dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 835 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 835 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staromiejska

Piła,wielkopolskie

225 000 zł38 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na Osiedlu Śródmieście. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze. W skład mieszkania o powierzchni 37,8m2 wchodzą: - salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł57 m² 8 816,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Oferta mieszkania na sprzedaż * 56.6 m2 * 3 pokoje * Koniuchy Cechy oferty: - mieszkanie rozkładowe, dwustronne - 1 piętro w 3-piętrowym budynku z cegły - wystawa okien z salonu/kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł615 m² 699,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyobraź sobie poranki z kawą na własnej działce, otoczonej lasem, gdzie jedynym dźwiękiem jest śpiew ptaków. Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, otoczonym naturą, w sercu Mazowieckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

767 000 zł68 m² 11 363 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości "tec Real Estate" ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Podgórze Duchackie. Mieszkanie o powierzchni 67,5 m2, mieści się na VII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tęczowa

Chorzów,śląskie

817 740 zł139 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:185 m²

Tęczowa park to nowe osiedle powstające w Chorzowie przy ul. Tęczowej. Przedmiotem inwestycji jest budowa 23 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i szeregowej oraz budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łankiejmy

Łankiejmy,warmińsko-mazurskie

430 000 zł74 m² 5 842,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Powierzchnia użytkowa: 73,6 m Powierzchnia całkowita: 120 m Powierzchnia działki: 2100 m Biuro Nieruchomości posiada w swojej ofercie sprzedaży funkcjonalny dom zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł36 m² 15 840,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Narożne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią do generalnego remontu. Mieszkanie posiada dwa odrębne pokoje oraz osobną kuchnię, łazienkę i hol. Większy pokój o powierzchni ok 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Bieńkówka

Bieńkówka,małopolskie

18 338 zł572 m² 32,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Mielno sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], działająca pod nadzorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Przyłęk

Przyłęk,śląskie

59 000 zł800 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam, działki, spływ kajakowy, szczekociny, szyszki, przyłęk. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu na sprzedaż działki usytuowane w bajecznej miejscowości Przyłęk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kopytów

Kopytów,mazowieckie

2 388 720 zł12 912 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka inwestycyjna - 12912 m2, we wsi Kopytów, gmina Błonie. Przedstawiamy do sprzedaży bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną usytuowaną tuż przy trasie Moskwa - Berlin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Wieliczka,małopolskie

890 000 zł76 m² 11 656,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Zbożowej w Wieliczce. Mieszkanie znajduje się na nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zorzy Polarnej

Łoziska,mazowieckie

585 000 zł1 150 m² 508,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Gmina Lesznowola, łoziska ul. Zorzy Polarnej / Czterech Wiatrów, numer działki 22/39 (pomiędzy budynkami przy ul. Czterech Wiatrów 51 i ul. Zorzy Polarnej 4). Powierzchnia 1150m2 (co poprawia bilans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 500 000 zł250 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący o powierzchni 250 m2 położony na działce o powierzchni 1.000 m2 na nowoczesnym i kameralnym osiedlu w Wilanowie Powsin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł38 m² 18 443,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Ursusie. Nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie w apartamentowcu z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Szaniec

Kraków,małopolskie

617 000 zł40 m² 15 425 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokoje na dąbiu! do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Na Szaniec, dzielnica Dąbie. Lokalizacja posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Redycka

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł119 m² 10 886,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie w kameralnej willi miejskiej na Sołtysowicach Gotowe do wykończenia! Oferta bez pcc i prowizji Przedstawiam ofertę sprzedaży gotowego mieszkania w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeźnicka

Bochnia,małopolskie

479 000 zł60 m² 7 983,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie własnościowe z odrębną księgą wieczystą i udziałem w gruncie. Oferta bezpośrednio od właściciela (do biura nieruchomości). 3 pokojowe, 60m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojciecha

Katowice,śląskie

319 000 zł43 m² 7 502,35 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w Realton! Mieszkanie usytuowane w Katowicach, dzielnica Giszowiec. Znajduje się na 10 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku (winda dojeżdża do 10 piętra). Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

435 000 zł54 m² 8 114,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rezerwacja biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 53,61 m2 wraz z balkonem oraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni 4,51 m2 na Os. Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

335 000 zł35 m² 9 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania na osiedlu Wyżyny o pow. 35,14m2 z balkonem. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki z wc. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hawelańska

Poznań,wielkopolskie

352 000 zł26 m² 13 803,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bezpieczny zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc planowany termin - zakończenie budowy - Luty 2026 - odbioru - maksymalnie Kwiecień 2026 promocja ograniczona czasowo! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

597 000 zł48 m² 12 314,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,48 m , zlokalizowane przy ul. Zatorskiej we Wrocławiu. To idealna oferta dla osób szukających komfortowego i funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Słoneczna

Nowa Wola,mazowieckie

3 300 000 zł9 900 m² 333,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Mam przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 9.900 m2 w Nowej Woli, gmina Lesznowola. Działka ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Zgodnie z mpzp nieruchomość nadaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 532 090 zł51 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament 2 pokojowy w wyjątkowej inwestycji w najbardziej atrakcyjnej części Warszawy - na zielonym Mokotowie. W naszej ofercie mamy również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Wola

Nowa Wola,mazowieckie

590 000 zł939 m² 628,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni ponad 939 m2 nieopodal trasy szybkiego ruchu przy ulicy Postępu w Lesznowoli obręb Nowa Wola. Działka idealnie nadaje się pod zabudowę usługowo-mieszkalną. Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Kłaj

Kłaj,małopolskie

110 000 zł441 m² 249,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w malowniczej okolicy, w pobliżu Wieliczki i Niepołomic! Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Łysokaniach (gmina Kłaj), w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 239 000 zł287 m² 11 270 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny bliźniak o powierzchni 287,4 m w stanie deweloperskim, usytuowany na działce o powierzchni 600 m . Dom znajduje się w cichej, spokojnej okolicy wśród domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł38 m² 12 582,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,75 m , zlokalizowane na osiedlu Nowy Dwór przy ul. Rogowskiej. To idealna propozycja zarówno dla singli, par, jak i inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Charzyno

Charzyno,zachodniopomorskie

990 000 zł116 m² 8 534,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:895 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m , wykończony w standardzie deweloperskim. Nieruchomość położona jest w malowniczym Charzynie, zaledwie 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Bieńkówka

Bieńkówka,małopolskie

75 514 zł4 221 m² 17,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 729 847 zł57 m² 30 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni ponad 57 m2 znajdujące się na 1 piętrze z 3. Apartament znajduje się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł35 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m , położone na ul. Gajowickiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w budynku po termoizolacji, wyposażonym w windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 388 680 zł932 m² 1 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z mpzp, budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z możliwością zabudowy bliźniaczej, wilanów, płaska, szerokość 22,5 m2 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 699 000 zł209 m² 12 926,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom w stanie deweloperskim na Wilanowie nieopodal palcu Vogla. Dom o powierzchni 208,80 m2 położony na działce 395 m2. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

5 250 000 zł330 m² 15 904,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 454 m²

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować nowoczesny i energooszczędny dom o pow. 330,09 m2 z działką o pow. 1.454 m2, zlokalizowany w willowej części Konstancina-Jeziorny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł27 m² 13 593 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 27,22 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Pereca. To doskonała propozycja dla osób szukających swojego miejsca na ziemi lub inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 299 000 zł100 m² 32 990 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 100 m2 na Warszawskiej Woli z komórką lokatorską i 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Apartament z tarasami i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,mazowieckie

2 690 000 zł220 m² 12 227,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom blisko Szkoły Amerykańskiej (american School of Warsaw) o powierzchni 220 m2 posadowiony na działce 325 m2, 6 pokoi, rok 2010. Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł34 m² 12 617,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Gdańsku przy ul. Guderskiego, z aneksem kuchennym- 33m. plus komórka lokatorska w cenie. Rynek wtórny, w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Tyczyn

Tyczyn,podkarpackie

615 000 zł53 m² 11 603,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie utrzymane w ponadczasowej kolorystyce biel, czerń oraz szarość. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń: * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

523 000 zł37 m² 14 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

PO generalnym remoncie. Mieszkanie o atrakcyjnym układzie pomieszczeń, idealnym dla rodziny. Lokal bez obciążeń, dostępny od zaraz. Woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. Mieszkanie.