dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 280 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 070 040 zł147,86 m² 14 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 147,86 m , zlokalizowany na parterze biurowca. Został wykończony i jest gotowy do użytku. W lokalu znajduje się witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Damrota 26

Paderewskiego Katowice

2 794 000 zł223,24 m² 12 515,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

5-pokojowy apartament typu Home & Office, z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami, wc, pralnią i tarasem, znajdujący się na 2. piętrze apartamentowca Damrota Garden w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Damrota 26

Paderewskiego Katowice

2 546 000 zł230,34 m² 11 053,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

5-pokojowy apartament typu Home & Office, z aneksem kuchennym, dwiema łazienkami, wc, pralnią, garderobami, pomieszczeniem gospodarczym i tarasem, znajdujący się na 2. piętrze apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Damrota 26

Paderewskiego Katowice

2 199 000 zł157,14 m² 13 993,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

4-pokojowy apartament, z aneksem kuchennym, łazienką, wc, pralnią i dwiema loggiami, znajdujący się na 8. piętrze apartamentowca Damrota Garden w Katowicach. O inwestycji Damrota.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł231,03 m² 12 981 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 837 m²

Opis Mam przyjemność zaprezentować 2 wyjątkowe kameralne nieruchomości: nowoczesny 7-pokojowy dom wolnostojący z ogrodem, posadowiony na działce o powierzchni 1005m2, oddzielnie ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

262 528 zł26,52 m² 9 899,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze gotowe do odbioru! Parametry mieszkania: powierzchnia: 26,52 m ekspozycja: zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł184 m² 7 934,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Dzień dobry, biuro nieruchomości sprzedom oferuje na sprzedaż nowoczesny segment z 2022 roku o powierzchni 184 m , położony w Grodzisku Mazowieckim. Nieruchomość posiada ogród ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł128,59 m² 8 896,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:305 m²

Nowy Rozdział Twojego Życia Dom Pełen Światła i Spokoju we Wrocławiu Zapraszam do obejrzenia filmu Wyobraź sobie gorące poranki z mrożoną kawą na tarasie, otoczone śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 257 zł39,49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

360 840 zł38,80 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

363 308 zł39,49 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:listopad 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł39,10 m² 6 777,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym sercu miasta, w solidnym budynku z cegły. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł70 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w centrum miasta, nadające sie zarówno na mieszkanie jak i na działalność przeznaczone do kapitalnego remontu. Obok zdjęcia przedstawiające mozliwość zaaranżowania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł42,76 m² 8 182,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie idealne pod inwestycję jak I zamieszkanie, przestronny układ, świetna lokalizacja, świeżo po remoncie! Mieszkanie o pow. 42,76 m2 położone na 1 piętrze w pięknej zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

473 000 zł35 m² 13 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 35 m w Krakowie na os. Na Stoku, po generalnym remoncie, z osobną kuchnią i balkonem. Nieruchomość położona jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł41,72 m² 11 744,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż oferujemy samodzielny lokal z założoną księgą wieczystą, zlokalizowany w wyremontowanej kamienicy przy ul. Piekary 25 w samym sercu Poznania. Nieruchomość posiada udział.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 056 zł135,98 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 093 m²

Dom: na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni użytkowej 135,98 m , zlokalizowana w spokojnej, zielonej części Dobrzewina. Nieruchomość w standardzie deweloperskim. Oferuje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 580 zł47,64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 574 zł31,74 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 032 zł64,17 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł70 m² 5 357,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:294 m²

Domek rekreacyjny nad jeziorem Wysoko - Jeleńska Huta, gmina Szemud Cena: 375 000 zł Powierzchnia: 70 m Lokalizacja: jeleńska Huta, gmina Szemud - zaledwie 30 minut od Gdańska Wrzeszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Emów

Emów,mazowieckie

6 700 000 zł17 500 m² 382,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emów na granicy z Józefowem, działka 17500 m2 z dostępem do rzeki Mieni. Z piaszczystą plażą. 4600 m2 teren pod zabudowę, wydane warunki zabudowy na 3 domy wolno stojące, ale jak.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł287 m² 3 310,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Bibice - Nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem! Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy trasie S7 Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość inwestycyjną zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 500 zł76,60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Krakowa - Stare Miasto Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego i klimatycznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł200 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:996 m²

Dom z potencjałem inwestycyjnym. Nieruchomość wraz z dwupiętrowym domem o powierzchni 200m. kw. znajduje w nadmorskiej miejscowości Mielno przy głównej ulicy Bolesława Chrobrego.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł200 m² 11 495 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:735 m²

Połowa willi miejskiej na firmę lub do zamieszkania - 3 odrębne lokale Jeśli szukasz niepowtarzalnej nieruchomości w sercu Poznania, tuż przy malowniczej Cytadeli ta oferta jest dla Ciebie! Willa.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł62,31 m² 14 283,42 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W nowoczesnej inwestycji z 2018 roku, przy ul. Chełmżyńskiej w Warszawie, znajduje się komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, które łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 925 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dla miłośników ciszy i natury! Posiadam warunki zabudowy. Kształtna (trapez), narożna działka w otoczeniu lasu i nowych domów jednorodzinnych. Z widokiem na las i rzeczkę,.

Szczegóły ogłoszenia

779 200 zł81,80 m² 9 525,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Czteropokojowe mieszkanie - Leśna.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł64,37 m² 18 626,69 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie jestem zainteresowany współpracą z pośrednikami nieruchomości. Zdjęcia mają charakter poglądowy. Meble (poza stałą zabudową) nie są przedmiotem oferty. Mam do zaoferowania do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł235,90 m² 9 961,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 381 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący z dużą działką | Ochojno | 197,24 m | nowoczesne rozwiązania energetyczne Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

397 300 zł29 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w stanie deweloperskim Poznań, starołęka Idealne 3 piętro, duża łazienka i ekspozycja południowo-zachodnia - same atuty! Mieszkanie jest jasne dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 990 zł58 m² 31 034,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe - 300 metrów od plaży - Apartamenty Nadmorskie. Mieszkanie: na sprzedaż dwustronne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2006 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

937 000 zł67,40 m² 13 902,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na zielonym Ursynowie, przy ul. Lachmana 2 w Warszawie znajduje się przestronne, funkcjonalne mieszkanie, które łączy komfort codziennego życia w zielonym otoczeniu z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł38 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 5 mieszkań wykończonych pod klucz w Centrum Miasta! mieszkanie: na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na parterze z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł38,35 m² 17 209,91 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne mieszkanie przy ul. Lazurowej 168 na warszawskim Bemowie idealną propozycję dla singla lub pary, którzy cenią sobie świetną komunikację, dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł78,20 m² 18 542,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Powiśla - klimat przedwojennej kamienicy, przestrzeń i potencjał Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,20 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł81 m² 9 506,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Duże czteropokojowe mieszkanie z balkonem z możliwością przebudowy na 5-pokojowe, tak jak było pierwotnie. Położone w Zielonce k. Warszawy, usytułowane na 3 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł106 m² 6 509,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Podwyższony standard deweloperski dla w/w domu obejmuje m.in.: kompletne centralne ogrzewanie gazowe, podłogowe z piecem kondensacyjnym z zamkniętą komorą spalania, regulatorami temperatury.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł45,30 m² 11 457 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdańsk Zaspa, ul. Drzewieckiego 3a Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł275 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 618 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom o pow. ok 275m2 położony na 16 arowej działce zlokalizowany południu Krakowa- swoszowicach. Dom Powierzchnia całkowita domu to ok 275 m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

699 000 zł68 m² 10 279,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Apartament zlokalizowany na Jakubskim Przedmieściu zaledwie 2 km od toruńskiej Starówki w rewitalizowanej części miasta. - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament.

Szczegóły ogłoszenia

173 250 zł38,50 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w Centrum Tarnowskich Gór, oficyna. Główne zalety mieszkania: > duży salon z aneksem kuchennym 34,7m2 > centralna lokalizacja > możliwość wykończenia mieszkania wg.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł45 m² 16 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul. Zygmunta Augusta w Gdyni Śródmieściu. Lokal położony na 3. piętrze kamienicy z 1932 roku, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

604 500 zł38,78 m² 15 587,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Serdecznie zapraszam osoby zainteresowane do obejrzenia i zakupu tego przytulnego, pięknie wyremontowanego, dwu pokojowego mieszkania na Bielanach przy ulicy Marymonckiej 151. Mieszkanie Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł269,50 m² 8 534,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²