dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 660 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 660 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szydło

Modlnica,małopolskie

1 214 325 zł116 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Biuro sprzedaży dewelopera oferuje do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w kameralnej inwestycji tuż za granicami Krakowa. Funkcjonalne i bogato wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Południowa

Dębki,pomorskie

849 000 zł53 m² 16 088,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowy, gotowy do zamieszkania całoroczny apartament z ogródkiem położony na zamkniętym osiedlu "słoneczne Dębki". Mieszkanie zaprojektowane w nowoczesnym stylu nadmorskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

1 025 400 zł51 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie ( M.82 ) 51,27 m | Noho "Młyny Mogilska" | Inwestycja Premium Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Noho "Młyny Mogilska".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurierów Armii Krajowej

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł47 m² 12 854,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rezerwacja Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku w dzielnicy Orunia Górna. Atuty: - przestronne i funkcjonalne wnętrze, idealne dla studenta, singla lub pary - Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kazimierza Wielkiego

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

647 000 zł259 m² 2 498,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:418 m²

Dwa Niezależne Mieszkania w Domu Wolnostojącym Prezentujemy przestronny, funkcjonalny dom zlokalizowany w atrakcyjnej części Inowrocławia, przy ul. Kazimierza Wielkiego 32. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Elbląg,warmińsko-mazurskie

140 000 zł153 m² 915,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:251 m²

Oferta sprzedaży nieruchomości Lokalizacja: elbląg, ul. Mickiewicza Opis nieruchomości: na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 153 m , dojazd z ulicy Ogrodowej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

1 500 000 zł52 m² 28 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż 2 pokojowy apartament Z balkonem niestandardowo dużym miejscem postojowym przy wiśle W dzielnicy salwator. Kupujący zwolniony Z podatku pcc! posiadamy na sprzedaż kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Lawinowa

Łódź,łódzkie

349 000 zł2 752 m² 126,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Widzew ul. Lawinowa 29a, działka inwestycyjna Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2752 mkw , szerokość 21,5 m, długość 162 m. Numer działki 344, obręb W-14 Brak W-Z Brak planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

549 000 zł51 m² 10 670,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2 Pokojowe mieszkanie (51,45 m2) - po podłodze (~80 m2) na poddaszu, z garażem i komórką. Znajdujące się w rewelacyjnej lokalizacji w Nowej Iwicznej - 600 m od pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

346 000 zł56 m² 6 290,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezwykle przestronne 3-pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią oraz balkonem o powierzchni 55 m2 zlokalizowane w Jastrzębiu Zdroju. Funkcjonalne, słoneczne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

1 320 149 zł71 m² 18 518 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na parterze w nowej, kameralnej inwestycji zlokalizowanej w sercu Krakowa - w dzielnicy Stare Podgórze, przy ul. Dąbrowskiego Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

888 000 zł133 m² 6 691,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Mieszkanie z Duszą w Kamienicy w Centrum Miasta Odkryj wyjątkowe mieszkanie pełne charakteru, usytuowane w odrestaurowanej kamienicy w sercu Opola. Idealne dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Smolęcin

Smolęcin,zachodniopomorskie

125 000 zł3 009 m² 41,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż dużą działkę o pow. 3009m2 w Smolęcinie gm. Kołbaskowo. Lokalizacja bardzo dogodna blisko do Szczecina ok 15 min samochodem a zarówno super wylotówka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 799 zł84 m² 8 307,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Top 3M/ na Ołbinie Duże/możliwość podziału na 2 Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie na Ołbinie przy ul. Żeromskiego znajdujące się na wysokim parterze. Bardzo dobra lokalizacja: *bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Komorowice

Komorowice,dolnośląskie

659 000 zł66 m² 9 984,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 66m na parterze 2 piętrowego bloku w Komorowicach na Osiedlu Gencz. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł35 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Ciche mieszkanie 2-pokojowe w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na bliższych Krzykach - okolice Sky Towera. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nadarzyn

Nadarzyn,mazowieckie

499 000 zł1 200 m² 415,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w Ruścu gm nadarzyn o powierzchni 1200m2. Nie Słychać Trasy S8. Mpzp. Dostępne Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja, światłowód. W okolicy domki jednorodzinne, autobus, sklep,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Brzeska

Lubsza,opolskie

795 000 zł450 m² 1 766,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w Lubszy, w skład której wchodzi hala magazynowa o powierzchni 192m2, pomieszczenia biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł39 m² 6 170,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na sprzedaż - świetna lokalizacja, ul. Słoneczna, dzielnica Zdrój Wyłącznie w naszym biurze na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na idealnym pierwszym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ludwiki

Warszawa,mazowieckie

6 000 000 zł140 m² 42 857,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż wyjątkowy, jedyny w okolicy 5 pokojowy apartament położony na prestiżowej Woli- apartamenty Ludwiki Apartament znajduje się na 5 piętrze o powierzchni 140 m2 Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryczana

Kraków,małopolskie

1 367 000 zł141 m² 9 695 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: ul. Gryczana, prądnik Biały, kraków Powierzchnia użytkowa: 141m2 Liczba sypialni : 5 Cena: 1 367 000zł Na sprzedaż apartament w stanie deweloperski znajdujący sie na ul. Gryczanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

462 100 zł53 m² 8 784,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze rabaty, najniższe ceny na dni otwarte => zapytaj o szczególy :). - dostępne również inne układy oraz większe i mniejsze metraż, dostępne różne piętra Korzystne warunki zakupowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

549 590 zł66 m² 8 380,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nie współpracujemy Z pośrednikami -brak podatku pcc_biuro sprzedaży Bezpośrednia oferta w najlepszych cenach tylko w Biurze Dewelopera ( do soboty dodatkowe rabaty na wybrane mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

363 273 zł37 m² 9 925,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

671 536 zł44 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie budowy: iiq 2026 Na sprzedaż wyjątkowe 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Karniów

Karniów,małopolskie

299 000 zł1 264 m² 236,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej w Karniowie o powierzchni 13 arów, ze świetnym dojazdem do Krakowa - zarówno samochodem jak i komunikacją miejską!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

799 000 zł50 m² 15 935,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Polecamy! - do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 50,14 m2 na ul. Krasińskiego - dzielnica: (salwator). Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1937 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budrysów

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł46 m² 12 909 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Budrysów, w cichej i spokojnej okolicy. W bliskiej odległości znajdziemy Park Znicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Nowogard,zachodniopomorskie

335 000 zł41 m² 8 129,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na Sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41.21m2 zlokalizowane w ścisłym centrum Nowogardu. Na lokal składają się: - 2 rozkładowe pokoje - korytarz - łazienka - balkon - piwnica Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rożnowa,małopolskie

440 000 zł1 255 m² 350,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Emmerson prezentuje ładną działkę budowlaną o pow. 1255 m2 znajdującą się w Rożnowej (na granicy z Wieliczką). Media w drodze i na sąsiedniej działce- woda, prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł36 m² 13 930,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podstawowe informacje Praktycznie zaprojektowane dwupokojowe mieszkanie 35,75 m2 w kameralnym, nisko kondygnacyjnym budynku. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Warszawa,mazowieckie

1 380 000 zł81 m² 16 974,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w budynku otoczonym zielenią. Mieszkanie bardzo ciche, jasne okna na trzy strony: południe, wschód i zachod. Pokoje ustawne, na podłodze jest parkiet jesionowy. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joliot-Curie

Warszawa,mazowieckie

676 000 zł34 m² 19 882,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Gotowe do zamieszkania, z osobną widną kuchnią Mieszkanie znajduje się w cichej, zielonej okolicy Mokotowa, w budynku otoczonym drzewami, z dala od miejskiego hałasu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

629 800 zł56 m² 11 182,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowe mieszkanie (pow. 56,32 m2) usytuowane na pierwszym piętrze bloku z windą z 2023 r., osiedle Glinki. Przestronne i jasne mieszkanie składające się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Straduny

Straduny,warmińsko-mazurskie

100 000 zł1 500 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka do zabudowy! Polecamy działkę położoną w miejscowości Straduny gm. Ełk (odległość od Ełku 8 km). Powierzchnia działki 1500 m2, nieruchomość w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nagodziców

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł47 m² 13 742,10 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,30 m usytuowane na 7 piętro w 12-piętrowym bloku z windą z 1984 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce - Tarchomin przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Henryka Dąbrowskiego

Poznań,wielkopolskie

418 740 zł30 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Marzysz o mieszkaniu lub zainwestowaniu w sercu Jeżyc? Ta oferta dla Ciebie! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem w klimatycznej, rewitalizowanej kamienicy z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Garby

Garby,wielkopolskie

392 000 zł45 m² 8 711,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2025

Polecam Państwu zakup nowego deweloperskiego mieszkania w miejscowości Garby które sąsiadują z Poznaniem oraz Swarzędzem. Dudowa jest realizowana przez znanego poznańskiego dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rycerska

Gniezno,wielkopolskie

399 000 zł240 m² 1 662,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:834 m²

Do sprzedania budunek mieszkalno gospodarczym 240m2 o symbolu mu oznaczonym w ustanowionym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Gniezna oś.RÓŻA II.Atrakcyjna lokalizaca ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Czerwona Góra

Czerwona Góra,świętokrzyskie

609 000 zł6 400 m² 95,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż działki rolne z możliwością zabudowy w samym sercu Gór Świętokrzyskich o łącznej powierzchni 6400 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gdyńska

Pruszcz Gdański,pomorskie

849 000 zł150 m² 5 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:895 m²

Do sprzedania działka zabudowana budynkiem mieszkalno - warsztatowym do remontu w Pruszczu Gdańskim, położony w bardzo dobrym miejscu komunikacyjnym w pobliżu jednej z głównych ulic.