dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 824 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

200 824 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł37 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji z przestronnym widokiem czeka na swojego nowego właściciela! Dla pary, singla, a może jako inwestycja? To miejsce ma wszystko, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Szlifierska

Kraków,małopolskie

900 000 zł7 178 m² 125,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

|R| Property przedstawia Państwu działki na sprzedaż znajdującą się na ulicy Szlifierskiej w Krakowie. Te malownicze działki położone są w otoczeniu bujnej zieleni, co stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Błoń Janowskich

Rumia,pomorskie

495 000 zł60 m² 8 294,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe mieszkanie 59,68 m2 na parterze - spokojna okolica. Nieruchomość składa się z jasnego salonu z aneksem kuchennym, 2 ustawnych sypialni, łazienki oraz korytarza. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 190 000 zł186 m² 6 380,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:497 m²

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży ciekawego domu o powierzchni całkowitej 186 m na Stawkach Znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Plac Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

487 448 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja! tylko U nas! Polecamy Wieliczka! Mieszkanie 2-pokojowe do wejścia z ogródkiem Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Kościuszki 36 G w Wieliczce (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Balonowa

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł33 m² 13 787,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

English below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu słoneczną i ustawną kawalerkę położoną przy ul. Balonowej na wrocławskim Gądowie. Nieruchomość Mieszkanie liczy 33 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zalesie

Zalesie,mazowieckie

1 450 000 zł176 m² 8 239 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy do sprzedaży piękny, nowoczesny, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni - ok. 176 m2 dom, - ok. 1000m2 działka, parter : - wiatrołap 7,5 m2 - gabinet 7.80 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

363 503 zł37 m² 9 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Janowska

Cyprzanów,śląskie

448 000 zł200 m² 2 240 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:830 m²

Idealna propozycja dla rodzin z dziećmi! Na sprzedaż duży jednorodzinny dom w Cyprzanowie w bliskiej odległości od Raciborza! Nieruchomość jest po generalnym remoncie ok. 12 lat temu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

498 000 zł26 m² 19 153,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż, piękne mieszkanie na ulicy Dobrego Pasterza na Prądniku czerwonym, english version below lokalizacja Dzielnica: prądnik Czerwony Ulica: dobrego Pasterza Przystanek: dobrego Pasterza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

659 000 zł60 m² 10 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nieruchomość Trzypokojowe mieszkanie na osiedlu Szczerkowskiego w Grodzisku Mazowiecki. Mieszkanie składa się z przestronnego (29m2) salonu z pół otwartą kuchnią z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Niezapominajkowa

Dębnica Kaszubska,pomorskie

55 000 zł604 m² 91,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działki budowlane w miejscowości Dębnica Kaszubska przy ulicy Niezapominajkowej, powiat słupski. Działka zaznaczona na żółto o powierzchni: 1 147 m2; cena: 90 000,-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Asnyka

Szczecin,zachodniopomorskie

309 000 zł30 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przytulna kawalerka w doskonałej lokalizacji gotowa do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki o powierzchni 30 m , położonej na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Kraków,małopolskie

900 000 zł51 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Komfortowe mieszkanie w nowoczesnym budynku Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku w widokiem na centrum handlowe Bonarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 100 000 zł165 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:325 m²

Oaza ciszy i spokoju. Dom na Warszewie, w zabudowie bliźniaczej z końca lat 80-tych. Całość składa się z 7 pokoi, 3 łazienek, kuchni, garażu i kotłowni. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Olsztynek

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

290 000 zł1 600 m² 181,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku raju blisko jeziora? Wyjątkowa działka budowlana położona w bliskiej okolicy jeziora Pluszne, które będąc w strefie ciszy zapewni Ci możliwość relaksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

676 700 zł75 m² 8 996,28 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słowackiego

Trzcianka,wielkopolskie

265 000 zł63 m² 4 209,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealna oferta dla rodzin z dziećmi. 3- pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Lokal o powierzchni 62.96m2 znajduje się na IV piętrze w czteropiętrowym bloku na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Glinik Górny

Glinik Górny,podkarpackie

45 000 zł6 627 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,6627 ha, z dojazdem drogą gminną szutrową Tereny pagórkowate, blisko lasów z szybkim dostępem do Frysztaka czy Strzyżowa Najbliższe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

510 000 zł46 m² 11 015,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie 2- pokojowe położone przy ulicy Obywatelskiej Lokal jest położony na 4 piętrze 5- piętrowego budynku z windą z dala od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

109 900 zł816 m² 134,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 : /starywielislaw Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 240 zł45 m² 21 749,30 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,84m2 z balkonem 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym Mieście z widokiem na panoramę Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Narutowicza

Leszno,wielkopolskie

1 199 000 zł700 m² 1 712,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości "luxus Home" Leszno, oferuje do sprzedaży kamienicę, zlokalizowaną w ścisłym centrum Leszna, na rogu ulic przy ul. Gabriela Narutowicza i Małej Kościańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Łańcut,podkarpackie

295 000 zł42 m² 6 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , usytuowane w centrum miasta przy ul. Podwale w Łańcucie. Jest to doskonała oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł50 m² 12 376,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Przychód

Brok,mazowieckie

94 600 zł1 062 m² 89,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Najtańsza w tym rejonie działka budowlana, 1062m2 o wymiarach 25m x 41m. Lokalizacja działki ( ( ul Przychód nr ew 1371/8 do której od Broku dojeżdżamy ul. Małkińską) daje przyszłemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Tarnowskich

Tarnów,małopolskie

579 000 zł60 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w Tarnowie gotowe do zamieszkania Szukasz wyjątkowego mieszkania, które łączy nowoczesny design, komfort i świetną lokalizację? Ta oferta jest dla Ciebie! Przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Ełcka

Olecko,warmińsko-mazurskie

1 500 000 zł11 249 m² 133,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z czterech działek o łącznej powierzchni 1.1249 ha, położona na obrzeżach Olecka przy ulicy Ełckiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

1 399 000 zł71 m² 19 704,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Świeżo wyremontowany W stylu modernistycznym apartament W kamienicy pręczkowskich Kamienicą z Historią | Gdyński Modernizm | Po Generalnym Remoncie | Styl Art Deco | Widok Na Zatokę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

571 085 zł56 m² 10 140 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025