znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

378 020 zł46 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Katowice,śląskie

2 132 974 zł120 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkowy apartament z wielkim tarasem na sprzedaż w nowo powstającej inwestycji Paderewskiego 29, zlokalizowanej w centrum Katowic! *zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

431 270 zł35 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Nowoczesne, 2 -pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 350m od morza i plaży!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

809 000 zł64 m² 12 660,40 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Dzielnica Mokotów/ Służew nad Dolinką ul. Mozarta 3, piętro 3 Oferta na wyłączność. Budynek - oddany do użytkowania 01. 1977- 12 kondygnacji- wzniesiony w technologii Rama H 2 windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wołowa

Łódź,łódzkie

302 636 zł27 m² 11 134,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z ogrodem w promocji - idealna oferta! Marzysz o własnym kącie z dostępem do zieleni? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kawalerka z ogrodem w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 150 000 zł2 500 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Bez prowizji. Piękna działka 2500m2 położona w Milanówku, w bardzo korzystnej lokalizacji. Pkp Milanówek 1,1 km. Cicha spokojna okolica, starsza rezydencjonalna zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mąkoszyn

Mąkoszyn,wielkopolskie

734 666 zł147 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości gruntowej, położonej w miejscowości Mąkoszyn, gm. Wierzbinek. Opis nieruchomości: nieruchomość stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

449 000 zł47 m² 9 533 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Polecamy! Na sprzedaż trzy pokojowy apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany na I piętrze w samym centrum Nowego Sącza dodatkowo w cenie przynależne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Rumia,pomorskie

466 755 zł56 m² 8 317,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta mieszkania na sprzedaż - rumia Mieszkanie 3-pokojowe | 56,12 m | Pierwsze piętro | Stan deweloperski Opis mieszkania: salon z aneksem kuchennym: 23,38 m + balkon 6m2 Sypialnia: 11,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turkusowa

Gdynia,pomorskie

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia obłuże ul. Turkusowa opis: nowoczesne, ustawne 3-pokojowe o pow. 54 m2 mieszkanie znajduje się w Gdyni przy ul. Turkusowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dworkowa

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł140 m² 10 642,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Uwaga! dworkowa! odmalowana! do wprowadzenia! Na sprzedaż segment o powierzchni 124 m , położony na zamkniętym osiedlu przy ul. Dworkowej 10 w Wesołej (stara Miłosna). Osiedle przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

1 820 000 zł239 m² 7 600,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 973 m²

Mam Państwu do zaoferowania dom wolnostojący, wybudowany w technologii tradycyjnej i oddany do użytku w 1997 roku. Dom znajduje się w miejscowości Kamieniec Wrocławski, 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechicka

Koszalin,zachodniopomorskie

278 000 zł45 m² 6 199,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,84 m2 położone w Koszalinie przy ul. Lechickiej. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł39 m² 23 176,10 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie przy ulicy Śliskiej 3 - Warszawa Śródmieście mieszkanie: powierzchnia całkowita - 38,79 m2 (w tym piwnica około 1,69m2) Nieruchomość składa się z: - przedpokój - sypialnia - oddzielna.