dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 737 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Łódź

Łódź,łódzkie

19 000 000 zł38 000 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży (własność gruntu) teren inwestycyjny położony we zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego w rejonie jednej z bardziej znanych i uczęszczanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gliwice

Gliwice,śląskie

499 000 zł105 m² 4 756 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie duże, dwupoziomowe mieszkanie Z ogrodem, miejscem parkingowym I dwiema łazienkami położone W budynku kilkurodzinnym W łabędach. Budynek w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Budziszyńska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł30 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Budziszyńskiej we Wrocławiu. To idealna oferta dla singli, par lub jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł48 m² 6 088,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,45m , zlokalizowane na drugim piętrze, czteropiętrowego bloku mieszkalnego na bydgoskim Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

635 000 zł43 m² 14 767,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowanym na granicy krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 999 000 zł104 m² 28 933,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 100 m2 na Warszawskiej Woli z komórką lokatorską i 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Wrocław,dolnośląskie

514 000 zł37 m² 13 929,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 36,9 m , położone we Wrocławiu przy ul. Drzewieckiego. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Wrocław,dolnośląskie

565 000 zł33 m² 17 278,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przytulne mieszkanie 32,7 m we Wrocławiu przy ul. Jeleniej! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,7 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Włoszakowice

Włoszakowice,wielkopolskie

900 000 zł643 m² 1 399,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:1 176 m²

Budynek Z potencjałem inwestycyjnym! cena do negocjacji! Do sprzedaży hotel / pensjonat o powierzchni całkowitej 643 m2. Cena sprzedaży wynosi 900,000 zł. Budynek wybudowany w 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zalesie Górne

Zalesie Górne,mazowieckie

2 495 000 zł183 m² 13 663,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim, 5 pokoi, działka 600 m2, 2 stanowiska garażowe, piaseczno - Zalesie Górne. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

299 000 zł41 m² 7 223,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Pełen rozkład na prawie 42m Szukasz mieszkania w Łodzi, które ma wszystko, czego potrzebujesz? Mam coś dla ciebie! - Łódź Górna Dąbrowa - 4. piętro w 4-piętrowym bloku - 41,39 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 950 000 zł970 m² 5 103,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję do sprzedaży budynek mieszkalno- handlowo- usługowy o powierzchni użytkowej 970 m2 zlokalizowanej na działce o powierzchni 959 m2. Aktualnie część budynku jest wykorzystywana na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 850 000 zł217 m² 22 346,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:618 m²

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować nowoczesny i luksusowy dom w stanie deweloperskim położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu zlokalizowanym na Warszawskich Błoniach w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 580 000 zł93 m² 16 989,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Nowocześnie wykończony, doświetlony apartament, o powierzchni 93 m2 z pięknym tarasem o powierzchni 27 m2 na Mokotowie. Lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konrada I

Głogów,dolnośląskie

366 000 zł72 m² 5 069,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane przy ulicy Konrada I, na osiedlu Piastów w Głogowie. Powierzchnia tej nieruchomości wynosi imponujące 72,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

593 799 zł58 m² 10 229,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Duże-2M przy Przejazdowej z balkonem+komórka! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem przy ul. Przejazdowej 8a na Swojczycach Najważniejsze informacje: powierzchnia: 58 m2,Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Sadowa

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

6 350 000 zł3 800 m² 1 671,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 3 800 m pod rezydencję lub bliźniaka w Klarysewie. Możliwość zakupu dodatkowej działki o powierzchni 5 053 m , co łącznie daje 8 853 m . Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

509 000 zł41 m² 12 414,60 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Termin oddania - Sierpień 2026 Bez prowizji! Bezpieczna oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Inwestycja w samym sercu Jeżyc, przy ul. Jana Henryka Dąbrowskiego! Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Siedlce,mazowieckie

1 150 000 zł110 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:762 m²

Mam przyjemność zaprezentować dom bliźniak z 1970 roku przy ul. Partyzantów. Jeśli szukasz domu w spokojnej okolicy, którego lokalizacja jest idealna pod każdym względem, to idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szeflera

Siemianowice Śląskie,śląskie

219 000 zł41 m² 5 341,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na 1 piętrze w 2-pięrowym bloku przy ulicy Szeflera w centrum Siemianowic Śląskich, składające się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

849 000 zł47 m² 17 915,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje Z dużym balkonem oraz miejscem postojowym W garażu gotowe do zamieszkania N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Łazy

Łazy,mazowieckie

350 000 zł5 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Super genialna działka w Nadbużańskim Parku Krajobrazowym z niesamowitą lokalizacją - na końcu wsi Łazy przy skraju ogromnego lasu. Jeśli szukasz ciszy i spokoju, i chcesz mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

418 000 zł48 m² 8 782 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m2, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły po termomodernizacji. Budynek zadbany, z wyremontowaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł58 m² 9 027,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chłopickiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł90 m² 13 260,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Pragnę zaprezentować Państwu klimatyczne czteropokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 50. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Chłopickiego 49b. - liczba pokoi: 4. - powierzchnia: 90,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świlcza

Świlcza,podkarpackie

730 000 zł113 m² 6 457,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Znajdź swoje wymarzone miejsce do życia z Rzeszowskimi Nieruchomościami! Przedstawiamy piękny skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113,02 m2, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Bartąg

Bartąg,warmińsko-mazurskie

1 900 000 zł127 m² 14 960,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 083 m²

Prezentuje na sprzedaż unikalna nieruchomość położona w malowniczej i dynamicznie rozwijającej się miejscowości Bartąg, w gminie Stawiguda. Oferta obejmuje zabudowaną działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wieś Wrocławska

Nowa Wieś Wrocławska,dolnośląskie

500 000 zł1 699 m² 294,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Powierzchnia nieruchomości 1699 M dolnośląskie, wrocławski, kąty wrocławskie, nowa wieś wrocławska W bliskiej odległości - 1,5 km zjazd do autostrady A4 Przeznaczenie działki w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

799 000 zł135 m² 5 918,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowe osiedle "margareth" W świetnej lokalizacji! bez pcc l bez prowizji! wysoki standard deweloperski wszystkie media - woda, prąd, kanalizajca, gaz, światłowód, drogi Z kostki brukowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karłowicza

Kielce,świętokrzyskie

555 000 zł50 m² 11 189,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o bardzo wysokim standardzie, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy przy ul. Mieczysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

670 631 zł71 m² 9 457,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł38 m² 9 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie przy ulicy Wyszyńskiego 4 w Olsztynie, na osiedlu Kormoran. Mieszkanie położone w jednej z najlepszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

700 000 zł90 m² 7 803,79 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Nietuzinkowe bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie, 5 pokoi, garderoba, oryginalna aranżacja wnętrza - 2 balkony, ogromny taras 40 m2 od strony zachodniej. Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jasieńskiego

Kraków,małopolskie

890 000 zł115 m² 7 739 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 412 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu skromną, a zarazem urokliwą nieruchomość położoną w Krakowie w sąsiedztwie dużej ilości zieleni i malowniczych widoków z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

175 000 zł1 200 m² 146 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chmielniku (powiat rzeszowski). Teren o powierzchni 12 ar, który znajduje się 13 km od centrum Rzeszowa w miejscowości Chmielnik. Biuro nieruchomości dk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 500 zł53 m² 9 405,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż komfortowe 3-pokoje z osobną kuchnią w trakcie remontu w niskim bloku na osiedlu Wyżyny. Zdjęcia poprzedniej realizacji wykonawcy. Koniec remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

890 000 zł166 m² 5 361,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:134 m²

Nowość w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Prezentujemy Państwu wyjątkowe 3 kondygnacyjne domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 166 m Nowe osiedle domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

520 000 zł60 m² 8 698,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe po remoncie w świetnej lokalizacji, blisko Parku Kasprowicza. W skład 60m wchodzi: - pokój 17m - pokój 17m - pokój 10m - kuchnia 6m - łazienka 5m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszkina

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

405 000 zł57 m² 7 155,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Z przyjemnością prezentujemy Państwu rozkładowe mieszkanie w Olsztynie, przy ulicy Puszkina 8. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4- piętrowym budynku. Informacje o mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

375 000 zł35 m² 10 738,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta sprzedaży ciepłego, bardzo cichego i jasnego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 34,92 m 2 zlokalizowanego w ścisłym centrum Szczecina. Usytuowane jest ono na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Gdynia,pomorskie

799 999 zł70 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij