dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 737 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 737 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Józefów

Józefów,mazowieckie

1 050 000 zł1 500 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka stwarzająca możliwość zamieszkania w kameralnym miejscu. Umiejscowiona w niedalekiej odległości od rzeki Świder w zaciszu drzew. Dla kogo ? dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Strachówka

Strachówka,mazowieckie

247 000 zł2 800 m² 88,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną, przy lesie, jedynie 40 km od warszawy! Na sprzedaż piękna działka w otoczeniu lasu o powierzchni 2800 m2 (ok. 74m x 38m) we wsi Krawcowizna gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niewodniczańskiego

Kraków,małopolskie

388 000 zł50 m² 7 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania mieszkanie w budynku mieszkalnym w pięknej, spokojnej lokalizacji. Tuż obok sklep, studio kosmetyczno-fryzjerskie, przystanek autobusowy, w pobliżu centrum handlowo -uslugowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Ochojno,małopolskie

659 000 zł59 m² 11 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, balkonem oraz ocieplonym strychem, usytuowane na cichym i kameralnym osiedlu, składającym się z zaledwie 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wieluńska

Kraszkowice,łódzkie

420 000 zł87 m² 4 823,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Posiadamy w sprzedaży lokal w budynku bliźniaczym o pow. 87,07mk, położonym w miejscowości Kraszkowice gm. Wierzchlas powiat Wieluński. Do lokalu będzie przynależeć działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Legnickie Pole,dolnośląskie

690 000 zł132 m² 5 227,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży przestronne i funkcjonalne dwa lokale mieszkalne z ogródkami, w stanie deweloperskim do własnego wykończenia położone na bardzo atrakcyjnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Leszno

Leszno,mazowieckie

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pozwolenie na budowę W cenie / Uzyskanie Pozwolenia w cenie Działki , wszystkie koszty po stornie właściciela działki / Projekt Według Uznania Klienta / / Na sprzedaż urokliwa działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

665 000 zł56 m² 11 900,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem - rynek pierwotny, bez pcc! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz zlokalizowane na parterze o powierzchni 55,88.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Główna

Święta Katarzyna,dolnośląskie

945 000 zł243 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 042 m²

Sprzedam dom o powierzchni użytkowej 242,82 m2 z dużą działką 1042 m2 znajdujący się w malowniczej miejscowości Święta Katarzyna, 3 min drogi od obwodnicy wschodniej Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąska

Tczew,pomorskie

159 000 zł30 m² 5 279 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1892

Funkcjonalne 2 pokoje blisko centrum Tczewa Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji Tczewa, na ulicy Wąskiej. W pobliżu pełna infrastruktura m.in. Urząd Miasta, pasaże handlowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

825 000 zł56 m² 14 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencja westate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży stylowo wykończonego mieszkania, położonego na osiedlu w pobliżu lasu, zapewniającym ciszę i kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Porosły-Kolonia,podlaskie

849 000 zł83 m² 10 228,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:122 m²

Uwaga! Nowa niższa cena! **nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - idealny dla rodziny! - Nowa niższa cena! Jeśli marzysz o wygodnym, nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, ale nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Główna

Grędzina,dolnośląskie

109 200 zł1 400 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne Działki Budowlane na Sprzedaż w Grędzinie Oferujemy na sprzedaż trzy malowniczo położone działki budowlane w spokojnej wsi Grędzina, oddalonej zaledwie: -10 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Siedlce,mazowieckie

499 000 zł59 m² 8 414,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie przy ulicy Hozera 3 w Siedlcach Na sprzedaż trzypokojowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 59,3 m2. - doskonała lokalizacja : blisko sklepy, szkoła, stacja pkp , centrum miasta. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł95 m² 7 389,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,3 m2 z usytuowany na 5 arowej działce w Trzcianie! Do domu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

556 610 zł27 m² 20 784,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Mistrzowska

Bielsko-Biała,śląskie

765 000 zł169 m² 4 515,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Na sprzedaż oferujemy połowę bliźniaka w stanie deweloperskim. Dom znajduje się w Komorowicach Śląskich, przy ul. Mistrzowskiej. To idealne miejsce dla osób ceniących ciszę, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Harcerska

Toruń,kujawsko-pomorskie

599 000 zł63 m² 9 523,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Z przyjemnością przedstawiam Państwu, trzypokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone na toruńskich Koniuchach. Mieszkanie to odpowiedź na potrzeby osób, które pragną cieszyć się życiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kraków,małopolskie

870 000 zł40 m² 21 958,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 4 piętrze w nowoczesnej 6-o piętrowej inwestycji z windą. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Kłębowo,warmińsko-mazurskie

89 000 zł1 006 m² 78,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Jeżeli szukasz spokojnego miejsca do spędzania wolnego czasu lub chcesz zbudować swój wymarzony dom z dala od wielkomiejskiego hałasu - to ta oferta jest dla Ciebie. Prezentowana działka mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Gdynia,pomorskie

2 246 400 zł90 m² 25 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

:na skróty: na sprzedaż nieruchomość o powierzchni całkowitej 89,6 m2 - w sercu Gdyni. 3 pokoje - duży taras - dwa miejsca w hali garażowej - duża piwnica :dla kogo?: -Dla inwestora -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zbożowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

869 000 zł221 m² 6 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:387 m²

** oferta tylko W marchlewicz nieruchomości** lokalizacja: toruń, wrzosy, ul. Zbożowa na toruńskich Wrzosach to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

1 149 000 zł64 m² 17 813,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Mieszkanie 4-pokojowe w Sopocie Dolnym blisko plaży. Na sprzedaż oryginalne mieszkanie, położone w malowniczej, spokojnej i najbardziej prestiżowej dzielnicy - Sopot Dolny. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Główna

Wyszanów,łódzkie

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Posiadamy w sprzedaży atrakcyjny lokal usługowo-handlowy znajdujący się w miejscowości Wyszanów, zaledwie 9km od Wieruszowa. Nieruchomość położona na działce o pow. 2597mk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł31 m² 14 221,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Atuty: - 5 minut pieszo do pętli tramwajowej i autobusowej (siedlce) - 10 minut tramwajem do Starego Miasta - Słoneczna ekspozycja południowa - Widok na tereny zielone - Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Komorowo Żuławskie

Komorowo Żuławskie,warmińsko-mazurskie

99 000 zł731 m² 135 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Malowniczo położona działka nr 250 w miejscowości Komorowo Żuławskie, kilka kilometrów od Elbląga z dobrym dojazdem. Działka o powierzchni 731 m2, położona w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brończany

Brończany,podlaskie

209 000 zł970 m² 215,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u nas! meg Real Estate zaprasza na prezentację działki nr 717/30 o powierzchni 970 m 2 położonej w miejscowości Brończany, w gminie Juchnowiec Kościelny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 999 zł46 m² 18 252,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowe, 46m2 apartament z balkonem w budynku Odra Tower na Szczepinie. Najważniejsze informacje: - powierzchnia całkowita wynosi 49m2 - Pełna własność i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

650 000 zł45 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Klient Funkcjonalne Mieszkanie 2-Pokojowe Gdańsk Przymorze Lokalizacja: gdańsk Przymorze Powierzchnia: 45 m Liczba pokoi: 2 Rok budowy: 1972 Piętro: 4/4 - Najważniejsze atuty nieruchomości: ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

599 000 zł44 m² 13 460,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m z prywatnym ogródkiem 50 m. Lokalizacja: marki, kameralne osiedle Parter idealne dla rodzin, seniorów lub na wynajem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Głuszyca Górna

Głuszyca Górna,dolnośląskie

109 000 zł38 m² 2 850,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność! Szukasz nieruchomości dla siebie w malowniczej, górskiej miejscowości Głuszycy? Mam dla Ciebie ciekawą propozycję mieszkania, które idealnie nadaje się również pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

620 000 zł68 m² 9 082,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

! nowa cena! obniżka O 30 000 zł! Na sprzedaż wyjątkowe 3. pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,26 m2, na parterze odnowionej kamienicy, znajdujące się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nadgórników

Katowice,śląskie

860 000 zł65 m² 13 294,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci podatku pcc. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ul. Nadgórników 14. Estetyka, jakość i użyteczność to nierozłączne trio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

525 000 zł70 m² 7 455,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 56,79m2 całkowitej 70,42m2 z ogródkiem o powierzchni 82m2 w spokojnej, cichej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

420 000 zł60 m² 6 953,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Olsztynie, ul. Murzynowskiego Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,4 m , usytuowane na czwartym piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stara Wieś

Stara Wieś,mazowieckie

1 450 000 zł166 m² 8 735 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Piękny Przestronny Dom Osiedle Zamknięte. Przedstawiamy do sprzedaży przestronny dom - segment o powierzchni ok.166 m2, usytuowany na bardzo ładnej działce o pow. ok. 250m2. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

625 000 zł57 m² 10 964,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2 znajduje się na otoczonym terenami zielonymi osiedlu przy ul. Inflanckiej, na 6 z 10 pięter bloku. Składa się ono z: - 3 pokoi, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wygoda

Głogów Małopolski,podkarpackie

155 000 zł890 m² 174,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

DO sprzedania działka budowlana 8.9a BLISKO LASU Z WARUNKAMI ZABUDOWY- GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. Oferta działki 8,9a na nowo powstającym osiedlu Głogowa Małopolskiego. Działka jest objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gryfów Śląski

Gryfów Śląski,dolnośląskie

239 000 zł75 m² 3 203,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu urządzone, przytulne mieszkanie w Krzewiu Wielkim ( 2km od Gryfowa Śląskiego). Lokal na wysokim parterze w zadbanej kamienicy. W skład mieszkania (74,6 m2) wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

381 382 zł47 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do wydania Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu Unii Europejskiej! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

990 000 zł126 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:974 m²

Nowoczesny, parterowy dom wolnostojący Z garażem I wiatą na działce 974 M2 - gm. Niepołomice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący, parterowy dom w stanie deweloperskim.