dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 827 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 827 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Częstochowa,śląskie

339 000 zł36 m² 9 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Metropolia oferuje do sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na trzecim piętrze w boku z cegły przy ulicy Kopernika. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Broniewskiego

Grajewo,podlaskie

274 900 zł33 m² 8 330,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania, położonego na drugim piętrze niskiego bloku przy ulicy Broniewskiego 3 w Grajewie. To przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

959 000 zł112 m² 8 524,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupujacy nie płaci prowizji! Mieszkanie w formie segmentu. Nowa inwestycja w świetnej lokalizacji, pośród zabudowy jednorodzinnej, zaledwie 30 minut od centrum miasta/rynku (15 km). Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gorliczyna

Gorliczyna,podkarpackie

680 000 zł77 m² 8 831,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom jednorodzinny budowany i wykończony z dbałością o każdy detal, na własne potrzeby mieszkaniowe. Ergonomicznie i funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza, zastosowane najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lipków

Lipków,mazowieckie

1 295 000 zł182 m² 7 115,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Jeśli poszukujesz cichej i zielonej okolicy na obrzeżach Warszawy na swoje wymarzone miejsce do zamieszkania, to ta oferta spełnia takie kryteria. Na sprzedaż już ostatni dom w tej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 000 zł560 m² 18 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

[English below] video tour: UNIKATOWA WILLA NA WROCŁAWSKIM ZALESIU Przepiękna willa zaprojektowana i wybudowana na początku XX wieku. Koncepcje aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teligi

Kraków,małopolskie

729 000 zł53 m² 13 806,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane przy ul. Teligi. Idealne dla par, rodzin lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Puławy

Puławy,lubelskie

2 403 660 zł4 956 m² 485 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta idealna dla dewelopera - działki pod budowę osiedla segmentów 1-rodzinnych, w Puławach okol. ul. Sosnowej. Atrakcyjna willowa lokalizacja. Na sprzedaż teren o pow. 0,49 ha, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powązkowska

Warszawa,mazowieckie

2 100 000 zł74 m² 28 378,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Podsumowanie Przedstawiam dwupoziomowy, w pełni wyposażony dwupoziomowy Penthouse z tarasem w nowej inwestycji w Artystycznym Żoliborzu. Mieszkanie ma 6-metrowe okna oraz klimatyzacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnowska

Kielce,świętokrzyskie

367 000 zł51 m² 7 167,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Interesujące mieszkanie, znajdujące się w samym centrum miasta - ul Czarnowska. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, w atrakcyjnej cenie! tylko 7499 zł za m2! Prawdopodobnie najtańsze takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wyszewo

Wyszewo,zachodniopomorskie

240 000 zł5 900 m² 40,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta 39/9434/ogs. Na sprzedaż działka w miejscowości Wyszewo w województwie zachodniopomorskim blisko drogi krajowej nr 11, kierunek Koszalin-Poznań. W pobliżu niedługo zostanie oddana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

713 500 zł51 m² 13 995,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego przy ul. Lasówka w Krakowie (dzielnica Płaszów). Mieszkanie zlokalizowane w nowym (ostatnim) etapie osiedla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

950 000 zł115 m² 8 261 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Gotowy Do Zamieszkania Dom. Bardzo Dobra Lokalizacja. Przedstawiamy do sprzedaży segment skrajny o powierzchni. ok. 115 m2, usytuowany na ładnej działce w bardzo dobrej lokalizacji Grodziska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sławkowice

Sławkowice,małopolskie

159 200 zł800 m² 199 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

łąka, lekko pochyła, przy drodze; media/instalacje: woda, prąd, gaz; otoczenie: łąka, niska zabudowa, zabudowa jednorodzinna; dojazd: droga asfaltowa, droga gminna, udział w drodze prywatnej;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

910 000 zł73 m² 12 430 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Apartament z garażem, zlokalizowany w jednym z najlepszych miejsc na Pogodnie, w odległości zaledwie 100 metrów od Parku Kasprowicza. Budynek z 2008r., teren pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gospodarska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 990 000 zł311 m² 6 398,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Uwaga! Cena za ogrodzoną część działki razem z domem. Ogrodzona część działki ma powierzchnie około 6000m2. Istnieje możliwość zakupu całości z działką bez ogrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł38 m² 13 131,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie W stanie deweloperskim Białołęka ul. Lewandów/głębocka Powierzchnia 37,31m2,dwa pokoje z widna otwartą kuchnią Cena 499 tys. Kontakt W sąsiedztwie szkoła, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

2 500 000 zł550 m² 4 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:650 m²

Na sprzedaż kamienica z dużym potencjałem inwestycyjnym w Wałbrzychu. Główne zdjęcie nie przedstawia oferowanej kamienicy. Zdjęcia kamienicy można uzyskać mailowo, po uprzednim kontakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Andromedy

Gdańsk,pomorskie

560 196 zł52 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam idealne miejsce dla miłośników ciszy, natury oraz aktywnego trybu życia! Bliskość Jeziora Wysockiego i zielonych terenów to świetna okazja na spacery, jogging czy wycieczki rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard Warszawa

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł18 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przytulną kawalerkę o powierzchni 18 m z balkonem oraz miejscem w piwnicy, położoną na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z 1965 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Staszica

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł155 m² 10 233,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość w samym centrum Wrzeszcza! Świetna inwestycja! Atuty nieruchomości : rewelacyjna lokalizacja pełna baza handlowo - usługowa kamienica ocieplona i odnowiona elewacja w 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

754 768 zł69 m² 10 910,20 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczodre

Szczodre,dolnośląskie

930 000 zł129 m² 7 226,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo! Serdecznie polecam dom w stanie deweloperskim w wolnostojący 128,70 mkw na działce 900 mkw. Nieruchomość znajduje się: - 6 km do Długołęki - Dobroszów Oleśnicki - 20 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Darżlubska

Gdańsk,pomorskie

1 290 000 zł176 m² 7 329,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:468 m²

Przedstawiam Państwu bliźniaka zlokalizowanego w Gdańsku Łostowicach przy ul. Darżlubskiej. Opis osiedla Osiedle Zielona Park 2 powstaje w dzielnicy przyjaznej młodym rodzinom. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyłęcka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 611,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Wyłącznie u mnie! Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł62 m² 13 964,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Tarchomina. 3 pokoje - 62,3m2 Mieszkanie położone w pobliżu Galerii Północnej, 150 m od przystanku tramwajowego, dzięki któremu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rybnik

Rybnik,śląskie

290 000 zł37 m² 7 774,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy , niedaleko centrum ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37,30m2 znajdujące się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Łódź,łódzkie

600 000 zł61 m² 9 909,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

### Oferta Sprzedaży Mieszkania w Łodzi - Janów, ul. Dąbrówki Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 60,55 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

470 000 zł30 m² 15 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 30 m , wykończona w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji w Grodzisku Mazowieckim, idealne dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Strzeszów

Strzeszów,zachodniopomorskie

190 000 zł2 153 m² 88,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż, malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 2197 m2, oddalona od Jeziora Strzeszowskiego o zaledwie 300 metrów. 5 min drogi do najbliższych sklepów w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Chrzanów,małopolskie

799 000 zł539 m² 1 482,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1900

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży części kamienicy w centrum Chrzanowa, tuż obok Rynku w Chrzanowie! Fantastyczna propozycja zarówno dla klientów indywidualnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 180 000 zł131 m² 8 999,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc ; szereg 131,12 m2 + ogródek (40 m2) Zakończenie budowy przewidywane na IV kwartał 2024r. Garaż w bryle budynku + miejsce postojowe przed budynkiem. pokoje, garderoba Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł44 m² 13 386,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mam do zaoferowania przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o słonecznej ekspozycji i ergonomicznym układzie, zlokalizowane w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Okulickiego

Szczecin,zachodniopomorskie

1 110 000 zł230 m² 4 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:587 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom zlokalizowany na Gumieńcach. Bardzo atrakcyjne miejsce w niewielkiej odległości od komunikacji, szkół, przedszkoli oraz punktów handlowych i usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

378 247 zł40 m² 9 418,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 870 476 zł92 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Gotowe do odbioru mieszkania na grzegórzkach Apartament z ogrodem 100M z widokiem na.