dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 850 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 850 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Dąbrówka Ludomska

Dąbrówka Ludomska,wielkopolskie

100 000 zł1 196 m² 83,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1196 m , położoną w malowniczej miejscowości Dąbrówka Ludomska w gminie Ryczywół, niedaleko Obornik. Działka oznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koniczyny

Kręczki,mazowieckie

710 000 zł54 m² 13 092,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio od właściciela, lokalizacja Kręczki 10 min od Warszawy, 5 min od Ożarowa Mazowieckiego! Sprzedam mieszkanie na osiedlu Villa Campina o powierzchni 54,23 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Katowice,śląskie

550 000 zł51 m² 10 826,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50.8m2. Mieszkanie położone na 19 piętrze na osiedlu Tysiąclecia (ul. Tysiąclecia 90) w Katowicach. Usytuowane na stronę wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową Podłążek

Podłążek,zachodniopomorskie

128 960 zł806 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Niezwykła okazja! Działka przy Jeziorze | 20min od Gorzowa Wlkp | Z linią brzegową! działka pod zabudowę jednorodzinną lub letniskową | 806 m | nr 398/113 Szukasz działki budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

467 316 zł43 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam idealne miejsce dla miłośników ciszy, natury oraz aktywnego trybu życia! Bliskość Jeziora Wysockiego i zielonych terenów to świetna okazja na spacery, jogging czy wycieczki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Komputerowa

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł63 m² 20 136,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie poranną kawę w promieniach wschodzącego słońca i wieczorny relaks w zaciszu własnego ogrodu brzmi dobrze? Sprawdź, co oferuje ten apartament! atuty: 74,41.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

318 825 zł38 m² 8 502 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł59 m² 30 508 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartament w samym centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 28. W mieszkaniu zainstalowane jest wodne ogrzewanie podłogowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Franciszkańska

Koszalin,zachodniopomorskie

296 120 zł34 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od września 2025r Słoneczne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Warszawa

Warszawa,mazowieckie

11 452 500 zł7 635 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna położona w pobliżu trasy S2. Nieruchomość położona jest na obszarze nie objętym mpzp, w Studium Uwarunkowań obszar oznaczony jest U(12) - ustala się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Wrocław,dolnośląskie

652 089 zł53 m² 12 255 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu, aby zapoznać się z ofertą lub szukasz czegoś innego? Zadzwoń Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently 0zł prowizji + 0 zł pcc Kontakt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąsowicza

Gdynia,pomorskie

800 000 zł58 m² 13 898,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy nową inwestycję o nazwie "toro" , która powstaje w niedalekiej odległości od Śródmieścia Gdyni , ulicy Wąsowicza 8. Jest to nietuzinkowy, przepięknie zaprojektowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Bruk

Bruk,pomorskie

59 000 zł4 600 m² 12,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku ziemi w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko infrastruktury miejskiej? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż działka o powierzchni 4600 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gwiazdowo

Gwiazdowo,wielkopolskie

74 800 zł374 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

D z I A Ł K A Zapraszam Was do zapoznania się z propozycją działki na sprzedaż w miejscowości Gwiazdowo (gm. Kostrzyn). Działka zlokalizowana jest zaledwie o 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Krzyżówki,śląskie

370 000 zł100 m² 3 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Urokliwy dom położony nad potokiem W okloicy jeleśni, w cichej wsi krzyżówki. Oferta dostępna tylko w naszym biurze Powierzchnia domu to ok. 70m2. Do zaadoptowania poddasze o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lachmana

Ostrówek,mazowieckie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osiedle "pod rezerwatem". Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domów w zabudowie bliźniaczej oraz lokali mieszkalnych w Ostrówku, położonych na urokliwej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

396 000 zł50 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie na osiedlu ,przylesie" w Lubinie Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,4m2/położone na 3 piętrze w wieżowcu Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

1 365 000 zł152 m² 8 989,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:473 m²

Zapraszam do zakupu inwestycji w której każdy budynek jest niepowtarzalny, elewacja z elementami cegły rozbiórkowej i tynku. Domy są ekologiczne, ogrzewanie pompą ciepła, okna hst,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Rafałówka

Rafałówka,podlaskie

169 000 zł1 090 m² 155,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1090 m2 - Rafałówka, 7 km od Białegostoku Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1090 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł34 m² 11 605,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie przy ul. Glinianej, 5min od Dworca pkp. Mieszkanie: do generalnego remontu, okna plastikowe, wszystkie ściany wewnątrz działowe - możliwe uzyskanie 2 pokoi, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł107 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1901

Zapraszam do prezentacji tego pięknego, urokliwego mieszkania przy ul. Mikołaja Reja. W okolicy znajdują się sklepy, różnorodne punkty usługowe oraz placówki edukacyjne. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

634 000 zł43 m² 14 716,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe w doskonałej lokalizacji na gdańskich Siedlcach z terminem odbioru na grudzień 2025! Bez prowizji % i pcc! Mieszkanie o powierzchni 43,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

585 340 zł42 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow. 41,81 mkw przy ul. Mosiężnej na osiedlu lokum Mosiężna. Mieszkanie położone na 4 piętrze w bloku 5 piętrowym.! w cenie - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł54 m² 12 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Liczne kawiarnie, galerie, sklepiki, bliskość Rynku i Ostrowa Tumskiego, naprzeciwko Biedronki, tylko kilka kroków do większości wrocławskich uczelni - to atuty nie do przecenienia! Mieszkanie 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

498 000 zł32 m² 15 809,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania W doskonałej lokalizacji? to idealna oferta dla ciebie! Prezentujemy komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, położone w jednej z najlepszych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

749 000 zł53 m² 14 228,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas! Biuro nieruchomości Property Partners ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Piltza na Ruczaju. Apartament Znajduje się na parterze budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hrubieszowska

Szczecin,zachodniopomorskie

476 000 zł52 m² 9 094,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Gumieńcach, blisko Centrum Handlowego Ster Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,34 m , położone na 1. piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilotów

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł56 m² 12 459,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na 9-piętrze w bloku zlokalizowanym przy ulicy Pilotów w popularnej dzielnicy Zaspa w Gdańsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chorzów,śląskie

303 295 zł35 m² 8 621,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień otwarty, sobota 22.03.2025 R. Zapraszamy W godzinach od 10 do 14. Rabaty nawet do 60 000 złotych! Umowa deweloperska za 0 złotych! Rabaty na miejsca postojowe! oraz podatku pcc 2%. Promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Końcowa

Białystok,podlaskie

1 250 000 zł4 350 m² 287,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni około 4350 m 2. Skłądająca się z trzech działek o numerac 81/16, 81/17 oraz 81/32 położoną na os. Zawady blisko ul. Końcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł38 m² 16 315,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opis: oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2, zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy jaką jest Saska Kępa, przy ul. Afrykańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

3 999 000 zł883 m² 4 528,88 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Uwaga! W nieruchomości znajduje się funkcjonująca firma. Brak możliwości wejścia bez wcześniejszego umówienia. Zachęcam do kontaktu W celu omówienia szczegółów. Kupujący nie musi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

699 999 zł39 m² 17 948,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

[ogłoszenie prywatne] nie współpracuje Z pośrednikami Witam, mam do zaoferowania mieszkanie, które będzie wykończone zgodnie z projektem na wizualizacjach. 2 pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Rogoźnik

Rogoźnik,śląskie

295 000 zł1 831 m² 161,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej, zadzwoń i dopytaj o szczegóły! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1831m2 o nieregularnym kształcie. Wjazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rząska

Rząska,małopolskie

12 000 000 zł345 m² 34 782,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowa rezydencja z basenem w Rząsce z panoramicznym widokiem na Kraków i góry. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu o powierzchni 345.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleja Pawła Adamowicza

Gdańsk,pomorskie

2 050 100 zł185 m² 11 091,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:344 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom 6-pokojowy w doskonałej lokalizacji na granicy gdańskich: moreny i Jasienia gotowy do odbioru! Bez prowizji % i pcc! Dom o powierzchni 184,83 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hausbrandta

Gdańsk,pomorskie

1 050 000 zł75 m² 14 018,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż | Nowoczesne osiedle | 3 sypialnie | Dwa balkony Wstęp Przestronne, nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, gotowe do zamieszkania od zaraz. Znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

611 208 zł43 m² 14 351 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz wyjątkowej inwestycji, która łączy luksus z potencjałem zysków? Przedstawiam ofertę sprzedaży apartamentu inwestycyjnego o powierzchni 42,59 m w pięciogwiazdkowym hotelu Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kłodzino

Kłodzino,zachodniopomorskie

490 000 zł129 m² 3 798,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży urokliwego domu w miejscowości Kłodzino, położonej w gminie Przelewice, w malowniczym powiecie pyrzyckim. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Hanausek

Tarnów,małopolskie

160 000 zł600 m² 266,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Działki Budowlanej w Tarnowie atrakcyjna działka budowlana W tarnowie 6 ar. Z przyjemnością prezentuję atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej.