dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 827 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 827 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

533 474 zł29 m² 18 176,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noakowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł34 m² 8 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34m2, na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku, znajdującym się na osiedlu Kapuściska, w Bydgoszczy Rozmieszczenie: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potrzask

Kraków,małopolskie

769 000 zł63 m² 12 165,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 63m z ogródkiem 222m2 lokalizacja Doskonała lokalizacja nieruchomość znajduje się na końcu cichej, osiedlowej ulicy, w pobliżu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słoneczna

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

350 000 zł46 m² 7 592,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta Na sprzedaż mieszkanie 46,1mkw, 2 pokoje w Pasłęku. Lokalizacja Mieszkanie przy ulicy Słonecznej jest położone w pobliżu sklepów Dino oraz Netto, co czyni codzienne zakupy wygodnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

169 000 zł57 m² 2 980,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie jest świetną propozycją pod prowadzenie różnego rodzaju usługi, doskonałe pod kancelarię notarialną, studio fotograficzne i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mszalnica

Mszalnica,małopolskie

950 000 zł8 541 m² 111,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna W mszalnicy idealna pod dom weselny, spa lub pensjonat Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w miejscowości Mszalnica, gmina Kamionka Wielka, powiat nowosądecki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczecińska

Pyrzyce,zachodniopomorskie

3 000 000 zł1 083 m² 2 770,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 588 m²

Na sprzedaż obiekt biurowy wraz z częścią usługowa w Pyrzycach przy ul. Szczecińskiej o powierzchni użytkowej 1083 m2, dodatkowo lokal z dawną dyskoteką o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Miechowa

Miechowa,opolskie

250 000 zł156 m² 1 602,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom jednorodzinny w Miechowa, gm. Byczyna Budynek o pow. użytkowej 156,5 m/2 położony na działce o pow. 1490 m/2. Składa się z: - parter: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

609 999 zł58 m² 10 499,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja/premium/psie pole/poleska/piwnica/tanio/top/3pok/loggia! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi,- przedpokoju, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

296 987 zł30 m² 9 966 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga - cena na poziomie mieszkania używanego, na rynku wtórym, w stanie do remontu! Mieszkanie bardzo "widne", narożne, dwustronna ekspozycja, południowo - wschodnia! Mieszkanie dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lastadia

Gdańsk,pomorskie

845 000 zł52 m² 16 156,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz apartamentu w prestiżowej lokalizacji z widokiem na Motławę? Świetnie trafiłeś! atuty: - idealna lokalizacja - tuż przy Starym Mieście Gdańska, lokalizacja wyjątkowo atrakcyjna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli marzysz o komfortowym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 57 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

639 000 zł37 m² 17 270,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż słoneczne mieszkanie jednopokojowe, położone w budynku przy ul. Wandy, na spokojnym, zielonym osiedlu. Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł56 m² 13 639,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

760 000 pln | sprzedaż | 2 pokoje | 32m2+23m2, | warszawa | bemowo Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z 2021 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Ełk,warmińsko-mazurskie

385 000 zł66 m² 5 798,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Marzysz o mieszkaniu, gdzie słońce budzi Cię każdego ranka, a za oknem rozciąga się widok na malownicze Jezioro Ełckie? Przedstawiam Ci wyjątkową okazję, by zamieszkać w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 900 000 zł250 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, szukasz wyjątkowego miejsca dla swojej firmy? Prestiżowa lokalizacja ma dla Ciebie znaczenie? Czy to ma być raczej inwestycja? Przedstawiamy nowoczesną, 3-kondygnacyjną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Kraków,małopolskie

1 160 000 zł56 m² 20 677,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji -powierzchni 56,1 m2, usytuowanego na 1. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słubicka

Legnica,dolnośląskie

291 747 zł37 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Drodzy Państwo - przy ulicy Słubickiej w Legnicy powstaje dla Państwa osiedle zatorze - nowa, przepiękna inwestycja, która będzie cieszyć oko, przez wiele kolejnych lat. Jest to 7 nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Namysłów

Namysłów,opolskie

70 000 zł33 m² 2 121,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 33,3 m2 zlokalizowane na II piętrze w bloku z ogródkiem i pom. gospodarczym w Pągowie (gm. Wilków) Mieszkanie znajduje się na poddaszu - 3 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chwarznieńska

Gdynia,pomorskie

714 375 zł56 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Okazja! Wyjątkowe mieszkanie blisko Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na kameralnym osiedlu stworzonym z myślą o osobach, które szukają swojego stałego miejsca w Trójmieście, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zarszyn

Zarszyn,podkarpackie

189 000 zł100 m² 1 890 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:281 m²

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż drewniany dom położony w miejscowości Zarszyn w gminie Zarszyn powiat sanocki. Dom o powierzchni użytkowej ok. 100 m2, położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

589 000 zł46 m² 12 832,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: kraków, prądnik Biały, ul Żabiniec Zapraszam do zapoznania się z ciekawą opcją inwestycyjną nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Żabiniec w dzielnicy Prądnik Biały. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

392 439 zł43 m² 9 223 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,55m2 + balkon 5m2, usytuowane na 4 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sengera Cichego

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł69 m² 14 327,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania ustawne 3-pokojowe mieszkanie, usytuowane na wyższym parterze 4-piętrowego budynku z 1992 roku, położonego przy ul. Mariana Sengera Cichego 5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Łapino,pomorskie

164 780 zł1 498 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Rezerwacja do 04.04.2025r. Działka budowlana położona w miejscowości Łapino Kartuskie, gmina Kolbudy, powiat gdański, woj. pomorskie. Działka nr: 2/7 Zabudowa działki na podstawie decyzji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł49 m² 19 183,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Ciche, z widokiem na ogródki działkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 położone na parterze dziesięciopiętrowego budynku. Ekspozycja okien południowo- wschodnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł46 m² 12 991,30 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskim Bemowie przy ul. Karabeli. budynek po remoncie elewacji i wymianie części instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pewel Mała

Pewel Mała,śląskie

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dzień dobry oferuję na sprzedaż dom zlokalizowany w miejscowości Pewel Mała, tuż obok Żywca. Piękne widoki. Cisza, spokój. Fantastyczni sąsiedzi. Jednocześnie wszędzie blisko. Sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

2 150 000 zł150 m² 14 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:430 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy, pięknie wykończony nowy dom w Lublinie z 2023 roku. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w prestiżowej lokalizacji miasta dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szczepankowo

Poznań,wielkopolskie

1 850 000 zł234 m² 7 889,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Na sprzedaż wyjątkowo zadbany rodzinny dom z ogrodem, 5 pokoi | Poznań Szczepankowo Szukasz przestronnego, zadbanego i rodzinnego domu wraz z ogrodem w spokojnej, bogatej we wszelką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

1 099 000 zł68 m² 16 185,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż stylowo wykończonego mieszkania na osiedlu pełnym zieleni, położonym w wygodnej do życia dzielnicy Gdańsk - Morena. Idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Olecko,warmińsko-mazurskie

489 000 zł76 m² 6 434,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 76 m2 znajdującego się na parterze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Wiejska 4 w Olecku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

389 000 zł66 m² 5 893,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości Oferuje na sprzedaż piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m 2 , usytuowane na drugim piętrze kameralnej kamienicy w Świdnicy. Istnieje możliwość wydzielenia 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Planetarna

Gdańsk,pomorskie

561 855 zł54 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

|| Mieszkanie w idealnej lokalizacji || blisko natury i miasta || Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z bliskością natury? To mieszkanie spełni Twoje oczekiwania. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje na ruczaju! lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Dębniki - Ruczaj przy ul. Bobrzyńskiego. W bezpośrednim sąsiedztwie sklepy, restauracje, szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzóski

Łódź,łódzkie

268 000 zł38 m² 7 052,63 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przestawiam ciekawe, rozkładowe mieszkanie (38m2, 2 pokoje), które z pewnością zainteresuje amatorów widoków - 8 piętro sprawia, że mieszkanie jest jasne a widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tarnopol

Tarnopol,podlaskie

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Zalewem Siemianówka to wyjątkowa okazja dla osób poszukujących pięknego miejsca na budowę swojego domu lub rekreacyjnej przestrzeni. Ta działka o powierzchni 1000 m2 oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł33 m² 12 727,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania na ulokowanie swoich środków, idealnego pod inwestycję? I do tego cenisz sobie bliskość terenów zielonych oraz urzekających parków? bingo! lokalizacja: polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Poznań,wielkopolskie

297 000 zł30 m² 9 996,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Kawalerka o łącznej powierzchni 29,71 m2 położona na drugim piętrze we frontowej części narożnej kamienicy przy ulicy Polnej 25. Mieszkanie do generalnego remontu. Możliwość.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij