cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości
200 826 ogłoszeń
Od najnowszych
200 826 ogłoszeń
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Łabędzia
Słopsk,mazowieckie
190 000 zł900 m² 211,11 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte
Pruszcz Gdański,pomorskie
815 156 zł81 m² 10 050 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska
Warszawa,mazowieckie
770 000 zł63 m² 12 164,30 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana ogrodzona, ul. Pogodna
Zazdrość,mazowieckie
508 130 zł2 989 m² 170 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z garażem, ul. Studniarskiego
Poznań,wielkopolskie
579 000 zł41 m² 14 125,40 zł/m²
Archiwalne
Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza
Warszawa,mazowieckie
915 000 zł45 m² 20 315,30 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana uzbrojona Szwałk
Szwałk,warmińsko-mazurskie
119 000 zł4 315 m² 27,58 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem Niewodnica Korycka
Niewodnica Korycka,podlaskie
895 000 zł132 m² 6 780,30 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana ogrodzona, ul. Ogrodowa
Witkowo Drugie,zachodniopomorskie
123 000 zł1 023 m² 120,23 zł/m²
Archiwalne
Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Solny
Wrocław,dolnośląskie
4 650 000 zł202 m² 23 019,80 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Kwiatowa
Będkowice,małopolskie
180 000 zł4 900 m² 36,73 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heweliusza
Zielona Góra,lubuskie
635 000 zł83 m² 7 655,21 zł/m²
Archiwalne
Apartament dwupoziomowy, ul. Oławska
Wrocław,dolnośląskie
1 599 000 zł96 m² 16 656,20 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki
Szczecin,zachodniopomorskie
519 000 zł48 m² 10 844,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich
Warszawa,mazowieckie
1 548 500 zł100 m² 15 485 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna z dojazdem utwardzonym Słójka
Słójka,podlaskie
90 000 zł3 005 m² 29,95 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice
Dobrzykowice,dolnośląskie
519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Włącz powiadomienia