dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 816 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 816 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jackowskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł46 m² 7 380,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupak inwestycyjny (dwie kawalerki na jednej księdze wieczystej), mieszczący się w odnowionym budynku wielorodzinnym na Okolu przy ul. Jackowskiego. Cały budynek został wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

1 060 000 zł73 m² 14 548,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mamy do zaoferowania przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 72.86m2. Mieszkanie posiada: - salon ( 23.40m2) z aneksem kuchennym -meble wykonane na zamowienie (10.58m2) - hol z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chojnów

Chojnów,dolnośląskie

429 000 zł76 m² 5 618,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o pow. 76,35 m2 usytuowanego na iip. w kamienicy - chojnów. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Nowe Iganie

Nowe Iganie,mazowieckie

949 000 zł135 m² 7 008,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:635 m²

Dom wolnostojący przy ulicy Sosnowej w Nowych Iganiach, to świetna oferta dla rodziny. Powierzchnia użytkowa 135,4 m 2 Ogrodzona działka 635 m 2 Garaż 19,58 m 2 Ogrzewanie gazowe Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł64 m² 18 710,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klient Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku - gotowe do zamieszkania Powierzchnia: 63,60 m Liczba pokoi: 3 Rok budowy: 2024 Lokalizacja: osiedle Myśliwska 24, gdańsk Stan: wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł48 m² 10 006,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 47,87 m w Boguchwale Dwupokojowe mieszkanie + jasny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon. Oferuję na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł39 m² 10 155,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* oferta mieszkania dostępna tylko w naszej firmie! Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest po odbiorach oraz po przekazaniu kluczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lipowa

Kuraszków,dolnośląskie

656 775 zł88 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Powierzchnia: 87,57 m + poddasze użytkowe (~30 m ) Duży ogród: 321 m W sprzedaży nowoczesny, skrajny segment w inwestycji Kuraszków, w kameralnym osiedlu składającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chopina

Piaseczno,mazowieckie

1 180 000 zł103 m² 11 456,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego przy ulicy Chopina w Piasecznie. Piękny widok z 1-ego piętra na las! Mieszkanie (102,80 mkw) ciche z dużym balkonem, 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Wiskitki

Wiskitki,mazowieckie

360 000 zł8 136 m² 44,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka w Wiskitkach. Blisko do Lotniska Centralny Port Komunikacji. Duża i kształtna. Powierzchnia 8136m2 o wymiarach 353 x 23mw Idealna na duży dom lub inwestycyjnie. Wiskitki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Tuszyn

Tuszyn,łódzkie

18 437 700 zł4 542 m² 4 059,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:73

 

Parking:-

Na sprzedaż nieruchomość: obiekt hotelowo-bankietowy o łącznej pow. użytkowej 4542 m2 , zlokalizowany w Tuszynie, w powiecie łódzkim wschodnim (14 km od Łodzi), na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 486 708 zł92 m² 16 145,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Trójstronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Gdynia,pomorskie

1 600 000 zł260 m² 6 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

Skrajny szereg z pięknym ogrodem - Gdynia, dąbrowa. Mam przyjemność zaprezentować 4-kondygnacyjny zadbany dom ze stromym dachem, dużym ogrodem, garażem z możliwością utworzenia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wspólna

Złotoria,kujawsko-pomorskie

233 000 zł1 459 m² 159,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w centrum Złotorii, 2 km od Torunia. Lokalizacja nieruchomości pozwala na szybki i wygodny dojazd do Torunia autem jak i komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chorzów,śląskie

597 000 zł69 m² 8 658,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami -brak podatku pcc_biuro sprzedaży Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szczecińska

Kliniska Wielkie,zachodniopomorskie

880 000 zł475 m² 1 852,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 304 m²

Sprzedam budynek - obiekt położony w miejscowości Kliniska Wielkie przy ul. Szczecińskiej. Obiekt był wykorzystywany jako siedziba firmy montażu aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Koszalin,zachodniopomorskie

690 000 zł126 m² 5 484,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:373 m²

Jeśli szukasz wspaniałego domu w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, otoczonego malowniczym widokiem podkoszalińskich lasów, łąk i pól, to mamy coś dla Ciebie! Prezentujemy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Lublin

Lublin,lubelskie

290 000 zł26 m² 10 943,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka przy al. Racławickich Mieszkanie na sprzedaż położone jest przy zbiegu ulic Al. Racławickich i Józefa Sowińskiego. Idealne dla pary, singla, studenta, inwestycyjnie - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł73 m² 13 698,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedaż bezpośrednia, posiadam operat szacunkowy do wglądu! Biura nieruchomości proszę o niekontaktowanie się ze mną. Widoki z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Kraljevska

Zielona Góra,lubuskie

1 173 000 zł282 m² 4 152,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 15, 02-515 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr I/2025 na sprzedaż prawa do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Truskawkowa

Żórawina,dolnośląskie

998 000 zł147 m² 6 785,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do przekazania już w Sierpniu * Możliwość wykończenia pod klucz Osiedle to kompleks kameralnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysockiego

Piastów,mazowieckie

620 000 zł49 m² 12 645,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane w Piastowie. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Rędziny

Rędziny,śląskie

74 900 zł616 m² 121,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, jedynie 12 minut od Częstochowy. Dojazd drogą asfaltową, dostępna infrastruktura techniczna: wodociąg, kanalizacja, prąd. W sąsiedztwie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bełzy

Białystok,podlaskie

539 000 zł41 m² 13 210,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Bełzy na osiedlu Białostoczek. Mieszkanie o powierzchni 42,62m składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brzeg

Brzeg,opolskie

339 000 zł46 m² 7 450,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"willowy zakątek Osiedle Prestiż" nowa inwestycja deweloperska blisko Brzegu / Żłobizna ul. Krokusowa! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą III etapu osiedla na którym to będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodych Patriotów

Gliwice,śląskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Zubrzyckiego, na ulicy Młodych Patriotów. Bardzo dobra lokalizacja - 20 minut piechotą na Politechnikę Śląską (najbliższe osiedle Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Poznańska

Bolechowo,wielkopolskie

260 000 zł1 250 m² 208 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy na sprzedaż świetnie skomunikowaną działkę budowlaną w miejscowości Bolechowo pod Poznaniem. Działka o powierzchni 1250 m2 umiejscowiona jest w drugiej linii zabudowy od drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł61 m² 14 168 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Oferta dostępna wyłącznie W biurze mio casa! Na sprzedaż przytulne mieszkanie, o powierzchni 60,70m2 znajdujące się na ósmym piętrze 10- piętrowego budynku, znajdującego się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Starachowice,świętokrzyskie

220 000 zł48 m² 4 631,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku o powierzchni 47,5 z zadaszonym balkonem, mieszkanie widne, przestronne w centrum miasta. Blisko sklepy , przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lubicz Dolny

Lubicz Dolny,kujawsko-pomorskie

390 000 zł103 m² 3 786,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:439 m²

Tylko w Blue Home Nieruchomości! Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 3 pokojowego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Sztutowo

Sztutowo,pomorskie

357 000 zł28 m² 12 814,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament w przystępnej cenie inwestycja z możliwością zarządzania najmem wyjątkowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gliwice

Gliwice,śląskie

1 100 000 zł148 m² 7 432,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:811 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący położony w Gliwicach na nowym osiedlu domów jednorodzinnych "leśna Ostropa". Osiedle Leśna Ostropa to nowoczesny, funkcjonalny projekt mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kapitańska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

524 160 zł33 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartamentowiec nad jeziorem Ukiel! Doskonała inwestycja! apartamenty z widokiem na jezioro : wielkości 32,76 m2, lub 65,52m2 - całodobowa recepcja! - do wykończenia według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fatimska

Kraków,małopolskie

749 000 zł58 m² 12 913,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker tdb Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Fatimskiej w Krakowie. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Międzyborów

Międzyborów,mazowieckie

1 099 000 zł140 m² 7 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Przedstawiamy Do sprzedaży, dom gotowy do zamieszkania o pow. ok.140 m2, położony w Międzyborowie. Nieruchomość posadowiona jest na działce 1000 m2. Budynek o charakterze mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szklarska Poręba,dolnośląskie

1 700 000 zł210 m² 8 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:871 m²

Oferta na wyłączność nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzdaż dom pełniący funkcję pensjonatu w malowniczych Piechowicach - Górzyńcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świerklany

Świerklany,śląskie

219 000 zł3 564 m² 61,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Szukasz miejsca gdzie założyć swoja firmę, a w urzędzie mówią, że to uciążliwa działalność? Nie.