dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 659 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 659 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Chłopska

Smolec,dolnośląskie

639 630 zł1 030 m² 621 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 1030 M2, smolec, przedmieście wrocławia, okolica ul. Chłopskiej Oferuje na sprzedaż działkę 10.30 arową przy ulicy Ładnej w Smolcu koło Wrocławia. Działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

8 200 000 zł450 m² 18 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:670 m²

Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem w prestiżowej części Starego Wilanowa. Dom o nowoczesnej bryle, został zaprojektowany niezwykle funkcjonalnie i stylowo. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Koziki,warmińsko-mazurskie

130 000 zł1 500 m² 86,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki pod wymarzony dom , która jest oazą spokoju - polecamy działkę położoną w miejscowości Koziki gm. Ełk (odległość od Ełku ok. 10 km). Działka o powierzchni 1500 m2.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Żerniki Wrocławskie

Żerniki Wrocławskie,dolnośląskie

684 000 zł760 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Żerniki wrocławskie gmina siechnice / działka budowlana 760 M2 polecam I zapraszam wszytskich zainteresowanych - obrzeża wrocławia - atrakcyjna działka - media Przedstawiam działkę budowlaną nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wejherowo,pomorskie

320 000 zł40 m² 7 920,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| 2 pokoje Z balkonem | 2 piętro | wejherowo | komórka lokatorska W cenie | Na sprzedaż proponujemy 2 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską znajdujące się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żółkiewskiego

Kraków,małopolskie

1 335 776 zł79 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Na sprzedaż 4-pok mieszkanie w nowej inwestycji w centrum miasta. Inwestycja W ramach inwestycji powstaje luksusowy apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Domaszczyn

Domaszczyn,dolnośląskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:381 m²

Domaszczyn, gmian długołęka, przy parku dom W zbudowie bliźniaczej, 5 pokoi, 141 M2, działka 381 M2 Przedstawiam Państwu dom zlokalizowany w Domaszczynie, osiedle Park Domaszczyn 2, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

519 900 zł38 m² 13 517,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 38,46 m2 | 519 900 zł. Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Śląska

Zabierzów,małopolskie

1 040 000 zł91 m² 11 428,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż: przestronny bliźniak w Zabierzowie z piękną zagospodarowaną działką. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy bliźniak z 2019 roku o powierzchni 91 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Wójtostwo

Wójtostwo,wielkopolskie

652 964 zł11 258 m² 58 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Pięknie położona działka siedliskowa w miejscowości Wójtostwo, gmina Pobiedziska - nr działki 82/2, woda i prąd przy działce. 0% prowizji od kupującego! Działka ma powierzchnię 11.258m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł50 m² 17 872,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

For English scroll down Mam przyjemność przedstawić komfortowy apartament z balkonem w topowej lokalizacji, jaką jest Kępa Mieszczańska. Apartament znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

904 000 zł56 m² 16 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie ze słonecznym dużym balkonem oraz pięknym widokiem na południe, o powierzchni 55,5m2 - tylko 3 przystanki tramwajowe od Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

985 069 zł87 m² 11 384,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup od dewelopera 0% prowizji kraków - mistrzejowice we speak english Przedsięwzięcie deweloperskie cieszącej się dużą popularnością inwestycji dewelopera z ponad 25 letnim doświadczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

929 000 zł50 m² 18 695,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania przytulne, 2 pokojowe mieszkanie mieszkanie na 3 piętrze w apartamentowcu w Krakowie, w dzielnicy Stare Miasto. Okna wychodzące na wschód; widok na inne budynki. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pszczyna

Pszczyna,śląskie

780 000 zł133 m² 5 856,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:583 m²

Przedstawiamy dom wolnostojący na kameralnym osiedlu w Pszczynie, które otoczone jest zielonymi polami i lasami. Kilkanaście minut spaceru i już jesteśmy w przecudnym, niedawno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

990 001 zł160 m² 6 187,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wrocław opolska okolica, radwanice gmina siechnice, przedmiescie wrocławia, doskonała lokalizacja Z dojazdem do wrocławia, wschodniej obwodnicy I A-4 Parterowy dom jednorodzinny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tarnów,małopolskie

320 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji w dzielnicy Strusina. Nieruchomość znajduje się na drugiej kondygnacji w niskim 4 piętrowym bloku .Okolica ul. Słowackiego , 3 Maja. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 800 000 zł123 m² 14 634,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 173 m²

Wrocław wojszyce / dom jednorodzinny, duża działka 1173 M2 polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Dom jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony, z płaskim dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

758 000 zł38 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Noho "młyny Mogilska" w dzielnicy Grzegórzki. Budynek A - oddany do użytkowania. Metraż: 37,90 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

395 000 zł69 m² 5 699,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Do sprzedania mieszkanie około 69,30m okolice Nowe Miasto w Wałbrzychu. Z przepięknymi widokami na góry. Obszar mieszkania wraz z pomieszczeniami przynależnymi łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słomiana

Kraków,małopolskie

619 000 zł39 m² 15 790,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Widokowe! dwupokojowe ( 2 niezależne pokoje) mieszkanie w centrum Krakowa na spokojnym osiedlu Podwawelskim, przy ul. Słomianej. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2 usytuowane na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 245 001 zł162 m² 20 030,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Wrocław, park biskupiński okokica, biskupin - dąbie, stylowy dom wolnostojący 160 M2, działka 774 M2 Dom z lat międzywojennych XX. wieku o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

830 000 zł73 m² 11 369,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż urokliwe czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , usytuowane na 2. piętrze w klimatycznej kamienicy przy ul. Stalowej. To idealne miejsce dla osób ceniących wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gąsawska

Szamotuły,wielkopolskie

160 000 zł36 m² 4 393,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przy tej ofercie oferujemy również usługę bezpłatengo pośrednictwa kredytowego. Biuro posiada ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz licencję zawodową pośrednika W obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wołczkowo

Wołczkowo,zachodniopomorskie

1 830 000 zł190 m² 9 620,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:689 m²

Luksus i oszczędność! Nowoczesny dom z pompą ciepła, fotowoltaiką i innowacyjnymi rozwiązaniami Bardzo niskie koszty utrzymania! Dom jest wyposażony w szereg udogodnień:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Saperów

Wrocław,dolnośląskie

1 800 001 zł250 m² 7 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:652 m²

Wrocław krzyki borek, dom wolnostojący 250 M2, działka 652 M2 - całość do remontu kapitalnego Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej, poniemiecki (pół bliźniaka). Rok budowy około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Humańska

Warszawa,mazowieckie

1 260 000 zł68 m² 18 496,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Rodzinny raj & mądra inwestycja na starym mokotowie - mieszkanie, które łączy tradycję Z przyszłością! Stary Mokotów | 68,12 m | 4/9 piętro | Balkon z widokiem na zieleń | Winda |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

949 000 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki - ołtaszyn / 4 pokoje, ogródek, garaż, komórka, winda parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Długołęka

Długołęka,dolnośląskie

760 000 zł85 m² 8 912,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:413 m²

Lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,27 m , położone w Bielawie, gmina Długołęka, powiat wrocławski. Do zakupu dostępne są dwa takie mieszkania możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Akacjowa

Zalesie Górne,mazowieckie

840 000 zł1 600 m² 525 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 1600 m w Zalesiu Górnym w cichym spokojnym miejscu na skraju dużego kompleksu leśnego. Przeznaczenie terenu 3C mn1, ls - mieszkalnictwo jednorodzinne na działkach leśnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

550 000 zł53 m² 10 319 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku na os. Piastowskim na poznańskich Ratajach. Na powierzchnię 53,3 m2 składają się: - salon 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł30 m² 14 774,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30,39 m , zlokalizowane przy ulicy Bolesława Krzywoustego we Wrocławiu. Idealne dla singli, par lub jako inwestycja pod wynajem! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Chrząstawa Mała

Chrząstawa Mała,dolnośląskie

695 000 zł81 m² 8 530,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Chrząstawa mała, dom W zabudowie bliźniaczej 81,47 M2, 4 pokoje, działka 500 M2 Dom w stanie częściowo wykończonym: podłogi w większości pomieszczeń, toaleta na dole, schody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kołobrzeg

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

430 000 zł52 m² 8 231,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum Kołobrzegu! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie z dobrym rozkładzie, o powierzchni 46,94 m , położone na 1. piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

435 187 zł41 m² 10 588,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł32 m² 14 875,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i pięknym widokiem na Wrocław gorąco zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym kanale youtube - urbanestate Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szybowcowa

Wojkowice Kościelne,śląskie

245 000 zł921 m² 266,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej, zadzwoń i dopytaj o szczegóły! Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 921m2 w kształcie prostokąta o wymiarach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 899 000 zł114 m² 16 657,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:456 m²

Wrocław sępolno, okolica mickiewicza I stadiony olimpijskiego, segment środkowy 114,6 M2, działka 456 M2 Na sprzedaż budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej z pięknym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szkolna

Bytyń,wielkopolskie

109 000 zł80 m² 1 362,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

265 000 zł1 000 m² 265 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Wspaniała działka budowlana 1000m2 o wymiarach 25 x 42m w kształcie trapezu w Dąbrowie Górniczej - Ujejscu przy Pogorii IV. Działka w drugiej linii zabudowy. Media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Nadbrzeżna

Boguchwałowice,śląskie

189 000 zł36 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:471 m²

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej, zadzwoń i dopytaj o szczegóły! Oferuję na sprzedaż domek letniskowy 36m2 na dużej działce 471m2 w kształcie prostokąta o wymiarach:.