dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty sprzedaży nieruchomości

200 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

200 309 ogłoszeń

Działka Karcino

Karcino,zachodniopomorskie

120 000 zł1 066 m² 112,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana o numerze 593/7, położona w miejscowości Karcino, gmina Kołobrzeg. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, rozwijającej się okolicy, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

289 344 zł32,88 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na II piętrze z windą. Symbol ue5 - B.5.2. Mieszkanie o powierzchni 32,88m2,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł3 700 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlan o powierzchni 3700 m2 z potencjałem inwestycyjnym! Szukasz azylu blisko natury, a jednocześnie lokaty kapitału? Na sprzedaż wyjątkowa działka z domem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł33,46 m² 8 069,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wilczak | Mieszkanie 33,46 m | 2 piętro + ogródek, pomieszczenie gospodarcze + piwnica Klucze w biurze Mieszkanie o powierzchni użytkowej 33,46 m , 2 pokoje, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł80 m² 7 362,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - dwupoziomowych mieszkań w dzielnicy Budziwój. Mieszkania z garażem. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 80,01m2 - dwupoziomowe - garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł58 m² 20 689,66 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na Gocławiu osiedle Saska, w nowoczesnym apartamentowcu na 8. (ostatnim) piętrze. Mieszkanie jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

714 000 zł35,77 m² 19 960,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie, które może pracować na Ciebie od pierwszego dnia albo stać się Twoim wygodnym startem w Krakowie. Ul. Rydlówka, rejon Ronda Matecznego jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł35,14 m² 13 631,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowy apartament | 2 pokoje | ku morzu sianożety Na sprzedaż gotowy do zamieszkania, w pełni wykończony i wyposażony apartament, położony w inwestycji Ku Morzu - zaledwie 150 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł250 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:343 m²

Luksusowy dom nad Brdą wysoki standard, wyjątkowy klimat, osiedle Piaski Na sprzedaż oferujemy przestronny, luksusowy dom jednorodzinny położony w malowniczej części osiedla Piaski, tuż nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł2 818 m² 372,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Wyjątkowa działka z panoramą gór i jeziora Międzybrodzie Bialskie Na sprzedaż unikatowa nieruchomość składająca się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł131,87 m² 20 095,55 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Apartament z panoramicznym widokiem Villa Marina, mokotów. : dla kogo? To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, prywatność i wyjątkowy widok na Warszawę. Apartament w Villa.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** oferta W biurze DML-ms-3068 **** Oferuje do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na os. Południe we Włocławku. Parametry podstawowe: - powierzchnia: 47,40m2 - piętro: 4/4 - rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

2 888 000 zł1 260 m² 2 292,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Zainwestuj w miejsce, które zarabia od pierwszego dnia! Wyobraź sobie poranek, gdy słońce muska Roztocze, a Ty z filiżanką kawy stoisz na tarasie Motelu Eden. Wokół zapach sosnowego.

Szczegóły ogłoszenia

102 300 zł3 100 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 3100 m2 w gminie Puszcza Mariańska w miejscowości Wycześniak. Działki o przeznaczeniu rekreacyjnym z nikłymi szansami na pojawienie się,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł78,95 m² 9 867 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Nowa cena! Na sprzedaż piękne mieszkanie w nietuzinkowej kamienicy w centrum miasta - okolice Placu Macieja. Kamienica odrestaurowana, wyremontowana z windą oraz ogrzewaniem miejskim. Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,59 m² 8 863,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Osiedle składa się z budynków w zabudowie szeregowej, oferujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł358 m² 3 603,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:829 m²

Nieruchomość z potencjałem - lokal użytkowy z częścią mieszkalną | Ujście | obok Biedronki Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna o szerokim wachlarzu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł87 m² 9 770,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przestronny, słoneczny apartament 4-pokojowy z dużym balkonem Bukowe, szczecin Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 86,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży grunt o pow.0,51 ha w miejscowości Giżyn ,gmina Nowogródek Pomorski. Zapraszamy na prezentacje. Pośrednik licencja nr 7938 Kontakt: bożena Kukułka :   ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł193 m² 5 699,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:292 m²

Dzień dobry. Proszę zapoznać się z ofertą sprzedaży ciekawej nieruchomości o przeznaczeniu mieszkalno-użytkowym. Jednopiętrowy budynek znajduje się w centrum Zduńskiej Woli, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł47,24 m² 23 073,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania słoneczne mieszkanie znajdujące się w inwestycji Nadmotławie z 2022 roku, nad rzeką Motławą, składające się z: pokoju dziennego z wyjściem na duży balkon, sypialni od.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł27 m² 16 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Marzysz o wygodnym Apartamencie nad morzem? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. Ogrodzony teren, zabudowa szeregowa pośród drzew, zacieniony taras, a do tego komfortowe wnętrze! Przedmiotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 699 000 zł180 m² 9 438,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Segment w centrum Józefowa Zachodniego | 850 m do pkp | Garaż | 198 m | bez pcc dostępne ostatnie 2 domy Z 4 na osiedlu! Na sprzedaż segment na kameralnym mini osiedlu czterech lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 600 zł59,70 m² 7 899,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz zielonej alternatywy dla głośnej i zatłoczonej Parkitki? Odkryj Płocka Residence , kameralna i nowoczesna inwestycja z 2026 roku, składającą się z zaledwie 8 apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 968 zł65,64 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

NA sprzedaż | mieszkanie W stanie deweloperskim | oddanie II kw. 2027 r. | miejsce postojowe W cenie |! nowa inwestycja W jaśle - nowe osiedle Zielony Zakątek! tel.   bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

1 375 000 zł141,07 m² 9 746,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:359 m²

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe prime-nieruchomości oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł71,83 m² 16 984,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

* oferta na wyłączność Biura 4 Kąty* Prezentujemy Państwu wyjątkowe i atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o o łącznej pow. 71,83 m2 zlokalizowane na kameralnym osiedlu w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 472 300 zł2 747 m² 900 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam piękną działkę w Michalinie. Sprzedam działkę w Michalinie, na której jest przestrzeń na budowę domu, oraz rosną stare sosny. Jest stary dom do rozbiórki lub rozbudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł985 m² 10 050,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:33

 

Powierzchnia działki:2 281 m²

Darłowo, pensjonat, 33 pokoje, powierzchnia obiektu 985m2, powierzchnia działki 2280m2, sprzedaż. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Grupa wgn Koncern Obrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Nowiny,świętokrzyskie

3 400 000 zł1 113,70 m² 3 052,89 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 341 m²

Na sprzedaż nowoczesny kompleks biurowo produkcyjno magazynowy z halą, w doskonałej lokalizacji Nowiny k. Kielc, w strefie przemysłowej, z szybkim dostępem do trasy ekspresowej S7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Dobra,zachodniopomorskie

779 000 zł98 m² 7 948,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Top oferta | nowoczesny dom W standardzie plus | kameralne osiedle pod szczecinem gmina dobra - pogranicze dobra/buk Wyłącznie w Blue Real Estate prezentujemy wyjątkową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł290 m² 7 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Przytyku Oferujemy atrakcyjną nieruchomość o dużym potencjale, zlokalizowaną w Przytyku, przy głównej drodze krajowej nr 740. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł810 m² 290,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Biery - działki budowlane z mediami i dostępem do drogi gminnej. Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Biery (gmina Jasienica),.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł90 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 317 m²

Na sprzedaż: działka budowlana 43,17 a z zabudowaniami idealna pod inwestycję lub budowę domu | Stary Dzików, powiat lubaczowski Szukasz dużej działki z potencjałem w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł21,05 m² 16 389,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka inwestycyjna o powierzchni 21,05 m , zlokalizowana przy ul. Wielkotyrnowskiej w Krakowie gotowy produkt inwestycyjny, który zarabia od pierwszego dnia.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Słoneczna działka 30 arów z mpzp - asfalt, media, widok na góry Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 30 arów, objęta mpzp pod zabudowę jednorodzinną. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

861 824 zł64,23 m² 13 417,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w trakcie odbiorów mieszkanie 4 pokojowe na 3 piętrze Z balkonem, winda, siłownia, komórka, hala garażowa, możliowość ładowania auta elektrycznego lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł2 729 m² 65,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom Oferuje Na Sprzedaż Działkę budowlaną o powierzchni 2729m2 we Włoszczowie! Wystąpiono o warunki zabudowy! Na sprzedaż działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

206 640 zł5 600 m² 36,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

*** działka przy rzece narew *** Zapraszamy serdecznie na bezpłatną prezentację działki położnej we wsi Ancuty. Działka położona jest na końcu wsi, a jej największym atutem jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł5 976 m² 70,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu uroczo położoną działkę zlokalizowaną w Potrzanowie przy ulicy Uroczysko (potrzanowo-Smolarki). Powierzchnia gruntu wynosi 5976m2. Woda, prąd, światłowód w drodze 80m od.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł981 m² 100,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o własnym kawałku ziemi w sercu Beskidu Żywieckiego i nie chcesz zapłacić "milionów"? Ta oferta jest dla Ciebie!. Na sprzedaż prezentujemy działkę o numerze ewidencyjnym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij