dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orlińskiego

Kraków,małopolskie

750 000 zł45 m² 16 501,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży mieszkania na Krakowskich Czyżynach - idealne miejsce do życia! Zapraszamy do zakupu przytulnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,45 m (łącznie z loggią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Milanówek

Milanówek,mazowieckie

1 899 900 zł220 m² 8 636 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Stylowa nieruchomość Przedstawiamy do sprzedaży bardzo ładny i stylowy dom o powierzchni ok. 180 m2 , posadowiony na przestronnej działce o powierzchni ok. 1 600 m2, w pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marynarki Wojennej

Dziwnów,zachodniopomorskie

999 000 zł113 m² 8 814,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta dostępna wyłącznie U - nieruchomości wgn Apartament wykończony pod klucz, gotowy do zamieszkania: 800 m do plaży. 0% podatku przy zakupie pierwszego mieszkania. Skontaktuj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radomska

Kielce,świętokrzyskie

427 340 zł44 m² 9 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atrakcyjne mieszkanie w nowej inwestycji w okolicach ulicy Radomskiej. Z balkonu rozciąga się piękny widok na góry świętokrzyskie! Mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

372 000 zł48 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 48 m2, usytuowane na parterze w wieżowcu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tabelowa

Łódź,łódzkie

1 350 000 zł199 m² 6 784 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:857 m²

Jeśli szukasz wyjątkowego i przestronnego domu z zadbaną działką - to ta alternatywa spełni twoje oczekiwania. Lokalizacja: łódź (górna-Ruda) okolice ul. Przestrzennej. Ta oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Styczniowa

Głogów,dolnośląskie

569 000 zł81 m² 7 024,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

Dom z potencjałem Twoja szansa na idealną inwestycję! Przedstawiamy unikalną nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Głogowie ulica Styczniowa. To oferta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł46 m² 10 217,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji, gotowego do wprowadzenia? Biuro onhouse przedstawia zadbane i wyremontowane mieszkanie o powierzchni 46 m , położone przy Rzeszowskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Herkulesa

Gdańsk,pomorskie

1 080 000 zł290 m² 3 724,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:850 m²

Klient Dom wolnostojący na sprzedaż - przestrzeń, potencjał i świetna lokalizacja Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o łącznej powierzchni 290 m , usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

399 900 zł54 m² 7 405,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

691 600 zł760 m² 910 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam I zapraszam wszytskich zainteresowanych - obrzeża wrocławia - atrakcyjna działka - media żerniki wrocławskie gmina siechnice / działka budowlana 760 M2 Przedstawiam działkę budowlaną nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

1 399 000 zł280 m² 4 996,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:932 m²

Komfortowy dom wolnostojący z 2022 roku, piętrowy, położony w dzielnicy Błeszno, wśród nowej zabudowy jednorodzinnej i zieleni. Nowoczesna, atrakcyjna architektonicznie bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

613 389 zł28 m² 22 200,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Katowice,śląskie

990 000 zł71 m² 13 943,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tylko U nas! Na sprzedaż 3-pokojowy apartament z loggią położony na osiedlu atal francuska park! Zielona okolica, tuż przy 3ech stawach, muchowiec! Mieszkanie o pow. 70,5m2 położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

839 000 zł57 m² 14 742,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny apartament z widokiem na zieleń - Gdańsk Matemblewo Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu o powierzchni 56,91 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Wrocław,dolnośląskie

587 613 zł38 m² 15 378,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bytyń

Bytyń,wielkopolskie

205 800 zł1 470 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe położone w okolicach Jeziora Bytyńskiego (gm. Kaźmierz) w odległości ok 15 km od Tarnowa Podgórnego oraz ok 30 km od Poznania. Działki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

2 450 000 zł118 m² 20 763 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz apartamentu Premium w najpiękniejszej części Krakowa i blisko centrum miasta, to ta alternatywa jest dla Ciebie! Więcej informacji: tel. e-mail: wszystkie oferty na stronie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakole

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł60 m² 8 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój. Mieszkanie znajduje się w najbardziej zielonej części osiedla arkońskiego na ul .Zakole. Przy uchylonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdańska

Ełk,warmińsko-mazurskie

270 000 zł58 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz miejsca, które możesz urządzić po swojemu? Nie przeraża Cię kurz i pył ? Koniecznie sprawdź jaką ofertę przygotowałam właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Julianów,mazowieckie

600 000 zł70 m² 8 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:4 m²

Oferuję na sprzedaż zabudowaną nieruchomość o powierzchni 4 898 m2 położoną w miejscowości Julianów Gmina Góra Kalwaria, ulica Sosnowa 39. Nieruchomość ogrodzona. Wjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł49 m² 17 469,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedania ,ciche, odnowione dwustronne, jasne rozkładowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym 2 pokoje (46,6 m2 + 2m2 piwnica), okna wychodzące na południe i północ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żukowo

Żukowo,pomorskie

739 000 zł146 m² 5 069,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:706 m²

Nowoczesne lokale mieszkalne na sprzedaż - Glincz, ul. Grabowa Termin wydania kluczy do pierwszych lokali : listopad 2024 Z przyjemnością zaprezentuję ofertę sprzedaży przestronnego, nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Rusiec

Rusiec,mazowieckie

455 000 zł1 000 m² 455 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Ruścu gm nadarzyn o powierzchni 1000m2. Nie Słychać Trasy S8. 5 min do Centrum Nadarzyna. Mpzp. Dostępne Media: prąd, gaz, woda, światłowód. W okolicy domki jednorodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł52 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku (bez windy). Lokal jest w dobrym stanie, gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Osłonino

Osłonino,pomorskie

1 200 000 zł109 m² 11 009,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:657 m²

Klient Nowoczesny Dom z Widokiem na Zatokę Pucką - Osłonino Lokalizacja: osłonino, gmina Puck Powierzchnia domu: 109 m Powierzchnia działki: 657 m Liczba pokoi: 4 Stan: gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

280 000 zł56 m² 5 026,93 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 pierwsze piętro ul. Wielkopolska Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w centrum miasta o powierzchni 55,70 m2 -z dużym balkonem. Mieszkanie na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Toruń,kujawsko-pomorskie

1 750 000 zł156 m² 11 218 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:638 m²

*** Wyjątkowy dom w świetnej lokalizacji *** Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży domu piętrowego (bliźniak) o pow. 156 m2 znajdującego się na działce o pow. 638 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

1 779 000 zł81 m² 21 963 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Atuty: - możliwość podziału na mniejsze mieszkania, - duży potencjał inwestycyjny, - doskonała lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska, - blisko morza i parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Rumia,pomorskie

369 000 zł33 m² 11 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1993

Przytulne mieszkanie w Rumi przy ul. Krakowskiej Oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m , usytuowane na parterze w bloku z 1993 roku. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rynarzewo

Rynarzewo,kujawsko-pomorskie

175 375 zł1 525 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu wyjątkową okazję nabycia przestronnej i atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1525 metrów kwadratowych, położonej w urokliwej miejscowości Rynarzewo, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

1 000 020 zł84 m² 11 976,30 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Przestronne (83,5m2) mieszkanie na Pradze Południe w okolicach Ronda Wiatraczna. Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 83,50 m , 8 piętro w 13-piętrowym bloku z windą z 1982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leoncin

Leoncin,mazowieckie

95 000 zł1 000 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 1000 m2, w Wilkowie Polskim gmina Leoncin. Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, z przeznaczeniem pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Grabówki

Grabówki,małopolskie

665 000 zł70 m² 9 564,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w Wieliczce Grabówki , na pierwszym piętrze, jednopiętrowego budynku z 2023 roku w bardzo spokojnej, zielonej i widokowej części Wieliczki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zyblikiewicza

Kraków,małopolskie

1 870 000 zł99 m² 18 925,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Polecamy! - do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie 98,81 m2 na ul. Zyblikiewicza - dzielnica: (stare Miasto). Mieszkanie usytuowane jest na 4-piętrze w kamienicy z 1926r. Mieszkanie składa się Z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Suwałki

Suwałki,podlaskie

998 000 zł164 m² 6 085,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w miejscowości Krzywe - tylko 2 minuty od Suwałk Marzysz o wygodnym, nowoczesnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale blisko wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Oława,dolnośląskie

535 000 zł62 m² 8 629,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szukasz dużego, przestronnego mieszkania w bezpiecznej okolicy? Pragniesz mieszkać w samym centrum miasta? Jeśli właśnie o tym marzysz, to oferta idealna dla ciebie! Komfortowe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 000 zł203 m² 22 167,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:334 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny dom na sprzedaż w Starym Wilanowie o pow. 203m2 dz.334 m2, 6 pokoi, 3 łazienki, wygodny podziemny garaż na 2 samochody, wysoki standard wykończenia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Miłogostowice

Miłogostowice,dolnośląskie

197 000 zł2 667 m² 73,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą działki budowlanej w Miłogostowicach. Ciesz się pięknym widokiem i bliskością wszystkich udogodnień. Szczegóły nieruchomości Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł91 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Eurovilla prezentuje Państwu nowoczesny, bardzo jasny 4 pokojowy apartament, zlokalizowany w Miasteczku Wilanów. Lokalizacja Miasteczko Wilanów to idealny wybór dla osób ceniących ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Popiełuszki

Piekary Śląskie,śląskie

1 500 000 zł1 813 m² 827,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:3 453 m²

Piekary Śląskie, nieruchomość usługowo-biurowa na sprzedaż. Agencja Nieruchomości wgn oferuje do sprzedaży nieruchomość usługowo-biurową o łącznej powierzchni 1.813 m2, na działce.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij